URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

06:45 → 10:40 3h 55min
GYS Guangyuan Luchthaven Guangyuan, China
SICHUAN AIRLINES
06:45 → 10:30 3h 45min
LZO Luzhou Luchthaven Luzhou, China
SICHUAN AIRLINES
06:45 → 13:25 6h 40min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
SICHUAN AIRLINES
06:45 → 13:50 7h 05min
SWA Shantou Luchthaven Shantou, China
SICHUAN AIRLINES
06:50 → 10:40 3h 50min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
SHANDONG AIRLINES
06:50 → 13:35 6h 45min
NGB Ningbo Internationale Luchthaven Ningbo, China
SHANDONG AIRLINES
06:50 → 14:50 8h 00min
WNZ Wenzhou Internationale Luchthaven Wenzhou, China
URUMQI AIR
06:50 → 10:50 4h 00min
WXN Wanzhou Wuqiao Luchthaven Wanzhou, China
URUMQI AIR
06:55 → 13:30 6h 35min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
SHANDONG AIRLINES
06:55 → 14:00 7h 05min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
URUMQI AIR
06:55 → 14:25 7h 30min
SWA Shantou Luchthaven Shantou, China
URUMQI AIR
06:55 → 10:15 3h 20min
TYN Taiyuan Wusu Internationale Luchthaven Taiyuan, China
SHANDONG AIRLINES
06:55 → 11:20 4h 25min
WUH Wuhan Internationale Luchthaven Wuhan, China
URUMQI AIR
06:55 → 11:10 4h 15min
XFN Xiangyang Liuji Luchthaven Xiangyang, China
URUMQI AIR
07:00 → 09:00 2h 00min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
HAINAN AIRLINES
07:00 → 15:00 8h 00min
NDG Qiqihar Sanjiazi Luchthaven Qiqihar, China
URUMQI AIR
07:00 → 10:45 3h 45min
SJW Shijiazhuang Zhengding Internationale Luchthaven Shijiazhuang, China
SHANDONG AIRLINES
07:00 → 11:20 4h 20min
TNA Jinan Luchthaven Jinan, China
URUMQI AIR
07:00 → 13:05 6h 05min
YNT Yantai Internationale Luchthaven Yantai, China
SHANDONG AIRLINES
07:00 → 08:10 1h 10min
YIN Yining Luchthaven Yining, China
TIANJIN AIRLINES
07:10 → 10:50 3h 40min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SICHUAN AIRLINES
07:10 → 14:20 7h 10min
HFE Hefei Xinqiao Internationale Luchthaven Hefei, China
SICHUAN AIRLINES
07:10 → 08:15 1h 05min
KCA Kuqa Luchthaven Kuqa, China
TIANJIN AIRLINES
07:15 → 16:20 8h 05min
KIX Osaka Kansai Internationale Luchthaven Osaka, Japan
SHANDONG AIRLINES
07:15 → 08:20 1h 05min
NLT Nalati Luchthaven Xinyuan, China
TIANJIN AIRLINES
07:15 → 11:55 4h 40min
TAO Qingdao Internationale Luchthaven Qingdao, China
SHANDONG AIRLINES
07:25 → 11:35 4h 10min
TNA Jinan Luchthaven Jinan, China
SHANDONG AIRLINES
07:30 → 09:25 1h 55min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
TIANJIN AIRLINES
07:30 → 11:50 4h 20min
NKG Nanjing Internationale Luchthaven Nanjing, China
SHANDONG AIRLINES
07:30 → 14:55 7h 25min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
SHANDONG AIRLINES
07:35 → 09:30 1h 55min
HTN Hotan Luchthaven Hotan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
07:40 → 13:45 6h 05min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
URUMQI AIR
07:40 → 08:45 1h 05min
KCA Kuqa Luchthaven Kuqa, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
07:40 → 10:30 2h 50min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
URUMQI AIR
07:40 → 08:50 1h 10min
YIN Yining Luchthaven Yining, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
07:45 → 10:55 3h 10min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:45 → 14:15 6h 30min
NKG Nanjing Internationale Luchthaven Nanjing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:45 → 15:15 7h 30min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
SHANDONG AIRLINES
07:45 → 12:30 4h 45min
TAO Qingdao Internationale Luchthaven Qingdao, China
SHANDONG AIRLINES
07:45 → 11:15 3h 30min
TYN Taiyuan Wusu Internationale Luchthaven Taiyuan, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:55 → 15:35 7h 40min
JJN Quanzhou Internationale Luchthaven Quanzhou, China
XIAMEN AIR
07:55 → 14:20 6h 25min
LXA Lhasa Gonggar Luchthaven Lhasa Gonggar, China
SICHUAN AIRLINES
07:55 → 12:10 4h 15min
TNA Jinan Luchthaven Jinan, China
XIAMEN AIR
07:55 → 12:05 4h 10min
WUH Wuhan Internationale Luchthaven Wuhan, China
HAINAN AIRLINES
07:55 → 14:50 6h 55min
ZUH Zhuhai Jinwan Luchthaven Zhuhai, China
HAINAN AIRLINES
07:55 → 10:30 2h 35min
XNN Xining Caojiabao Luchthaven Xining, China
SICHUAN AIRLINES
