NKG Nanjing Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

00:10 → 03:35 4h 25min
BKK Bangkok Suvarnabhumi Internationale Luchthaven Bangkok, Thailand
MALDIVIAN
00:10 → 06:50 9h 40min
MLE Male Internationale Luchthaven Male, Maldiven
MALDIVIAN
00:15 → 03:30 4h 15min
DMK Don Mueang Internationale Luchthaven Bangkok, Thailand
THAI LION AIR
00:20 → 04:20 5h 00min
HKT Phuket Internationale Luchthaven Phuket, Thailand
THAI LION AIR
06:40 → 08:55 2h 15min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
SHENZHEN AIRLINES
06:50 → 09:30 2h 40min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
06:50 → 09:50 3h 00min
LJG Lijiang Luchthaven Lijiang, China
SHENZHEN AIRLINES
06:55 → 11:25 4h 30min
BHY Beihai Luchthaven Beihai, China
CHINA EASTERN AIRLINES
06:55 → 08:45 1h 50min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
CHINA EASTERN AIRLINES
06:55 → 08:20 1h 25min
KHN Nanchang Changbei Internationale Luchthaven Nanchang, China
JUNEYAO AIRLINES
06:55 → 12:00 5h 05min
LJG Lijiang Luchthaven Lijiang, China
JUNEYAO AIRLINES
07:00 → 09:00 2h 00min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:05 → 09:50 2h 45min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:05 → 09:10 2h 05min
KWL Guilin Liangjiang Internationale Luchthaven Guilin, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
07:10 → 09:40 2h 30min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
07:15 → 12:45 5h 30min
DNH Dunhuang Luchthaven Dunhuang, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:15 → 10:05 2h 50min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:15 → 09:55 2h 40min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:20 → 09:45 2h 25min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
07:20 → 09:10 1h 50min
TYN Taiyuan Wusu Internationale Luchthaven Taiyuan, China
JUNEYAO AIRLINES
07:20 → 10:00 2h 40min
UYN Yulin Luchthaven Yulin, China
JUNEYAO AIRLINES
07:25 → 09:05 1h 40min
YCU Yuncheng Guangong Luchthaven Yuncheng, China
SHENZHEN AIRLINES
07:25 → 10:05 2h 40min
ZYI Zunyi Xinzhou Luchthaven Zunyi, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:25 → 10:10 2h 45min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:30 → 09:45 2h 15min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:30 → 10:30 3h 00min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
CHINA EASTERN AIRLINES
07:30 → 08:30 1h 00min
PVG Shanghai Pudong Internationale Luchthaven Shanghai, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:35 → 11:55 4h 20min
DQA Daqing Sartu Luchthaven Daqing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:35 → 10:10 2h 35min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
JUNEYAO AIRLINES
07:35 → 09:10 1h 35min
WEH Weihai Luchthaven Weihai, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:40 → 09:20 1h 40min
DLC Dalian Internationale Luchthaven Dalian, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:40 → 09:30 1h 50min
JGS Jinggangshan Luchthaven Ji'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:40 → 12:30 4h 50min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:40 → 09:55 2h 15min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SHENZHEN AIRLINES
07:45 → 09:55 2h 10min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
SHENZHEN AIRLINES
07:50 → 11:40 3h 50min
HET Hohhot Baita Internationale Luchthaven Hohhot, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:50 → 08:50 1h 00min
LYG Lianyungang Baitabu Luchthaven Lianyungang, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:50 → 10:00 2h 10min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:55 → 09:50 1h 55min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
07:55 → 10:55 3h 00min
XNN Xining Caojiabao Luchthaven Xining, China
AIR ALPS AVIATION
08:00 → 12:40 4h 40min
XNN Xining Caojiabao Luchthaven Xining, China
CHINA EASTERN AIRLINES
08:00 → 09:30 1h 30min
CGO Zhengzhou Internationale Luchthaven Zhengzhou, China
CHINA EASTERN AIRLINES
08:00 → 10:55 2h 55min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
