SJW Shijiazhuang Zhengding Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

06:30 → 08:30 2h 00min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
SPRING AIRLINES
06:45 → 08:55 2h 10min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
SPRING AIRLINES
07:00 → 08:10 1h 10min
BPE Qinhuangdao Beidaihe Luchthaven Qinhaungdao Beidaihe, China
HEBEI AIRLINES
07:00 → 09:55 2h 55min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
HEBEI AIRLINES
07:00 → 09:50 2h 50min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
SPRING AIRLINES
07:00 → 08:10 1h 10min
ZQZ Zhangjiakou Ningyuan Luchthaven Zhangjiakou, China
HEBEI AIRLINES
07:10 → 08:20 1h 10min
CDE Puning Luchthaven Chengde, China
HEBEI AIRLINES
07:10 → 09:55 2h 45min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SPRING AIRLINES
07:20 → 11:30 4h 10min
KRL Korla Luchthaven Korla, China
HEBEI AIRLINES
07:30 → 11:35 4h 05min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
HEBEI AIRLINES
07:30 → 09:10 1h 40min
NKG Nanjing Internationale Luchthaven Nanjing, China
HEBEI AIRLINES
07:35 → 09:25 1h 50min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
HEBEI AIRLINES
07:40 → 12:50 5h 10min
BHY Beihai Luchthaven Beihai, China
HEBEI AIRLINES
07:40 → 10:45 3h 05min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
07:40 → 09:50 2h 10min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
SPRING AIRLINES
07:40 → 09:55 2h 15min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
HEBEI AIRLINES
07:45 → 10:45 3h 00min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
HEBEI AIRLINES
08:00 → 10:20 2h 20min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
HEBEI AIRLINES
08:00 → 12:20 4h 20min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
SPRING AIRLINES
08:00 → 10:05 2h 05min
NGB Ningbo Internationale Luchthaven Ningbo, China
SPRING AIRLINES
08:00 → 10:00 2h 00min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
HEBEI AIRLINES
08:00 → 09:40 1h 40min
YNZ Yancheng Nanyang Luchthaven Yancheng, China
SPRING AIRLINES
08:10 → 11:05 2h 55min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
HEBEI AIRLINES
08:10 → 12:15 4h 05min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
HEBEI AIRLINES
08:20 → 09:45 1h 25min
BAV Baotou Luchthaven Baotou, China
SPRING AIRLINES
08:20 → 09:30 1h 10min
ZQZ Zhangjiakou Ningyuan Luchthaven Zhangjiakou, China
SPRING AIRLINES
08:30 → 11:55 3h 25min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
SPRING AIRLINES
08:40 → 12:25 3h 45min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
HEBEI AIRLINES
08:50 → 11:00 2h 10min
NGB Ningbo Internationale Luchthaven Ningbo, China
HEBEI AIRLINES
08:50 → 11:50 3h 00min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
HEBEI AIRLINES
09:40 → 13:50 4h 10min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
SPRING AIRLINES
09:55 → 12:05 2h 10min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
SPRING AIRLINES
09:55 → 11:55 2h 00min
TXN Huangshan Tunxi Internationale Luchthaven Huangshan, China
CHINA UNITED AIRLINES
09:55 → 14:30 4h 35min
ZUH Zhuhai Jinwan Luchthaven Zhuhai, China
CHINA UNITED AIRLINES
10:10 → 11:30 1h 20min
HET Hohhot Baita Internationale Luchthaven Hohhot, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
10:20 → 14:05 3h 45min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
SPRING AIRLINES
10:50 → 12:55 2h 05min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
10:50 → 11:55 1h 05min
ZQZ Zhangjiakou Ningyuan Luchthaven Zhangjiakou, China
HEBEI AIRLINES
10:55 → 13:55 3h 00min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SHENZHEN AIRLINES
11:05 → 12:15 1h 10min
CDE Puning Luchthaven Chengde, China
SPRING AIRLINES
11:10 → 13:10 2h 00min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
HEBEI AIRLINES
11:10 → 14:05 2h 55min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
HEBEI AIRLINES
11:30 → 14:20 2h 50min
KWL Guilin Liangjiang Internationale Luchthaven Guilin, China
SPRING AIRLINES
11:40 → 14:10 2h 30min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
HEBEI AIRLINES
11:50 → 15:00 3h 10min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
12:15 → 13:35 1h 20min
HET Hohhot Baita Internationale Luchthaven Hohhot, China
SPRING AIRLINES
12:35 → 14:45 2h 10min
NGB Ningbo Internationale Luchthaven Ningbo, China
SPRING AIRLINES
12:40 → 18:00 5h 20min
BHY Beihai Luchthaven Beihai, China
SPRING AIRLINES
12:40 → 14:25 1h 45min
HFE Hefei Xinqiao Internationale Luchthaven Hefei, China
SPRING AIRLINES
13:05 → 15:10 2h 05min
KHN Nanchang Changbei Internationale Luchthaven Nanchang, China
HEBEI AIRLINES
13:10 → 16:30 3h 20min
LJG Lijiang Luchthaven Lijiang, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
13:45 → 17:20 3h 35min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
HEBEI AIRLINES
14:00 → 15:55 1h 55min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
HEBEI AIRLINES
14:00 → 18:55 4h 55min
JJN Quanzhou Internationale Luchthaven Quanzhou, China
HEBEI AIRLINES
14:00 → 15:55 1h 55min
KHN Nanchang Changbei Internationale Luchthaven Nanchang, China
SPRING AIRLINES
14:10 → 16:15 2h 05min
HLH Ulanhot Luchthaven Ulanhot, China
CHINA UNITED AIRLINES
14:10 → 15:15 1h 05min