08:00 → 09:15 1h 15min
AAT Altay Luchthaven Altay, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:00 → 11:45 3h 45min
PKX Daxing International Airport Beijing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:00 → 09:35 1h 35min
TWC Tumxuk Tangwangcheng Airport Tumushuke, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:10 → 09:10 1h 00min
KRY Karamay Luchthaven Karamay, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:10 → 10:20 2h 10min
QSZ Yeerqiang Luchthaven Shache, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:15 → 12:50 4h 35min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:20 → 09:15 55min
KRL Korla Luchthaven Korla, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:25 → 12:20 3h 55min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
TIANJIN AIRLINES
08:25 → 12:45 4h 20min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:25 → 15:00 6h 35min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
TIANJIN AIRLINES
08:25 → 15:20 6h 55min
WNZ Wenzhou Internationale Luchthaven Wenzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:30 → 09:35 1h 05min
BPL Bole Alashankou Luchthaven Bole, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:30 → 14:45 6h 15min
DOY Dongying Yong'an Luchthaven Dongying, China
TIANJIN AIRLINES
08:30 → 12:05 3h 35min
TYN Taiyuan Wusu Internationale Luchthaven Taiyuan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:30 → 11:45 3h 15min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
TIANJIN AIRLINES
08:30 → 16:20 7h 50min
ZUH Zhuhai Jinwan Luchthaven Zhuhai, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:40 → 12:10 3h 30min
MIG Mianyang Luchthaven Mianyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:40 → 15:55 7h 15min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:45 → 15:55 7h 10min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:45 → 11:40 2h 55min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:55 → 15:20 6h 25min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
URUMQI AIR
08:55 → 12:40 3h 45min
ENY Yan'an Ershilipu Luchthaven Yan'an, China
URUMQI AIR
08:55 → 10:10 1h 15min
FYN Fuyun Luchthaven Fuyun, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:55 → 15:05 6h 10min
NKG Nanjing Internationale Luchthaven Nanjing, China
HAINAN AIRLINES
08:55 → 13:35 4h 40min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:55 → 12:40 3h 45min
WDS Shiyan Luchthaven Shiyan, China
HAINAN AIRLINES
09:00 → 12:40 3h 40min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:00 → 12:45 3h 45min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
HAINAN AIRLINES
09:00 → 15:15 6h 15min
TNA Jinan Luchthaven Jinan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:00 → 12:20 3h 20min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:05 → 11:00 1h 55min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:10 → 15:50 6h 40min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
LOONG AIR
09:10 → 12:05 2h 55min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
LOONG AIR
09:15 → 12:05 2h 50min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
CHINA EASTERN AIRLINES
09:15 → 13:10 3h 55min
NNY Nanyang Luchthaven Nanyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:15 → 15:55 6h 40min
PVG Shanghai Pudong Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:15 → 15:40 6h 25min
WUX Wuxi Luchthaven Wuxi, China
CHINA EASTERN AIRLINES
09:20 → 13:15 3h 55min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:20 → 16:20 7h 00min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:25 → 10:50 1h 25min
AKU Aksu Luchthaven Aksu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:30 → 16:25 6h 55min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
HAINAN AIRLINES
09:30 → 14:10 4h 40min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
SHANGHAI AIRLINES
09:30 → 12:35 3h 05min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
HAINAN AIRLINES
09:35 → 16:25 6h 50min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:35 → 10:55 1h 20min
AAT Altay Luchthaven Altay, China
TIANJIN AIRLINES
09:35 → 13:45 4h 10min