DRAGONAIR
08:00 → 10:20 2h 20min
KHH Kaohsiung Internationale Luchthaven Kaohsiung, Taiwan
CHINA EASTERN AIRLINES
08:05 → 10:35 2h 30min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
SHENZHEN AIRLINES
08:05 → 10:00 1h 55min
TEN Tongren Fenghuang Luchthaven Tongren, China
CHINA EASTERN AIRLINES
08:10 → 10:35 2h 25min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:10 → 10:30 2h 20min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
08:10 → 10:20 2h 10min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
08:15 → 10:50 2h 35min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
HONG KONG AIRLINES
08:15 → 10:35 2h 20min
LZH Liuzhou Luchthaven Liuzhou, China
JUNEYAO AIRLINES
08:15 → 10:25 2h 10min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:20 → 11:15 1h 55min
ICN Seoul Incheon Internationale Luchthaven Seoul, Korea
CHINA EASTERN AIRLINES
08:25 → 11:00 2h 35min
BFJ Bijie Luchthaven Bijie, China
JUNEYAO AIRLINES
08:25 → 12:55 4h 30min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
JUNEYAO AIRLINES
08:25 → 10:20 1h 55min
NAO Nanchong Gaoping Luchthaven Nanchong, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:25 → 14:50 6h 25min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
08:30 → 11:10 2h 40min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
JUNEYAO AIRLINES
08:30 → 11:30 3h 00min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
CHINA EASTERN AIRLINES
08:35 → 10:55 2h 20min
DAT Datong Luchthaven Datong, China
SHENZHEN AIRLINES
08:35 → 11:00 2h 25min
ZUH Zhuhai Jinwan Luchthaven Zhuhai, China
CHINA EASTERN AIRLINES
08:40 → 10:40 2h 00min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
08:40 → 10:55 2h 15min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
SHENZHEN AIRLINES
08:50 → 11:45 2h 55min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
08:55 → 11:10 2h 15min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
CHINA EASTERN AIRLINES
09:10 → 11:10 2h 00min
SWA Shantou Luchthaven Shantou, China
SPRING AIRLINES
09:15 → 11:35 2h 20min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHINA WEST AIR
09:35 → 11:50 2h 15min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
SHENZHEN AIRLINES
09:35 → 14:10 9h 35min
HEL Helsinki Internationale Luchthaven Helsinki, Finland
FINNAIR
09:40 → 11:30 1h 50min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
SHANDONG AIRLINES
09:45 → 12:30 2h 45min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
CHINA EASTERN AIRLINES
09:45 → 12:00 2h 15min
KWL Guilin Liangjiang Internationale Luchthaven Guilin, China
QINGDAO AIRLINES
09:45 → 11:40 1h 55min
TYN Taiyuan Wusu Internationale Luchthaven Taiyuan, China
CHINA EASTERN AIRLINES
09:50 → 12:45 2h 55min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
JIANGXI AIR
09:50 → 12:35 2h 45min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
SHANDONG AIRLINES
09:50 → 12:20 2h 30min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
AIR CHINA
09:55 → 12:30 2h 35min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
9 AIR
09:55 → 12:15 2h 20min
ENY Yan'an Ershilipu Luchthaven Yan'an, China
LOONG AIR
09:55 → 12:05 2h 10min
KWL Guilin Liangjiang Internationale Luchthaven Guilin, China
SHANDONG AIRLINES
10:05 → 11:50 1h 45min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
CHENGDU AIRLINES
10:05 → 12:40 2h 35min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
XIAMEN AIR
10:10 → 12:25 2h 15min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
AIR CHINA
10:10 → 13:05 2h 55min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
10:10 → 12:00 1h 50min
YCU Yuncheng Guangong Luchthaven Yuncheng, China
XIAMEN AIR
10:20 → 13:00 2h 40min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SHENZHEN AIRLINES
10:20 → 13:10 2h 50min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
10:25 → 13:15 2h 50min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
SICHUAN AIRLINES
10:30 → 11:50 1h 20min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
