FRA Frankfurt Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

06:00 → 09:40 4h 40min
FUE Fuerteventura Luchthaven Fuerteventura, Spanje
TUIFLY
06:45 → 07:55 1h 10min
BER Brandenburg Internationale Luchthaven Berlin, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
06:55 → 08:10 1h 15min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
06:55 → 08:05 1h 10min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
GULF AIR
07:15 → 08:20 2h 05min
DUB Dublin Luchthaven Dublin, Ierland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
07:30 → 08:20 50min
ZRH Zurich Luchthaven Zurich, Zwitserland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
08:00 → 08:45 1h 45min
LHR London Heathrow Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
08:25 → 09:40 1h 15min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
08:25 → 12:05 4h 40min
TFS Tenerife Zuid Luchthaven Tenerife, Spanje
CONDOR AIRLINES
08:40 → 09:55 1h 15min
LYS Lyon-Saint Exupéry Luchthaven Lyon, Frankrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
08:45 → 09:55 1h 10min
BER Brandenburg Internationale Luchthaven Berlin, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
08:50 → 12:40 4h 50min
SPC La Palma Luchthaven Santa Cruz de la Palma, Spanje
CONDOR AIRLINES
08:55 → 10:05 1h 10min
LIN Milan Linate Luchthaven Milan, Italië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:00 → 10:15 1h 15min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:00 → 10:05 1h 05min
HAM Hamburg Luchthaven Hamburg, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:00 → 10:00 1h 00min
PRG Praag Luchthaven Prague, Tsjechische Republiek
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:10 → 10:35 1h 25min
CPH Kopenhagen Kastrup Internationale Luchthaven Copenhagen, Denemarken
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:15 → 10:10 55min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:20 → 12:40 2h 20min
KIV Chisinau Internationale Luchthaven Chisinau, Moldavië
AIR MOLDOVA
09:25 → 10:15 50min
DUS Düsseldorf Internationale Luchthaven Duesseldorf, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:30 → 13:10 4h 40min
LPA Gran Canaria Luchthaven Gran Canaria, Spanje
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:30 → 11:00 1h 30min
ZAG Zagreb Internationale Luchthaven Zagreb, Kroatië
CROATIA AIRLINES
09:40 → 11:55 2h 15min
VLC Valencia Luchthaven Valencia, Spanje
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:45 → 13:30 2h 45min
ATH Athene Internationale Luchthaven Athens, Griekenland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:45 → 12:40 10h 55min
DEN Denver Internationale Luchthaven Denver, Verenigde Staten
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:45 → 12:55 2h 10min
RIX Riga Internationale Luchthaven Riga, Letland
AIR BALTIC
09:50 → 11:35 2h 45min
OPO Porto Luchthaven Porto, Portugal
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
09:50 → 11:15 1h 25min
VIE Wenen Internationale Luchthaven Vienna, Oostenrijk
AUSTRIAN AIRLINES AG
10:00 → 12:05 2h 05min
ARN Stockholm Arlanda Luchthaven Stockholm, Zweden
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:00 → 15:00 11h 00min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:05 → 12:35 2h 30min
MLA Malta Internationale Luchthaven Malta, Malta
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:05 → 13:15 2h 10min
SOF Sofia Luchthaven Sofia, Bulgarije
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:05 → 12:40 8h 35min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
10:15 → 15:25 3h 10min
DME Moskou Domodedovo Internationale Luchthaven Moscow, Rusland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:15 → 11:00 1h 45min
MAN Manchester Luchthaven Manchester, Verenigd Koninkrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:20 → 13:05 8h 45min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
10:25 → 12:30 2h 05min
BIO Bilbao Luchthaven Bilbao, Spanje
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:35 → 18:35 6h 00min
DOH Doha Internationale Luchthaven Doha, Katar
QATAR AIRWAYS
10:35 → 12:25 1h 50min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
10:45 → 14:45 11h 00min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
10:45 → 13:10 9h 25min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:55 → 12:40 1h 45min
FCO Rome Fiumicino Luchthaven Rome, Italië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
11:00 → 19:15 6h 15min
BAH Bahrein Internationale Luchthaven Bahrain, Bahrein
GULF AIR
11:05 → 17:40 6h 35min
LOS Murtala Muhammed Internationale Luchthaven Lagos, Nigeria
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
11:05 → 14:40 4h 35min
LPA Gran Canaria Luchthaven Gran Canaria, Spanje
CONDOR AIRLINES
11:05 → 19:50 8h 45min
SSG Malabo Internationale Luchthaven Malabo, Equatoriaal-Guinea
