LYS Lyon-Saint Exupéry Luchthaven

Vlucht informatie

06:15 → 07:30 1h 15min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR FRANCE
07:00 → 08:10 1h 10min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
EASYJET
07:00 → 08:50 1h 50min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
07:15 → 08:40 1h 25min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
07:25 → 09:25 2h 00min
TUN Tunis-Carthage Internationale Luchthaven Tunis, Tunesië
TRANSAVIA FRANCE
08:00 → 09:50 1h 50min
ALG Houari Boumediene Luchthaven Algiers, Algerije
EUROPE AIRPOST
08:30 → 09:30 1h 00min
TLS Toulouse-Blagnac Luchthaven Toulouse, Frankrijk
AIR FRANCE
08:30 → 09:45 1h 15min
NTE Nantes Atlantique Luchthaven Nantes, Frankrijk
AIR FRANCE
08:40 → 09:45 1h 05min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
AIR FRANCE
09:50 → 11:45 1h 55min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
IBERIA
09:55 → 12:00 2h 05min
VIE Wenen Internationale Luchthaven Vienna, Oostenrijk
AUSTRIAN AIRLINES AG
10:00 → 12:30 2h 30min
FEZ Fes Saiss Luchthaven Fes, Marokko
AIR ARABIA MAROC
10:10 → 11:25 1h 15min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR FRANCE
10:35 → 12:20 1h 45min
PRG Praag Luchthaven Prague, Tsjechische Republiek
AIR FRANCE
10:35 → 12:00 1h 25min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:35 → 12:15 1h 40min
BES Brest Bretagne Luchthaven Brest, Frankrijk
EASYJET
10:40 → 12:15 1h 35min
FCO Rome Fiumicino Luchthaven Rome, Italië
AIR FRANCE
11:25 → 12:45 1h 20min
RNS Rennes St. Jacques Luchthaven Rennes, Frankrijk
EASYJET
11:45 → 13:05 1h 20min
BRU Brussels Internationale Luchthaven Brussels, België
BRUSSELE AIRLINES
11:50 → 13:30 1h 40min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
11:50 → 12:40 1h 50min
LHR London Heathrow Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
BRITISH AIRWAYS
11:50 → 13:35 1h 45min
BJA Bejaia Luchthaven Bejaia, Algerije
AIR ALGERIE
12:35 → 17:40 3h 05min
SAW Istanboel Sabiha Gökçen Luchthaven Istanbul, Turkije
PEGASUS AIRLINES
12:35 → 14:25 1h 50min
ALG Houari Boumediene Luchthaven Algiers, Algerije
AIR ALGERIE
12:45 → 14:15 1h 30min
AJA Ajaccio Luchthaven Ajaccio, Frankrijk
AIR CORSICA
13:00 → 16:10 3h 10min
RAK Marrakesh Menara Luchthaven Marrakech, Marokko
TRANSAVIA FRANCE
13:10 → 14:30 1h 20min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:20 → 14:50 1h 30min
BIA Bastia Poretta Luchthaven Bastia, Frankrijk
AIR CORSICA
14:20 → 15:30 1h 10min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR FRANCE
15:00 → 16:10 1h 10min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
EASYJET
15:00 → 16:05 1h 05min
TLS Toulouse-Blagnac Luchthaven Toulouse, Frankrijk
EASYJET
15:05 → 16:30 2h 25min
DUB Dublin Luchthaven Dublin, Ierland
AER LINGUS
15:35 → 16:40 1h 05min
LIG Limoges Internationale Luchthaven Limoges, Frankrijk
CHALAIR AVIATION
15:40 → 17:15 1h 35min
BES Brest Bretagne Luchthaven Brest, Frankrijk
AIR FRANCE
15:40 → 16:55 1h 15min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
VUELING AIRLINES
15:45 → 17:00 1h 15min
PUF Pau Pyrenees Luchthaven Pau, Frankrijk
AIR FRANCE
15:50 → 17:15 2h 25min
LIS Lissabon Luchthaven Lisbon, Portugal
TAP PORTUGAL
15:50 → 17:10 1h 20min
LIL Lille Luchthaven Lille, Frankrijk
AIR FRANCE