WUH Wuhan Internationale Luchthaven Wuhan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:40 → 14:45 5h 05min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:40 → 13:40 4h 00min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:40 → 16:30 6h 50min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:45 → 13:50 4h 05min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
XIAMEN AIR
09:45 → 16:50 7h 05min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
XIAMEN AIR
09:50 → 13:35 3h 45min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
HAINAN AIRLINES
09:50 → 16:25 6h 35min
NGB Ningbo Internationale Luchthaven Ningbo, China
HAINAN AIRLINES
09:55 → 13:00 3h 05min
HET Hohhot Baita Internationale Luchthaven Hohhot, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
09:55 → 16:00 6h 05min
TAO Qingdao Internationale Luchthaven Qingdao, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
10:00 → 13:50 3h 50min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
10:00 → 16:45 6h 45min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
URUMQI AIR
10:00 → 12:55 2h 55min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
LOONG AIR
10:00 → 16:35 6h 35min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
10:00 → 12:50 2h 50min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
HAINAN AIRLINES
10:00 → 16:30 6h 30min
LYI Linyi Luchthaven Linyi, China
HAINAN AIRLINES
10:00 → 13:25 3h 25min
MIG Mianyang Luchthaven Mianyang, China
URUMQI AIR
10:00 → 13:45 3h 45min
PKX Daxing International Airport Beijing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
10:00 → 16:35 6h 35min
WNZ Wenzhou Internationale Luchthaven Wenzhou, China
HAINAN AIRLINES
10:00 → 14:05 4h 05min
WUH Wuhan Internationale Luchthaven Wuhan, China
HAINAN AIRLINES
10:00 → 16:00 6h 00min
XUZ Xuzhou Guanyin Luchthaven Xuzhou, China
LOONG AIR
10:10 → 13:50 3h 40min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SICHUAN AIRLINES
10:15 → 14:00 3h 45min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
10:15 → 15:00 4h 45min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
10:20 → 16:30 6h 10min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
SHANDONG AIRLINES
10:20 → 14:20 4h 00min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
AIR CHINA
10:20 → 11:55 1h 35min
RQA Ruoqiang Loulan Luchthaven Ruoqiang, China
SHANDONG AIRLINES
10:25 → 17:15 6h 50min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
URUMQI AIR
10:25 → 14:00 3h 35min
HZG Hanzhong Chenggu Luchthaven Hanzhong, China
URUMQI AIR
10:40 → 15:45 5h 05min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
10:50 → 14:45 3h 55min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
URUMQI AIR
10:50 → 15:40 4h 50min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
10:55 → 12:15 1h 20min
AKU Aksu Luchthaven Aksu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
10:55 → 12:05 1h 10min
BPL Bole Alashankou Luchthaven Bole, China
TIANJIN AIRLINES
10:55 → 14:40 3h 45min
NAO Nanchong Gaoping Luchthaven Nanchong, China
URUMQI AIR
10:55 → 17:30 6h 35min
NKG Nanjing Internationale Luchthaven Nanjing, China
URUMQI AIR
11:05 → 16:10 5h 05min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
SHANDONG AIRLINES
11:05 → 13:00 1h 55min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
TIANJIN AIRLINES
11:05 → 18:55 7h 50min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
SHANDONG AIRLINES
11:15 → 16:05 4h 50min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:30 → 17:35 6h 05min
HFE Hefei Xinqiao Internationale Luchthaven Hefei, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:30 → 14:40 3h 10min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:40 → 15:30 3h 50min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
AIR CHINA
11:40 → 16:30 4h 50min
PVG Shanghai Pudong Internationale Luchthaven Shanghai, China
SHANGHAI AIRLINES
11:50 → 13:45 1h 55min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:50 → 13:00 1h 10min
YIN Yining Luchthaven Yining, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:55 → 14:50 2h 55min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
SHANDONG AIRLINES
11:55 → 16:25 4h 30min
NKG Nanjing Internationale Luchthaven Nanjing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:55 → 13:10 1h 15min
