BPL Bole Alashankou Luchthaven

Vlucht informatie

10:00 → 10:50 50min
NLT Nalati Luchthaven Xinyuan, China
CHINA EZPRESS
10:30 → 12:30 2h 00min
KJI Burqin Luchthaven Burqin, China
JOY AIR
12:40 → 13:50 1h 10min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
TIANJIN AIRLINES
13:00 → 14:05 1h 05min
KRL Korla Luchthaven Korla, China
CHINA EZPRESS
15:30 → 17:15 1h 45min
KHG Kashgar Luchthaven Kashi, China
CHINA EZPRESS
15:30 → 16:25 55min
KRY Karamay Luchthaven Karamay, China
JOY AIR
16:40 → 17:50 1h 10min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
TIANJIN AIRLINES
22:20 → 23:30 1h 10min
URC Urumqi Diwopu Internationale Luchthaven Urumqi, China
TIANJIN AIRLINES

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

Staat om een ​​plek te vinden.
cntlog