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
11:10 → 13:50 8h 40min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
11:10 → 14:20 9h 10min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
11:15 → 14:40 2h 25min
OTP Henri Coanda Internationale Luchthaven Bucharest, Roemenië
TAROM
11:20 → 15:51 10h 31min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
11:25 → 14:00 2h 35min
MLA Malta Internationale Luchthaven Malta, Malta
AIR MALTA
11:30 → 15:20 2h 50min
ATH Athene Internationale Luchthaven Athens, Griekenland
AEGEAN AIRLINES
11:30 → 13:55 2h 25min
TUN Tunis-Carthage Internationale Luchthaven Tunis, Tunesië
TUNISAIR
11:35 → 13:25 1h 50min
FCO Rome Fiumicino Luchthaven Rome, Italië
ALITALIA
11:35 → 16:35 3h 00min
IST Istanboel Atatürk Internationale Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
11:35 → 16:55 10h 20min
PUJ Punta Cana Luchthaven Punta Cana, Dominicaanse Republiek
CONDOR AIRLINES
11:40 → 06:50 12h 10min
SIN Singapore Changi Internationale Luchthaven Singapore, Singapore
SINGAPORE AIRLINES
11:50 → 13:10 1h 20min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
12:00 → 13:30 1h 30min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR FRANCE
12:05 → 13:30 1h 25min
ZAG Zagreb Internationale Luchthaven Zagreb, Kroatië
CROATIA AIRLINES
12:15 → 14:25 2h 10min
ARN Stockholm Arlanda Luchthaven Stockholm, Zweden
SAS SCANDINAVIAN AIRLINES
12:15 → 01:05 8h 20min
BOM Bombay Internationale Luchthaven Mumbai, Indië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
12:20 → 20:10 5h 20min
IKA Teheran Imam Khomeini Internationale Luchthaven Tehran, Ik rende
IRAN AIR
12:25 → 01:55 9h 00min
BLR Bengaluru Internationale Luchthaven Bengaluru, Indië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
12:25 → 17:40 3h 15min
DME Moskou Domodedovo Internationale Luchthaven Moscow, Rusland
URAL AIRLINES
12:30 → 15:25 2h 55min
AGP Málaga Luchthaven Malaga, Spanje
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
12:40 → 16:10 2h 30min
SKG Thessaloniki Internationale Luchthaven Thessaloniki, Griekenland
AEGEAN AIRLINES
12:50 → 13:50 1h 00min
BRU Brussels Internationale Luchthaven Brussels, België
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
12:50 → 14:20 1h 30min
BUD Boedapest Luchthaven Budapest, Hongarije
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
12:55 → 13:30 1h 35min
BHX Birmingham Internationale Luchthaven Birmingham, Verenigd Koninkrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
12:55 → 14:15 1h 20min
BLL Billund Luchthaven Billund, Denemarken
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
12:55 → 14:15 1h 20min
BLQ Bologna Luchthaven Bologna, Italië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
12:55 → 13:50 55min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
12:55 → 13:35 40min
STR Stuttgart Luchthaven Stuttgart, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:00 → 14:50 1h 50min
BEG Belgrado Nikola Tesla Luchthaven Belgrade, Serbia
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:00 → 14:30 1h 30min
GDN Gdańsk Lech Wałęsa Luchthaven Gdansk, Polen
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:00 → 14:05 1h 05min
HAM Hamburg Luchthaven Hamburg, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:00 → 14:10 1h 10min
LJU Ljubljana Luchthaven Ljubljana, Slovenië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:00 → 14:15 1h 15min
TRN Turijn-Caselle Luchthaven Turin, Italië
AIR DOLOMITI
13:00 → 14:15 1h 15min
VCE Venetië Marco Polo Luchthaven Venice, Italië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:00 → 14:10 1h 10min
WRO Copernicus Luchthaven Wroclaw, Polen
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:05 → 16:15 9h 10min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:05 → 15:05 2h 00min
OSL Oslo Luchthaven Oslo, Noorwegen
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:05 → 14:20 1h 15min
POZ Poznan Lawica Luchthaven Poznan, Polen
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:05 → 13:55 50min
ZRH Zurich Luchthaven Zurich, Zwitserland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:10 → 14:15 1h 05min
GVA Genève Luchthaven Geneva, Zwitserland
SWISS
13:10 → 14:00 50min
HAJ Hannover Luchthaven Hannover, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:10 → 15:10 2h 00min
TIA Tirana Internationale Luchthaven Tirana, Albanië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:15 → 01:50 8h 05min
DEL Delhi Internationale Luchthaven Delhi, Indië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:15 → 15:20 3h 05min
LIS Lissabon Luchthaven Lisbon, Portugal
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:15 → 16:35 2h 20min
OTP Henri Coanda Internationale Luchthaven Bucharest, Roemenië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:20 → 14:20 1h 00min
BER Brandenburg Internationale Luchthaven Berlin, Duitsland