TCG Tacheng Luchthaven Tacheng, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:55 → 17:35 5h 40min
TNA Jinan Luchthaven Jinan, China
SHANDONG AIRLINES
12:00 → 15:35 3h 35min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
12:00 → 14:00 2h 00min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
URUMQI AIR
12:25 → 16:20 3h 55min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
CHINA WEST AIR
12:30 → 16:15 3h 45min
PKX Daxing International Airport Beijing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
12:35 → 14:00 1h 25min
AKU Aksu Luchthaven Aksu, China
AIR CHINA
12:40 → 18:00 5h 20min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
12:40 → 14:30 1h 50min
HTN Hotan Luchthaven Hotan, China
TIANJIN AIRLINES
12:45 → 16:40 3h 55min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHINA WEST AIR
12:45 → 15:10 2h 25min
YTW Wanfang Yutian, China
URUMQI AIR
12:50 → 14:50 2h 00min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
SICHUAN AIRLINES
12:55 → 17:00 4h 05min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
HAINAN AIRLINES
12:55 → 16:20 3h 25min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
13:10 → 16:55 3h 45min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
TIANJIN AIRLINES
13:10 → 15:05 1h 55min
HTN Hotan Luchthaven Hotan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
13:10 → 14:20 1h 10min
TCG Tacheng Luchthaven Tacheng, China
TIANJIN AIRLINES
13:15 → 15:10 1h 55min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
CHINA EASTERN AIRLINES
13:25 → 15:15 1h 50min
TWC Tumxuk Tangwangcheng Airport Tumushuke, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
13:30 → 15:30 2h 00min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
AIR CHINA
13:30 → 15:25 1h 55min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
13:30 → 17:15 3h 45min
PKX Daxing International Airport Beijing, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
13:45 → 16:35 2h 50min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
SHANDONG AIRLINES
13:45 → 19:45 6h 00min
TNA Jinan Luchthaven Jinan, China
SHANDONG AIRLINES
13:50 → 15:05 1h 15min
AAT Altay Luchthaven Altay, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
13:55 → 19:00 5h 05min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
13:55 → 15:50 1h 55min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
HAINAN AIRLINES
13:55 → 18:00 4h 05min
PKX Daxing International Airport Beijing, China
CHINA UNITED AIRLINES
14:00 → 17:50 3h 50min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
URUMQI AIR
14:00 → 15:10 1h 10min
KCA Kuqa Luchthaven Kuqa, China
TIANJIN AIRLINES
14:00 → 18:00 4h 00min
WUH Wuhan Internationale Luchthaven Wuhan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
14:00 → 16:10 2h 10min
YTW Wanfang Yutian, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
14:05 → 15:55 1h 50min
HTN Hotan Luchthaven Hotan, China
TIANJIN AIRLINES
14:10 → 16:05 1h 55min
HTN Hotan Luchthaven Hotan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
14:15 → 16:20 2h 05min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
SHANDONG AIRLINES
14:25 → 18:30 4h 05min
WUH Wuhan Internationale Luchthaven Wuhan, China
AIR CHINA
14:30 → 15:55 1h 25min
AKU Aksu Luchthaven Aksu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
14:30 → 16:25 1h 55min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
14:30 → 18:10 3h 40min
PKX Daxing International Airport Beijing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
14:40 → 19:45 5h 05min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
14:40 → 21:30 6h 50min
TAO Qingdao Internationale Luchthaven Qingdao, China
SHANDONG AIRLINES
14:40 → 18:20 3h 40min
TYN Taiyuan Wusu Internationale Luchthaven Taiyuan, China
SHANDONG AIRLINES
14:50 → 18:30 3h 40min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
14:55 → 16:30 1h 35min
AKU Aksu Luchthaven Aksu, China
HAINAN AIRLINES
14:55 → 22:25 7h 30min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
SICHUAN AIRLINES
14:55 → 17:10 2h 15min
QSZ Yeerqiang Luchthaven Shache, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