HAINAN AIRLINES
10:30 → 13:05 2h 35min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
CHINA EASTERN AIRLINES
10:30 → 16:45 6h 15min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
CHINA EASTERN AIRLINES
10:35 → 13:10 2h 35min
DSN Ordos Luchthaven Ordos, China
CHINA UNITED AIRLINES
10:40 → 13:05 2h 25min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
JUNEYAO AIRLINES
10:45 → 13:30 2h 45min
ZHA Zhanjiang Luchthaven Zhanjiang, China
HEBEI AIRLINES
10:45 → 13:10 2h 25min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
JUNEYAO AIRLINES
10:50 → 12:25 1h 35min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
XIAMEN AIR
10:50 → 12:45 1h 55min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
10:55 → 13:45 2h 50min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
CHINA EASTERN AIRLINES
11:00 → 13:30 2h 30min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
HAINAN AIRLINES
11:00 → 13:25 2h 25min
HET Hohhot Baita Internationale Luchthaven Hohhot, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:00 → 13:20 2h 20min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SHENZHEN AIRLINES
11:05 → 14:05 3h 00min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
HAINAN AIRLINES
11:05 → 13:50 2h 45min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
11:05 → 13:40 2h 35min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
SHENZHEN AIRLINES
11:05 → 14:15 3h 10min
PZI Panzhihua Luchthaven Panzhihua, China
CHONGQING AIRLINES
11:10 → 14:40 3h 30min
BSD Baoshan Luchthaven Baoshan, China
KUNMING AIRLINES
11:10 → 14:40 2h 30min
NGO Nagoya Chubu Centrair Internationale Luchthaven Nagoya, Japan
JUNEYAO AIRLINES
11:20 → 17:15 5h 55min
LXA Lhasa Gonggar Luchthaven Lhasa Gonggar, China
TIBET AIRLINES
11:20 → 14:10 2h 50min
XNN Xining Caojiabao Luchthaven Xining, China
TIBET AIRLINES
11:25 → 13:45 2h 20min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
CHINA EASTERN AIRLINES
11:25 → 14:25 3h 00min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
11:30 → 13:45 2h 15min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:30 → 13:45 2h 15min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:35 → 13:05 1h 30min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
SHENZHEN AIRLINES
11:35 → 13:50 2h 15min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:35 → 14:00 2h 25min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:45 → 14:20 2h 35min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SICHUAN AIRLINES
11:45 → 14:50 3h 05min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
HAINAN AIRLINES
11:50 → 14:30 2h 40min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
HAINAN AIRLINES
11:50 → 14:50 3h 00min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
11:55 → 14:50 2h 55min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
11:55 → 14:50 2h 55min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
9 AIR
11:55 → 14:00 2h 05min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
12:00 → 14:15 2h 15min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
SHENZHEN AIRLINES
12:00 → 14:30 2h 30min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
SHENZHEN AIRLINES
12:00 → 13:55 1h 55min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
12:00 → 18:20 6h 20min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
CHINA EASTERN AIRLINES
12:05 → 16:40 4h 35min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EZPRESS
12:05 → 14:30 2h 25min
BAV Baotou Luchthaven Baotou, China
CHINA EASTERN AIRLINES
12:05 → 14:35 2h 30min
THQ Tianshui Maijishan Luchthaven Tianshui, China
CHINA EZPRESS
12:10 → 15:20 3h 10min
LJG Lijiang Luchthaven Lijiang, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
12:20 → 15:55 2h 35min
KIX Osaka Kansai Internationale Luchthaven Osaka, Japan
JUNEYAO AIRLINES
12:20 → 14:40 2h 20min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
12:20 → 14:10 1h 50min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