EL AL
13:25 → 18:30 3h 05min
IST Istanboel Atatürk Internationale Luchthaven Istanbul, Turkije
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:25 → 15:50 9h 25min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
13:30 → 15:30 2h 00min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:30 → 14:25 55min
BRE Bremen Luchthaven Bremen, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:30 → 18:40 4h 10min
CAI Caïro Luchthaven Cairo, Egypte
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:30 → 14:30 1h 00min
DRS Flughafen Dresden Luchthaven Dresden, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:30 → 08:55 11h 25min
HND Tokyo Haneda Internationale Luchthaven Tokyo, Japan
ALL NIPPON AIRWAYS
13:30 → 17:45 2h 15min
MSQ Minsk Internationale Luchthaven Minsk, Wit-Rusland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:30 → 19:00 12h 30min
SJO Juan Santamaria Internationale Luchthaven San Jose, Costa Rica
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:30 → 15:30 8h 00min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
13:35 → 22:45 6h 10min
AUH Abu Dhabi Internationale Luchthaven Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten
ETIHAD AIRWAYS
13:35 → 16:10 2h 35min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:40 → 19:10 3h 30min
AYT Antalya Luchthaven Antalya, Turkije
SUNEXPRESS
13:40 → 17:05 2h 25min
HEL Helsinki Internationale Luchthaven Helsinki, Finland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:40 → 19:25 12h 45min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:40 → 15:40 2h 00min
TGD Podgorica Luchthaven Podgorica, Montenegro
MONTENEGRO AIRLINES
13:45 → 14:55 1h 10min
BER Brandenburg Internationale Luchthaven Berlin, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:45 → 15:20 1h 35min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
13:50 → 18:50 3h 00min
SAW Istanboel Sabiha Gökçen Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
13:50 → 17:10 2h 20min
SOF Sofia Luchthaven Sofia, Bulgarije
BULGARIA AIR
14:00 → 15:30 1h 30min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
14:05 → 14:45 40min
LUX Luxembourg Findel Luchthaven Luxembourg, Luxemburg
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
14:05 → 22:25 4h 20min
URA Oral Luchthaven Oral, Kazachstan
AIR ASTANA
14:10 → 23:40 6h 30min
DXB Dubai Internationale Luchthaven Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
14:15 → 15:45 1h 30min
KRK Kraków Luchthaven Krakow, Polen
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
14:15 → 23:35 6h 20min
MCT Muscat Internationale Luchthaven Muscat, Oman
OMAN AIR
14:15 → 16:30 11h 15min
SFO San Francisco Internationale Luchthaven San Francisco, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
14:30 → 17:20 2h 50min
ALG Houari Boumediene Luchthaven Algiers, Algerije
AIR ALGERIE
14:30 → 23:45 6h 15min
DXB Dubai Internationale Luchthaven Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
EMIRATES
14:45 → 17:05 2h 20min
PRN Pristina Internationale Luchthaven Pristina, Serbia
EUROWINGS
14:55 → 19:05 2h 10min
MSQ Minsk Internationale Luchthaven Minsk, Wit-Rusland
BELAVIA
15:00 → 20:05 3h 05min
ADB İzmir Adnan Menderes Luchthaven Izmir, Turkije
SUNEXPRESS
15:10 → 07:50 10h 40min
BKK Bangkok Suvarnabhumi Internationale Luchthaven Bangkok, Thailand
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
15:10 → 17:15 3h 05min
LIS Lissabon Luchthaven Lisbon, Portugal
TAP PORTUGAL
15:30 → 23:30 6h 00min
DOH Doha Internationale Luchthaven Doha, Katar
QATAR AIRWAYS
15:35 → 17:15 1h 40min
GOT Göteborg-Landvetter Luchthaven Goteborg, Zweden
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
16:00 → 17:15 1h 15min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
16:00 → 16:45 1h 45min
LHR London Heathrow Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
16:40 → 17:50 1h 10min
LIN Milan Linate Luchthaven Milan, Italië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
16:45 → 17:40 55min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
16:50 → 18:10 1h 20min
VIE Wenen Internationale Luchthaven Vienna, Oostenrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
16:55 → 17:55 1h 00min
PRG Praag Luchthaven Prague, Tsjechische Republiek
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
17:20 → 18:10 1h 50min
LHR London Heathrow Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
BRITISH AIRWAYS
17:35 → 12:05 10h 30min
ICN Seoul Incheon Internationale Luchthaven Seoul, Korea
ASIANA AIRLINES
17:45 → 18:55 1h 10min
BER Brandenburg Internationale Luchthaven Berlin, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
17:55 → 23:00 4h 05min
TLV Tel Aviv-Jaffa Ben-Gurion Internationale Luchthaven Tel Aviv-Yafo, Israël
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
18:00 → 19:05 1h 05min
