BIA Bastia Poretta Luchthaven

Vlucht informatie

06:00 → 07:35 1h 35min
ORY Parijs-Orly Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR CORSICA
07:05 → 07:55 50min
MRS Marseille Provence Luchthaven Marseille, Frankrijk
AIR CORSICA
07:30 → 08:15 45min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
AIR CORSICA
09:10 → 11:05 1h 55min
LIL Lille Luchthaven Lille, Frankrijk
SENEGAL AIRLINES
09:55 → 11:45 1h 50min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
EASYJET
10:00 → 11:55 1h 55min
SXF Berlin Schoenefeld Luchthaven Berlin, Duitsland
EASYJET
10:25 → 12:00 1h 35min
ORY Parijs-Orly Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR CORSICA
10:50 → 12:05 2h 15min
STN Londen Stansted Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
AIR CORSICA
11:30 → 13:15 1h 45min
ORY Parijs-Orly Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR FRANCE
13:35 → 15:20 1h 45min
BRU Brussels Internationale Luchthaven Brussels, België
BRUSSELE AIRLINES
13:45 → 15:30 1h 45min
ORY Parijs-Orly Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR FRANCE
13:55 → 15:50 1h 55min
NTE Nantes Atlantique Luchthaven Nantes, Frankrijk
SENEGAL AIRLINES
15:30 → 17:05 1h 35min
ORY Parijs-Orly Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR CORSICA
15:35 → 16:25 50min
MRS Marseille Provence Luchthaven Marseille, Frankrijk
AIR CORSICA
16:45 → 18:15 1h 30min
SXB Strasbourg Internationale Luchthaven Strasbourg, Frankrijk
SENEGAL AIRLINES
16:55 → 17:40 45min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
AIR CORSICA
18:15 → 20:00 1h 45min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
SENEGAL AIRLINES
18:15 → 19:40 1h 25min
TLS Toulouse-Blagnac Luchthaven Toulouse, Frankrijk
EASYJET
18:45 → 20:20 1h 35min
ORY Parijs-Orly Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR CORSICA
18:50 → 20:30 1h 40min
CRL Brussels South Charleroi Luchthaven Brussels, België
AIR CORSICA
19:35 → 20:20 45min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
AIR CORSICA
20:20 → 21:10 50min
MRS Marseille Provence Luchthaven Marseille, Frankrijk
AIR CORSICA
20:30 → 22:20 1h 50min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR FRANCE
22:00 → 23:10 1h 10min
LYS Lyon-Saint Exupéry Luchthaven Lyon, Frankrijk
EASYJET

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

cntlog