XIAMEN AIR
12:25 → 15:20 2h 55min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
12:25 → 15:00 2h 35min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SHENZHEN AIRLINES
12:30 → 14:25 1h 55min
BPE Qinhuangdao Beidaihe Luchthaven Qinhaungdao Beidaihe, China
HAINAN AIRLINES
12:35 → 14:50 2h 15min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
12:35 → 15:05 2h 30min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
XIAMEN AIR
12:40 → 17:05 4h 25min
INC Yinchuan Luchthaven Yinchuan, China
SHENZHEN AIRLINES
12:40 → 14:40 2h 00min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
SHENZHEN AIRLINES
12:50 → 15:15 2h 25min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
SHENZHEN DONGHAI AIRLINES
12:50 → 17:55 5h 05min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
LUCKY AIR
12:50 → 14:35 1h 45min
LCX Longyan Luchthaven Longyan, China
LUCKY AIR
12:50 → 14:50 2h 00min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
12:55 → 15:10 2h 15min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
JUNEYAO AIRLINES
12:55 → 16:00 2h 05min
PUS Busan Internationale Luchthaven Busan, Korea
KOREAN AIR
12:55 → 15:20 2h 25min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
HAINAN AIRLINES
13:00 → 14:50 1h 50min
DYG Zhangjiajie Luchthaven Zhangjiajie, China
JUNEYAO AIRLINES
13:00 → 15:40 2h 40min
ZHA Zhanjiang Luchthaven Zhanjiang, China
CHINA EASTERN AIRLINES
13:05 → 14:50 1h 45min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
SHANDONG AIRLINES
13:05 → 17:30 4h 25min
YNJ Yanji Internationale Luchthaven Yanji, China
JUNEYAO AIRLINES
13:05 → 14:50 1h 45min
DLC Dalian Internationale Luchthaven Dalian, China
JUNEYAO AIRLINES
13:10 → 16:10 3h 00min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
SICHUAN AIRLINES
13:15 → 15:45 2h 30min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
SHENZHEN AIRLINES
13:30 → 18:05 4h 35min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
SHENZHEN AIRLINES
13:30 → 15:20 1h 50min
YIC Yichun Mingyueshan Luchthaven Yichun, China
SHENZHEN AIRLINES
13:35 → 15:25 1h 50min
DYG Zhangjiajie Luchthaven Zhangjiajie, China
JUNEYAO AIRLINES
13:40 → 16:00 2h 20min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
13:45 → 15:30 1h 45min
DLC Dalian Internationale Luchthaven Dalian, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
13:50 → 15:25 1h 35min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
CHINA EASTERN AIRLINES
13:50 → 18:30 4h 40min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
CHINA EASTERN AIRLINES
13:55 → 16:05 2h 10min
ENH Enshi Xujiaping Luchthaven Enshi, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
13:55 → 18:00 3h 05min
KIX Osaka Kansai Internationale Luchthaven Osaka, Japan
CHINA EASTERN AIRLINES
13:55 → 15:55 2h 00min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
14:00 → 16:55 2h 55min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
OKAY AIRWAYS
14:00 → 17:10 3h 10min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
14:00 → 16:25 2h 25min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SHENZHEN AIRLINES
14:10 → 16:50 2h 40min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
HAINAN AIRLINES
14:10 → 16:35 2h 25min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
14:15 → 16:55 2h 40min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
DRAGONAIR
14:25 → 16:35 2h 10min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
JUNEYAO AIRLINES
14:30 → 19:30 5h 00min
XNN Xining Caojiabao Luchthaven Xining, China
CHINA EASTERN AIRLINES
14:30 → 16:45 2h 15min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
14:30 → 16:15 1h 45min
SJW Shijiazhuang Zhengding Internationale Luchthaven Shijiazhuang, China
CHINA EASTERN AIRLINES
14:30 → 16:25 1h 55min
TPE Taipei Taiwan Taoyuan Internationale Luchthaven Taipei, Taiwan
CHINA EASTERN AIRLINES
14:35 → 17:30 2h 55min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
AIR ALPS AVIATION
14:35 → 15:55 1h 20min
TAO Qingdao Internationale Luchthaven Qingdao, China