14:55 → 18:20 3h 25min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
SICHUAN AIRLINES
15:00 → 18:35 3h 35min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
15:20 → 16:45 1h 25min
AKU Aksu Luchthaven Aksu, China
TIANJIN AIRLINES
15:20 → 18:05 2h 45min
IQM Qiemo Luchthaven Qiemo, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
15:20 → 16:20 1h 00min
KRL Korla Luchthaven Korla, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
15:20 → 21:20 6h 00min
WUH Wuhan Internationale Luchthaven Wuhan, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:20 → 18:35 3h 15min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:30 → 17:25 1h 55min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
15:30 → 19:10 3h 40min
PKX Daxing International Airport Beijing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
15:35 → 23:15 7h 40min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
SICHUAN AIRLINES
15:35 → 19:05 3h 30min
MIG Mianyang Luchthaven Mianyang, China
SICHUAN AIRLINES
15:40 → 19:55 4h 15min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
15:40 → 22:45 7h 05min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
15:45 → 20:40 4h 55min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
HAINAN AIRLINES
15:50 → 21:55 6h 05min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
15:50 → 18:55 3h 05min
HET Hohhot Baita Internationale Luchthaven Hohhot, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
15:55 → 19:55 4h 00min
LYA Luoyang Beijiao Luchthaven Luoyang, China
SPRING AIRLINES
15:55 → 22:40 6h 45min
NGB Ningbo Internationale Luchthaven Ningbo, China
SPRING AIRLINES
15:55 → 23:05 7h 10min
NGB Ningbo Internationale Luchthaven Ningbo, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:55 → 21:00 5h 05min
PVG Shanghai Pudong Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:55 → 19:50 3h 55min
TSN Tianjin Internationale Luchthaven Tianjin, China
XIAMEN AIR
15:55 → 23:55 8h 00min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
XIAMEN AIR
16:00 → 22:50 6h 50min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
SPRING AIRLINES
16:00 → 19:20 3h 20min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
SPRING AIRLINES
16:10 → 23:05 6h 55min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
XIAMEN AIR
16:10 → 23:10 7h 00min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:10 → 19:10 3h 00min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
XIAMEN AIR
16:10 → 19:00 2h 50min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:10 → 17:20 1h 10min
YIN Yining Luchthaven Yining, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:15 → 20:55 4h 40min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
JUNEYAO AIRLINES
16:20 → 20:15 3h 55min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
16:25 → 20:15 3h 50min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:25 → 23:05 6h 40min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:30 → 18:25 1h 55min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
TIANJIN AIRLINES
16:40 → 23:55 7h 15min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:40 → 20:50 4h 10min
WUH Wuhan Internationale Luchthaven Wuhan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:45 → 23:00 6h 15min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
AIR CHINA
16:45 → 23:55 7h 10min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:45 → 20:50 4h 05min
TNA Jinan Luchthaven Jinan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:45 → 20:15 3h 30min
YCU Yuncheng Guangong Luchthaven Yuncheng, China
AIR CHINA
16:50 → 20:25 3h 35min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
HAINAN AIRLINES
16:50 → 00:40 7h 50min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
HAINAN AIRLINES
16:55 → 18:20 1h 25min
AKU Aksu Luchthaven Aksu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:55 → 21:05 4h 10min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:55 → 21:20 4h 25min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
HAINAN AIRLINES
16:55 → 23:50 6h 55min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
HAINAN AIRLINES
16:55 → 23:55 7h 00min