ZQZ Zhangjiakou Ningyuan Luchthaven Zhangjiakou, China
HEBEI AIRLINES
14:30 → 16:15 1h 45min
NKG Nanjing Internationale Luchthaven Nanjing, China
HEBEI AIRLINES
14:30 → 19:05 4h 35min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
HEBEI AIRLINES
14:40 → 16:15 1h 35min
HIA Huai'an Luchthaven Huai'an, China
SPRING AIRLINES
14:40 → 20:05 5h 25min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
CHENGDU AIRLINES
14:40 → 16:55 2h 15min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
14:40 → 16:30 1h 50min
WEH Weihai Luchthaven Weihai, China
CHENGDU AIRLINES
14:40 → 18:45 4h 05min
WNZ Wenzhou Internationale Luchthaven Wenzhou, China
SPRING AIRLINES
14:55 → 18:30 3h 35min
LJG Lijiang Luchthaven Lijiang, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
15:00 → 16:55 1h 55min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
HEBEI AIRLINES
15:30 → 18:20 2h 50min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
HEBEI AIRLINES
15:40 → 18:50 3h 10min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
HEBEI AIRLINES
15:50 → 18:50 3h 00min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
HEBEI AIRLINES
15:55 → 18:15 2h 20min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
SPRING AIRLINES
15:55 → 20:45 4h 50min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
CHENGDU AIRLINES
15:55 → 17:45 1h 50min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
CHENGDU AIRLINES
15:55 → 19:00 3h 05min
JJN Quanzhou Internationale Luchthaven Quanzhou, China
SPRING AIRLINES
15:55 → 19:10 3h 15min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
SPRING AIRLINES
15:55 → 18:00 2h 05min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
SPRING AIRLINES
16:00 → 18:10 2h 10min
PVG Shanghai Pudong Internationale Luchthaven Shanghai, China
HEBEI AIRLINES
16:00 → 18:10 2h 10min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA UNITED AIRLINES
16:10 → 17:20 1h 10min
ZQZ Zhangjiakou Ningyuan Luchthaven Zhangjiakou, China
SPRING AIRLINES
16:15 → 18:15 2h 00min
PVG Shanghai Pudong Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA EASTERN AIRLINES
16:20 → 19:00 2h 40min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
HEBEI AIRLINES
16:30 → 18:55 2h 25min
MIG Mianyang Luchthaven Mianyang, China
SPRING AIRLINES
16:45 → 17:55 1h 10min
BPE Qinhuangdao Beidaihe Luchthaven Qinhaungdao Beidaihe, China
HEBEI AIRLINES
16:50 → 18:40 1h 50min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
16:55 → 19:00 2h 05min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
SPRING AIRLINES
17:05 → 19:00 1h 55min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
HEBEI AIRLINES
17:10 → 19:35 2h 25min
MIG Mianyang Luchthaven Mianyang, China
HEBEI AIRLINES
17:20 → 18:30 1h 10min
CDE Puning Luchthaven Chengde, China
HEBEI AIRLINES
17:20 → 20:25 3h 05min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
HEBEI AIRLINES
17:20 → 19:15 1h 55min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
17:40 → 20:00 2h 20min
WNZ Wenzhou Internationale Luchthaven Wenzhou, China
HEBEI AIRLINES
18:10 → 20:05 1h 55min
SHA Shanghai Hongqiao Internationale Luchthaven Shanghai, China
SPRING AIRLINES
18:30 → 19:40 1h 10min
TVS Tangshan Sannuhe Luchthaven Tangshan, China
HEBEI AIRLINES
18:40 → 21:00 2h 20min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
SPRING AIRLINES
19:00 → 20:20 1h 20min
ZQZ Zhangjiakou Ningyuan Luchthaven Zhangjiakou, China
HEBEI AIRLINES
19:20 → 22:35 3h 15min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SPRING AIRLINES
19:25 → 21:15 1h 50min
YTY Yangzhou Taizhou Luchthaven Yangzhou, China
SPRING AIRLINES
19:50 → 21:45 1h 55min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
SPRING AIRLINES
20:00 → 22:05 2h 05min
PVG Shanghai Pudong Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA UNITED AIRLINES
20:05 → 21:10 1h 05min
ZQZ Zhangjiakou Ningyuan Luchthaven Zhangjiakou, China
SPRING AIRLINES
20:20 → 22:15 1h 55min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
20:25 → 22:35 2h 10min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
SPRING AIRLINES
20:55 → 00:05 3h 10min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
KUNMING AIRLINES
21:05 → 23:35 2h 30min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
HEBEI AIRLINES
21:05 → 00:45 3h 40min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
21:10 → 00:05 2h 55min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
AIR CHINA
21:10 → 23:10 2h 00min
KHN Nanchang Changbei Internationale Luchthaven Nanchang, China
AIR CHINA
21:30 → 00:20 2h 50min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
HEBEI AIRLINES
21:45 → 00:50 3h 05min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
21:55 → 00:15 2h 20min
PVG Shanghai Pudong Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA UNITED AIRLINES
22:50 → 01:40 2h 50min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
SPRING AIRLINES
22:50 → 01:55 3h 05min
LJG Lijiang Luchthaven Lijiang, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
23:15 → 01:45 2h 30min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SICHUAN AIRLINES

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

dichtstbijzijnde stations

hotels dichtstbij

cntlog