CHINA EASTERN AIRLINES
14:40 → 17:10 2h 30min
HET Hohhot Baita Internationale Luchthaven Hohhot, China
AIR ALPS AVIATION
14:40 → 17:00 2h 20min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA EASTERN AIRLINES
14:45 → 17:15 2h 30min
ZUH Zhuhai Jinwan Luchthaven Zhuhai, China
SHENZHEN AIRLINES
14:50 → 18:10 2h 20min
ICN Seoul Incheon Internationale Luchthaven Seoul, Korea
ASIANA AIRLINES
14:55 → 20:00 5h 05min
LJG Lijiang Luchthaven Lijiang, China
SICHUAN AIRLINES
14:55 → 17:15 2h 20min
MIG Mianyang Luchthaven Mianyang, China
SICHUAN AIRLINES
14:55 → 16:45 1h 50min
TYN Taiyuan Wusu Internationale Luchthaven Taiyuan, China
SHENZHEN AIRLINES
15:00 → 17:50 2h 50min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
JUNEYAO AIRLINES
15:00 → 18:00 3h 00min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:05 → 17:45 2h 40min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
XIAMEN AIR
15:05 → 17:30 2h 25min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
SHENZHEN AIRLINES
15:10 → 17:40 2h 30min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:10 → 16:50 1h 40min
JJN Quanzhou Internationale Luchthaven Quanzhou, China
SHENZHEN AIRLINES
15:10 → 17:00 1h 50min
TYN Taiyuan Wusu Internationale Luchthaven Taiyuan, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:10 → 22:00 6h 50min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:15 → 18:00 2h 45min
AVA Anshun Huangguoshu Luchthaven Anshun, China
SHANDONG AIRLINES
15:15 → 18:10 2h 55min
HRB Harbin Internationale Luchthaven Harbin, China
9 AIR
15:15 → 17:55 2h 40min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:20 → 16:45 1h 25min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
XIAMEN AIR
15:20 → 17:10 1h 50min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
XIAMEN AIR
15:25 → 17:20 1h 55min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:25 → 17:45 2h 20min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:30 → 19:00 2h 30min
KIX Osaka Kansai Internationale Luchthaven Osaka, Japan
JUNEYAO AIRLINES
15:30 → 18:25 2h 55min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:35 → 17:30 1h 55min
DLC Dalian Internationale Luchthaven Dalian, China
HAINAN AIRLINES
15:50 → 21:10 5h 20min
JGN Jiayuguan Luchthaven Jiayuguan, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:50 → 18:45 2h 55min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
CHINA EASTERN AIRLINES
15:50 → 18:55 3h 05min
XNN Xining Caojiabao Luchthaven Xining, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
15:55 → 18:50 2h 55min
MFM Macau Internationale Luchthaven Macau, Macau SAR
AIR MACAU
16:00 → 20:55 4h 55min
JMU Jiamusi Dongjiao Luchthaven Jiamusi, China
SHANDONG AIRLINES
16:00 → 17:40 1h 40min
YNT Yantai Internationale Luchthaven Yantai, China
SHANDONG AIRLINES
16:05 → 18:20 2h 15min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
CHINA WEST AIR
16:10 → 18:25 2h 15min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
SHENZHEN AIRLINES
16:10 → 18:15 2h 05min
HZG Hanzhong Chenggu Luchthaven Hanzhong, China
HAINAN AIRLINES
16:10 → 22:50 6h 40min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
HAINAN AIRLINES
16:10 → 18:30 2h 20min
ZUH Zhuhai Jinwan Luchthaven Zhuhai, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:20 → 17:55 1h 35min
YNT Yantai Internationale Luchthaven Yantai, China
SHANDONG AIRLINES
16:20 → 18:35 2h 15min
KWL Guilin Liangjiang Internationale Luchthaven Guilin, China
JUNEYAO AIRLINES
16:25 → 18:40 2h 15min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
16:25 → 19:15 2h 50min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
AIR CHINA
16:25 → 21:20 4h 55min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
CHINA EASTERN AIRLINES
16:25 → 23:40 7h 15min
YIN Yining Luchthaven Yining, China
CHINA EASTERN AIRLINES
16:30 → 19:30 3h 00min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
16:30 → 18:40 2h 10min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
SHENZHEN AIRLINES