15:55 → 17:20 1h 25min
RNS Rennes St. Jacques Luchthaven Rennes, Frankrijk
AIR FRANCE
16:00 → 17:05 1h 05min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
AIR FRANCE
16:00 → 17:15 1h 15min
NTE Nantes Atlantique Luchthaven Nantes, Frankrijk
AIR FRANCE
16:00 → 17:20 1h 20min
BIQ Biarritz Luchthaven Biarritz, Frankrijk
AIR FRANCE
16:05 → 17:05 1h 00min
TLS Toulouse-Blagnac Luchthaven Toulouse, Frankrijk
AIR FRANCE
16:05 → 17:05 1h 00min
SXB Strasbourg Internationale Luchthaven Strasbourg, Frankrijk
AIR FRANCE
16:15 → 17:35 1h 20min
CFR Caen Carpiquet Luchthaven Caen, Frankrijk
AIR FRANCE
16:25 → 17:20 55min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
AIR FRANCE
17:20 → 19:10 1h 50min
CZL Constantine Luchthaven Constantine, Algerije
AIR ALGERIE
17:25 → 20:10 2h 45min
CMN Casablanca Mohammed V Luchthaven Casablanca, Marokko
ROYAL AIR MAROC
18:00 → 19:25 1h 25min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
18:00 → 19:10 1h 10min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
AIR FRANCE
18:00 → 23:15 3h 15min
IST Istanboel Atatürk Internationale Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
18:00 → 19:20 1h 20min
NTE Nantes Atlantique Luchthaven Nantes, Frankrijk
AIR FRANCE
18:05 → 19:10 1h 05min
TLS Toulouse-Blagnac Luchthaven Toulouse, Frankrijk
AIR FRANCE
18:50 → 19:35 1h 45min
LHR London Heathrow Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
BRITISH AIRWAYS
19:05 → 20:55 1h 50min
ALG Houari Boumediene Luchthaven Algiers, Algerije
AIR ALGERIE
19:30 → 20:50 1h 20min
NTE Nantes Atlantique Luchthaven Nantes, Frankrijk
EASYJET
19:55 → 21:05 1h 10min
PIS Poitiers Biard Luchthaven Poitiers, Frankrijk
CHALAIR AVIATION
19:55 → 20:50 55min
MRS Marseille Provence Luchthaven Marseille, Frankrijk
AIR FRANCE
19:55 → 22:05 2h 10min
LRH La Rochelle Luchthaven La Rochelle, Frankrijk
CHALAIR AVIATION
19:55 → 21:05 1h 10min
ETZ Metz-Nancy-Lorraine Luchthaven Metz Nancy, Frankrijk
TWIN JET
19:55 → 21:05 1h 10min
PUF Pau Pyrenees Luchthaven Pau, Frankrijk
AIR FRANCE
20:00 → 21:10 1h 10min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
AIR FRANCE
20:00 → 21:15 1h 15min
NTE Nantes Atlantique Luchthaven Nantes, Frankrijk
AIR FRANCE
20:00 → 21:05 1h 05min
SXB Strasbourg Internationale Luchthaven Strasbourg, Frankrijk
AIR FRANCE
20:05 → 21:40 1h 35min
BES Brest Bretagne Luchthaven Brest, Frankrijk
AIR FRANCE
20:05 → 21:25 1h 20min
BIQ Biarritz Luchthaven Biarritz, Frankrijk
AIR FRANCE
20:05 → 21:05 1h 00min
TLS Toulouse-Blagnac Luchthaven Toulouse, Frankrijk
AIR FRANCE
20:05 → 21:30 1h 25min
RNS Rennes St. Jacques Luchthaven Rennes, Frankrijk
AIR FRANCE
20:05 → 21:20 1h 15min
LIL Lille Luchthaven Lille, Frankrijk
AIR FRANCE
20:10 → 21:30 1h 20min
CFR Caen Carpiquet Luchthaven Caen, Frankrijk
AIR FRANCE
20:10 → 21:15 1h 05min
LIG Limoges Internationale Luchthaven Limoges, Frankrijk
CHALAIR AVIATION
20:15 → 21:10 55min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
AIR FRANCE
20:45 → 23:35 2h 50min
CMN Casablanca Mohammed V Luchthaven Casablanca, Marokko
AIR ARABIA MAROC
21:40 → 00:55 2h 15min
CLJ Cluj-Napoca Internationale Luchthaven Cluj, Roemenië
WIZZ AIR

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

dichtstbijzijnde stations

hotels dichtstbij

cntlog