YIW Yiwu Luchthaven Yiwu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:00 → 20:35 3h 35min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
JIANGXI AIR
17:00 → 00:35 7h 35min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
HAINAN AIRLINES
17:00 → 21:40 4h 40min
KHN Nanchang Changbei Internationale Luchthaven Nanchang, China
HAINAN AIRLINES
17:00 → 23:30 6h 30min
KHN Nanchang Changbei Internationale Luchthaven Nanchang, China
JIANGXI AIR
17:00 → 19:40 2h 40min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
CHINA EASTERN AIRLINES
17:00 → 23:15 6h 15min
NKG Nanjing Internationale Luchthaven Nanjing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
17:10 → 23:55 6h 45min
DLC Dalian Internationale Luchthaven Dalian, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:10 → 19:00 1h 50min
HTN Hotan Luchthaven Hotan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:10 → 20:25 3h 15min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:15 → 18:20 1h 05min
BPL Bole Alashankou Luchthaven Bole, China
TIANJIN AIRLINES
17:15 → 21:00 3h 45min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:15 → 21:35 4h 20min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
XIAMEN AIR
17:15 → 00:10 6h 55min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
XIAMEN AIR
17:15 → 20:00 2h 45min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:15 → 22:00 4h 45min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:15 → 23:30 6h 15min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:15 → 00:40 7h 25min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:25 → 22:40 5h 15min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SHENZHEN AIRLINES
17:30 → 22:15 4h 45min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
17:30 → 21:10 3h 40min
PKX Daxing International Airport Beijing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:40 → 22:50 5h 10min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:50 → 01:00 7h 10min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
17:50 → 00:40 6h 50min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
SICHUAN AIRLINES
17:50 → 20:40 2h 50min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
SICHUAN AIRLINES
17:50 → 21:40 3h 50min
SJW Shijiazhuang Zhengding Internationale Luchthaven Shijiazhuang, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
17:55 → 00:05 6h 10min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:55 → 20:35 2h 40min
XNN Xining Caojiabao Luchthaven Xining, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
18:00 → 20:50 2h 50min
JIC Jinchang Jinchuan Luchthaven Jinchang, China
QINGDAO AIRLINES
18:00 → 21:45 3h 45min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
18:00 → 00:25 6h 25min
TAO Qingdao Internationale Luchthaven Qingdao, China
QINGDAO AIRLINES
18:05 → 22:20 4h 15min
HFE Hefei Xinqiao Internationale Luchthaven Hefei, China
CHINA EASTERN AIRLINES
18:20 → 22:10 3h 50min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
SICHUAN AIRLINES
18:20 → 01:40 7h 20min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
SICHUAN AIRLINES
18:30 → 23:05 4h 35min
NKG Nanjing Internationale Luchthaven Nanjing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
18:40 → 22:30 3h 50min
TSN Tianjin Internationale Luchthaven Tianjin, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
18:50 → 00:10 5h 20min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
AIR CHINA
18:50 → 23:35 4h 45min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
18:55 → 22:35 3h 40min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SICHUAN AIRLINES
18:55 → 23:00 4h 05min
TSN Tianjin Internationale Luchthaven Tianjin, China
TIANJIN AIRLINES
19:00 → 21:55 2h 55min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
SHANDONG AIRLINES
19:00 → 23:50 4h 50min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA EASTERN AIRLINES
19:00 → 00:35 5h 35min
TNA Jinan Luchthaven Jinan, China
SHANDONG AIRLINES
19:05 → 23:55 4h 50min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
SPRING AIRLINES
19:10 → 21:55 2h 45min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
OKAY AIRWAYS
19:10 → 23:00 3h 50min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