16:30 → 18:40 2h 10min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SHENZHEN AIRLINES
16:35 → 18:30 1h 55min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
16:45 → 18:45 2h 00min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
16:55 → 20:45 3h 50min
HET Hohhot Baita Internationale Luchthaven Hohhot, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
16:55 → 20:05 3h 10min
LJG Lijiang Luchthaven Lijiang, China
TIANJIN AIRLINES
16:55 → 18:40 1h 45min
SJW Shijiazhuang Zhengding Internationale Luchthaven Shijiazhuang, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
17:00 → 19:35 2h 35min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
JUNEYAO AIRLINES
17:05 → 21:55 4h 50min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:05 → 19:10 2h 05min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
HAINAN AIRLINES
17:05 → 21:45 4h 40min
XNN Xining Caojiabao Luchthaven Xining, China
HAINAN AIRLINES
17:15 → 19:20 2h 05min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
17:20 → 19:10 1h 50min
DYG Zhangjiajie Luchthaven Zhangjiajie, China
SICHUAN AIRLINES
17:30 → 20:00 2h 30min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
17:30 → 22:50 5h 20min
SIN Singapore Changi Internationale Luchthaven Singapore, Singapore
TIGERAIR
17:35 → 20:25 2h 50min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
TIANJIN AIRLINES
17:35 → 20:45 3h 10min
XIC Xichang Qingshan Luchthaven Xichang, China
SICHUAN AIRLINES
17:40 → 19:15 1h 35min
JJN Quanzhou Internationale Luchthaven Quanzhou, China
XIAMEN AIR
17:40 → 19:10 1h 30min
TAO Qingdao Internationale Luchthaven Qingdao, China
SHANDONG AIRLINES
17:45 → 20:05 2h 20min
ZUH Zhuhai Jinwan Luchthaven Zhuhai, China
JIANGXI AIR
17:45 → 00:50 7h 05min
YIN Yining Luchthaven Yining, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:45 → 22:35 4h 50min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
17:50 → 20:10 2h 20min
ZYI Zunyi Xinzhou Luchthaven Zunyi, China
CHINA EASTERN AIRLINES
17:50 → 19:35 1h 45min
SJW Shijiazhuang Zhengding Internationale Luchthaven Shijiazhuang, China
HEBEI AIRLINES
17:55 → 20:45 2h 50min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SHENZHEN AIRLINES
17:55 → 20:15 2h 20min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
18:05 → 20:25 2h 20min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
SHENZHEN AIRLINES
18:05 → 20:15 2h 10min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
18:05 → 20:25 2h 20min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
18:10 → 19:55 1h 45min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
SHENZHEN AIRLINES
18:10 → 19:55 1h 45min
DLC Dalian Internationale Luchthaven Dalian, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
18:15 → 21:05 2h 50min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
18:15 → 20:05 1h 50min
TYN Taiyuan Wusu Internationale Luchthaven Taiyuan, China
CHINA EASTERN AIRLINES
18:20 → 20:45 2h 25min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
18:20 → 20:50 2h 30min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
18:30 → 20:20 1h 50min
DLC Dalian Internationale Luchthaven Dalian, China
CHINA EASTERN AIRLINES
18:30 → 23:25 4h 55min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
KUNMING AIRLINES
18:30 → 21:10 2h 40min
WMT Renhuai Maotai Luchthaven Zunyi, China
KUNMING AIRLINES
18:35 → 21:35 3h 00min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
9 AIR
18:40 → 21:25 2h 45min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
CHINA EASTERN AIRLINES
18:40 → 20:30 1h 50min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
CHINA EASTERN AIRLINES
18:45 → 20:50 2h 05min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
18:45 → 21:10 2h 25min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
SICHUAN AIRLINES
18:50 → 21:10 2h 20min
MIG Mianyang Luchthaven Mianyang, China
CHINA EASTERN AIRLINES
18:55 → 20:40 1h 45min
DLC Dalian Internationale Luchthaven Dalian, China
JUNEYAO AIRLINES