HAM Hamburg Luchthaven Hamburg, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
18:00 → 19:30 1h 30min
ZAG Zagreb Internationale Luchthaven Zagreb, Kroatië
CROATIA AIRLINES
18:10 → 13:35 11h 25min
HND Tokyo Haneda Internationale Luchthaven Tokyo, Japan
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
18:10 → 23:10 3h 00min
IST Istanboel Atatürk Internationale Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
18:15 → 19:10 55min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
19:10 → 22:00 2h 50min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
AIR EUROPA
19:40 → 22:30 2h 50min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
IBERIA
19:40 → 15:00 11h 20min
NRT Tokyo Narita Internationale Luchthaven Tokyo, Japan
JAPAN AIRLINES
19:50 → 23:00 2h 10min
SOF Sofia Luchthaven Sofia, Bulgarije
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
19:50 → 21:35 1h 45min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
20:00 → 23:25 2h 25min
HEL Helsinki Internationale Luchthaven Helsinki, Finland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
20:00 → 21:25 1h 25min
VIE Wenen Internationale Luchthaven Vienna, Oostenrijk
AUSTRIAN AIRLINES AG
20:25 → 04:30 12h 05min
GRU São Paulo Guarulhos Internationale Luchthaven Sao Paulo, Brazilië
LAN AIRLINES
20:30 → 09:00 8h 00min
DEL Delhi Internationale Luchthaven Delhi, Indië
AIR INDIA
20:30 → 05:55 6h 25min
DXB Dubai Internationale Luchthaven Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
EMIRATES
20:40 → 23:59 2h 19min
OTP Henri Coanda Internationale Luchthaven Bucharest, Roemenië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
20:40 → 21:40 1h 00min
ZRH Zurich Luchthaven Zurich, Zwitserland
SWISS
20:45 → 00:10 2h 25min
KBP Kiev Boryspil Internationale Luchthaven Kiev, Oekraïne
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
20:55 → 23:00 2h 05min
ARN Stockholm Arlanda Luchthaven Stockholm, Zweden
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
20:55 → 22:25 1h 30min
BUD Boedapest Luchthaven Budapest, Hongarije
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
20:55 → 22:20 1h 25min
CPH Kopenhagen Kastrup Internationale Luchthaven Copenhagen, Denemarken
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
20:55 → 22:55 2h 00min
OSL Oslo Luchthaven Oslo, Noorwegen
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
20:55 → 00:15 2h 20min
TLL Tallinn Luchthaven Tallinn, Estland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
20:55 → 23:59 2h 04min
VNO Vilnius Internationale Luchthaven Vilnius, Litouwen
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:00 → 23:05 2h 05min
BIO Bilbao Luchthaven Bilbao, Spanje
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:05 → 21:40 1h 35min
BHX Birmingham Internationale Luchthaven Birmingham, Verenigd Koninkrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:05 → 22:20 1h 15min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:05 → 23:40 2h 35min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:05 → 21:50 1h 45min
MAN Manchester Luchthaven Manchester, Verenigd Koninkrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:10 → 23:00 1h 50min
BEG Belgrado Nikola Tesla Luchthaven Belgrade, Serbia
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:10 → 22:40 1h 30min
KRK Kraków Luchthaven Krakow, Polen
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:15 → 23:15 2h 00min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:20 → 22:55 1h 35min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:30 → 22:40 1h 10min
BER Brandenburg Internationale Luchthaven Berlin, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:30 → 22:35 1h 05min
HAM Hamburg Luchthaven Hamburg, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:30 → 22:15 1h 45min
LHR London Heathrow Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:30 → 22:25 55min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:35 → 06:25 6h 50min
ADD Addis Abeba Internationale Luchthaven Addis Ababa, Ethiopië
ETHIOPIAN AIRLINES
21:35 → 05:35 12h 00min
GRU São Paulo Guarulhos Internationale Luchthaven Sao Paulo, Brazilië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
21:40 → 15:20 10h 40min
PVG Shanghai Pudong Internationale Luchthaven Shanghai, China
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
22:05 → 00:25 2h 20min
TUN Tunis-Carthage Internationale Luchthaven Tunis, Tunesië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
22:10 → 10:50 11h 40min
CPT Kaapstad Internationale Luchthaven Cape Town, Zuid-Afrika
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
22:15 → 07:55 13h 40min
EZE Ezeiza Internationale Luchthaven Buenos Aires, Argentinië
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
22:15 → 17:05 11h 50min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

dichtstbijzijnde stations

hotels dichtstbij

cntlog