HAINAN AIRLINES
19:10 → 00:40 5h 30min
TSN Tianjin Internationale Luchthaven Tianjin, China
OKAY AIRWAYS
19:15 → 23:05 3h 50min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
19:15 → 23:00 3h 45min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
19:20 → 01:15 5h 55min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
LUCKY AIR
19:20 → 22:05 2h 45min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
LUCKY AIR
19:20 → 23:40 4h 20min
WUH Wuhan Internationale Luchthaven Wuhan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
19:25 → 23:50 4h 25min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
19:25 → 23:15 3h 50min
TSN Tianjin Internationale Luchthaven Tianjin, China
AIR CHINA
19:30 → 21:30 2h 00min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
19:40 → 01:55 6h 15min
NKG Nanjing Internationale Luchthaven Nanjing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
19:40 → 22:50 3h 10min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
19:50 → 23:30 3h 40min
PKX Daxing International Airport Beijing, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
19:55 → 21:15 1h 20min
AAT Altay Luchthaven Altay, China
TIANJIN AIRLINES
19:55 → 21:30 1h 35min
AKU Aksu Luchthaven Aksu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
20:00 → 01:10 5h 10min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
HAINAN AIRLINES
20:00 → 00:20 4h 20min
TNA Jinan Luchthaven Jinan, China
SHANDONG AIRLINES
20:05 → 21:10 1h 05min
TCG Tacheng Luchthaven Tacheng, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
20:10 → 01:40 5h 30min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
URUMQI AIR
20:25 → 22:20 1h 55min
HTN Hotan Luchthaven Hotan, China
SHANGHAI AIRLINES
20:25 → 22:25 2h 00min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
TIANJIN AIRLINES
20:25 → 00:05 3h 40min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
20:30 → 21:55 1h 25min
AAT Altay Luchthaven Altay, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
20:35 → 00:45 4h 10min
WUH Wuhan Internationale Luchthaven Wuhan, China
CHINA EASTERN AIRLINES
20:40 → 21:50 1h 10min
YIN Yining Luchthaven Yining, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
20:50 → 22:45 1h 55min
HTN Hotan Luchthaven Hotan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
20:55 → 00:40 3h 45min
PKX Daxing International Airport Beijing, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
20:55 → 22:05 1h 10min
TCG Tacheng Luchthaven Tacheng, China
TIANJIN AIRLINES
21:00 → 00:50 3h 50min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
21:00 → 22:15 1h 15min
FYN Fuyun Luchthaven Fuyun, China
TIANJIN AIRLINES
21:05 → 22:10 1h 05min
KRY Karamay Luchthaven Karamay, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
21:10 → 01:30 4h 20min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
OKAY AIRWAYS
21:20 → 22:30 1h 10min
KCA Kuqa Luchthaven Kuqa, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
21:30 → 01:50 4h 20min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
21:45 → 01:25 3h 40min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
AIR CHINA
21:45 → 01:25 3h 40min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
21:55 → 23:05 1h 10min
YIN Yining Luchthaven Yining, China
TIANJIN AIRLINES
21:55 → 23:50 1h 55min
HTN Hotan Luchthaven Hotan, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
22:00 → 23:05 1h 05min
KCA Kuqa Luchthaven Kuqa, China
HAINAN AIRLINES
22:00 → 23:00 1h 00min
KRL Korla Luchthaven Korla, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
22:05 → 01:55 3h 50min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
CHINA WEST AIR
22:25 → 01:55 3h 30min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SICHUAN AIRLINES
22:30 → 23:50 1h 20min
AKU Aksu Luchthaven Aksu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
22:30 → 00:30 2h 00min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
23:30 → 00:50 1h 20min
AKU Aksu Luchthaven Aksu, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
23:40 → 00:55 1h 15min
YIN Yining Luchthaven Yining, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

dichtstbijzijnde stations

hotels dichtstbij

cntlog