19:00 → 21:30 2h 30min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHONGQING AIRLINES
19:00 → 00:10 5h 10min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
SHANDONG AIRLINES
19:05 → 21:40 2h 35min
LHW Lanzhou Zhongchuan Luchthaven Lanzhou, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
19:10 → 21:15 2h 05min
SWA Shantou Luchthaven Shantou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
19:10 → 21:35 2h 25min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
HAINAN AIRLINES
19:15 → 21:25 2h 10min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA EASTERN AIRLINES
19:15 → 21:00 1h 45min
CSX Changsha Internationale Luchthaven Changsha, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
19:15 → 21:45 2h 30min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SHENZHEN AIRLINES
19:20 → 21:40 2h 20min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
HAINAN AIRLINES
19:20 → 21:05 1h 45min
CIH Changzhi Wangcun Luchthaven Changzhi, China
JUNEYAO AIRLINES
19:20 → 22:10 2h 50min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
SHENZHEN AIRLINES
19:25 → 21:15 1h 50min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
XIAMEN AIR
19:30 → 00:30 5h 00min
JHG Jinghong Luchthaven Jinghong, China
CHINA EASTERN AIRLINES
19:30 → 22:25 2h 55min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
19:30 → 09:30 11h 00min
SYD Sydney Kingsford Smith Internationale Luchthaven Sydney, Coral Sea Islands
CHINA EASTERN AIRLINES
19:35 → 22:10 2h 35min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
19:35 → 21:05 1h 30min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
XIAMEN AIR
19:40 → 21:50 2h 10min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
19:40 → 23:25 3h 45min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
SPRING AIRLINES
19:40 → 21:20 1h 40min
WEH Weihai Luchthaven Weihai, China
SPRING AIRLINES
19:45 → 21:00 1h 15min
KHN Nanchang Changbei Internationale Luchthaven Nanchang, China
JUNEYAO AIRLINES
19:45 → 00:25 4h 40min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
JUNEYAO AIRLINES
19:45 → 22:10 2h 25min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SHENZHEN DONGHAI AIRLINES
19:50 → 22:50 2h 00min
CJU Jeju Internationale Luchthaven Jeju, Korea
SPRING AIRLINES
19:55 → 22:15 2h 20min
KWL Guilin Liangjiang Internationale Luchthaven Guilin, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
20:00 → 21:45 1h 45min
DLC Dalian Internationale Luchthaven Dalian, China
CHINA EASTERN AIRLINES
20:00 → 22:50 2h 50min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
HAINAN AIRLINES
20:00 → 22:15 2h 15min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA EASTERN AIRLINES
20:00 → 22:00 2h 00min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
CHINA EASTERN AIRLINES
20:05 → 21:50 1h 45min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
JUNEYAO AIRLINES
20:05 → 22:15 2h 10min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
AIR CHINA
20:10 → 23:20 4h 10min
DMK Don Mueang Internationale Luchthaven Bangkok, Thailand
NOKSCOOT
20:10 → 01:00 4h 50min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
20:10 → 22:20 2h 10min
LZH Liuzhou Luchthaven Liuzhou, China
CHINA EASTERN AIRLINES
20:15 → 00:20 5h 05min
HKT Phuket Internationale Luchthaven Phuket, Thailand
CHINA EASTERN AIRLINES
20:15 → 22:15 2h 00min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
CHINA EASTERN AIRLINES
20:25 → 23:00 2h 35min
ZUH Zhuhai Jinwan Luchthaven Zhuhai, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
20:30 → 23:10 2h 40min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
CHINA EASTERN AIRLINES
20:30 → 22:40 2h 10min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA WEST AIR
20:35 → 22:50 2h 15min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
SHENZHEN AIRLINES
20:35 → 22:55 2h 20min
MIG Mianyang Luchthaven Mianyang, China
TIBET AIRLINES
20:40 → 23:15 2h 35min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SICHUAN AIRLINES
20:45 → 23:15 2h 30min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
9 AIR
20:45 → 22:45 2h 00min
PEK Beijing Capital Internationale Luchthaven Beijing, China
AIR CHINA
20:45 → 23:10 2h 25min
TPE Taipei Taiwan Taoyuan Internationale Luchthaven Taipei, Taiwan
UNI AIR
20:50 → 23:35 2h 45min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
CHINA EASTERN AIRLINES
20:55 → 23:45 2h 50min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
KUNMING AIRLINES
21:00 → 23:20 2h 20min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
21:00 → 23:30 2h 30min
KWE Guiyang Internationale Luchthaven Guiyang, China
JUNEYAO AIRLINES
21:00 → 23:10 2h 10min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
21:05 → 23:10 2h 05min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
HAINAN AIRLINES
21:10 → 23:55 2h 45min
HAK Haikou Meilan Internationale Luchthaven Haikou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
21:20 → 23:30 2h 10min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
SHENZHEN AIRLINES
21:20 → 23:10 1h 50min
DYG Zhangjiajie Luchthaven Zhangjiajie, China
CHINA EASTERN AIRLINES
21:25 → 00:55 3h 30min
BSD Baoshan Luchthaven Baoshan, China
AIR ALPS AVIATION
21:40 → 00:40 3h 00min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
HAINAN AIRLINES
21:45 → 00:05 2h 20min
HUZ Huizhou Luchthaven Huizhou, China
JUNEYAO AIRLINES
21:50 → 23:45 1h 55min
XMN Xiamen Internationale Luchthaven Xiamen, China
XIAMEN AIR
21:55 → 00:20 2h 25min
MIG Mianyang Luchthaven Mianyang, China
LUCKY AIR
22:00 → 00:30 2h 30min
CGQ Changchun Internationale Luchthaven Changchun, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
22:00 → 00:35 2h 35min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
SICHUAN AIRLINES
22:05 → 01:00 2h 55min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
CHENGDU AIRLINES
22:05 → 23:35 1h 30min
TAO Qingdao Internationale Luchthaven Qingdao, China
SHANDONG AIRLINES
22:10 → 01:10 4h 00min
BKK Bangkok Suvarnabhumi Internationale Luchthaven Bangkok, Thailand
CHINA EASTERN AIRLINES
22:10 → 01:10 3h 00min
NNG Nanning Internationale Luchthaven Nanning, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
22:10 → 00:05 1h 55min
TYN Taiyuan Wusu Internationale Luchthaven Taiyuan, China
HAINAN AIRLINES
22:15 → 23:55 1h 40min
DLC Dalian Internationale Luchthaven Dalian, China
CHINA EASTERN AIRLINES
22:20 → 00:30 2h 10min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
BEIJING CAPITAL AIRLINES
22:25 → 01:00 2h 35min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
CHINA WEST AIR
22:25 → 04:35 6h 10min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
22:25 → 23:50 1h 25min
FOC Fuzhou Internationale Luchthaven Fuzhou, China
XIAMEN AIR
22:35 → 00:55 2h 20min
CKG Chongqing Internationale Luchthaven Chongqing, China
SICHUAN AIRLINES
22:35 → 00:50 2h 15min
SHE Shenyang Internationale Luchthaven Shenyang, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
22:40 → 01:05 2h 25min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA EASTERN AIRLINES
22:45 → 01:45 3h 00min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
SICHUAN AIRLINES
22:50 → 01:30 2h 40min
CTU Chengdu Internationale Luchthaven Chengdu, China
AIR CHINA
23:00 → 01:15 2h 15min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
SHENZHEN AIRLINES
23:00 → 01:05 2h 05min
XIY Xi an Xianyang Internationale Luchthaven Xi'an, China
TIANJIN AIRLINES
23:05 → 01:30 2h 25min
ZUH Zhuhai Jinwan Luchthaven Zhuhai, China
CHINA EASTERN AIRLINES
23:05 → 00:35 1h 30min
YNT Yantai Internationale Luchthaven Yantai, China
QINGDAO AIRLINES
23:05 → 01:15 2h 10min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
9 AIR
23:10 → 01:15 2h 05min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
HAINAN AIRLINES
23:15 → 01:40 2h 25min
MFM Macau Internationale Luchthaven Macau, Macau SAR
AIR MACAU
23:25 → 02:35 4h 10min
DMK Don Mueang Internationale Luchthaven Bangkok, Thailand
THAI AIRASIA

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

dichtstbijzijnde stations

hotels dichtstbij

cntlog