CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

07:10 → 08:35 1h 25min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
AIR FRANCE
07:25 → 08:40 1h 15min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
07:40 → 09:00 1h 20min
MPL Montpellier Méditerranée Luchthaven Montpellier, Frankrijk
AIR FRANCE
07:45 → 09:05 1h 20min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
AIR FRANCE
07:45 → 08:45 1h 00min
CFE Clermont-Ferrand Auvergne Luchthaven Clermont-Ferrand, Frankrijk
AIR FRANCE
08:00 → 09:35 1h 35min
BLQ Bologna Luchthaven Bologna, Italië
AIR FRANCE
08:20 → 09:25 1h 05min
LYS Lyon-Saint Exupéry Luchthaven Lyon, Frankrijk
AIR FRANCE
08:25 → 09:55 1h 30min
MXP Milan Malpensa Internationale Luchthaven Milan, Italië
AIR FRANCE
08:25 → 09:45 1h 20min
TLS Toulouse-Blagnac Luchthaven Toulouse, Frankrijk
AIR FRANCE
08:30 → 09:40 1h 10min
GVA Genève Luchthaven Geneva, Zwitserland
AIR FRANCE
08:35 → 17:00 6h 25min
DOH Doha Internationale Luchthaven Doha, Katar
QATAR AIRWAYS
08:45 → 10:15 1h 30min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
AIR FRANCE
09:00 → 10:25 1h 25min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
09:20 → 12:00 2h 40min
ARN Stockholm Arlanda Luchthaven Stockholm, Zweden
AIR FRANCE
09:20 → 10:25 1h 05min
NTE Nantes Atlantique Luchthaven Nantes, Frankrijk
AIR FRANCE
09:25 → 12:00 2h 35min
AGP Málaga Luchthaven Malaga, Spanje
AIR FRANCE
09:25 → 11:35 2h 10min
FCO Rome Fiumicino Luchthaven Rome, Italië
AIR FRANCE
09:30 → 11:20 1h 50min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
AIR FRANCE
09:30 → 10:45 1h 15min
BES Brest Bretagne Luchthaven Brest, Frankrijk
AIR FRANCE
09:35 → 11:20 1h 45min
BER Brandenburg Internationale Luchthaven Berlin, Duitsland
AIR FRANCE
09:35 → 10:35 1h 00min
LUX Luxembourg Findel Luchthaven Luxembourg, Luxemburg
LUXAIR
09:40 → 13:35 2h 55min
OTP Henri Coanda Internationale Luchthaven Bucharest, Roemenië
AIR FRANCE
09:45 → 11:25 2h 40min
LIS Lissabon Luchthaven Lisbon, Portugal
AIR FRANCE
09:55 → 11:15 1h 20min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
AIR FRANCE
09:55 → 11:20 1h 25min
MRS Marseille Provence Luchthaven Marseille, Frankrijk
AIR FRANCE
10:00 → 11:25 1h 25min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
10:00 → 10:30 1h 30min
LHR London Heathrow Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
AIR FRANCE
10:10 → 12:30 2h 20min
BEG Belgrado Nikola Tesla Luchthaven Belgrade, Serbia
AIR SERVIA
10:10 → 14:55 5h 45min
BKO Bamako Senou Internationale Luchthaven Bamako, Mali
AIR FRANCE
10:10 → 17:55 8h 45min
ROB Roberts Internationale Luchthaven Monrovia, Liberia
AIR FRANCE
10:10 → 14:00 2h 50min
SOF Sofia Luchthaven Sofia, Bulgarije
BULGARIA AIR
10:10 → 11:50 1h 40min
VCE Venetië Marco Polo Luchthaven Venice, Italië
AIR FRANCE
10:15 → 20:40 10h 25min
BZV Maya Maya Luchthaven Brazzaville, Congo
AIR FRANCE
10:15 → 18:10 7h 55min
FIH Kinshasa N'Djili Internationale Luchthaven Kinshasa, Congo (DRC)
AIR FRANCE
10:15 → 13:10 11h 55min
LAX Los Angeles Internationale Luchthaven Los Angeles, Verenigde Staten
AIR FRANCE
10:15 → 13:10 2h 55min
RBA Rabat-Salé Luchthaven Rabat, Marokko
AIR FRANCE
10:20 → 18:00 8h 40min
LFW Lome Luchthaven Lome, Gaan
AIR FRANCE
10:20 → 15:45 5h 25min
NIM Niamey Internationale Luchthaven Niamey, Niger
AIR FRANCE
10:25 → 14:24 9h 59min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
10:25 → 11:40 1h 15min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
10:25 → 14:50 9h 25min
SXM Princess Juliana Internationale Luchthaven Saint Martin, St Maarten
AIR FRANCE
10:30 → 17:30 7h 00min
SSG Malabo Internationale Luchthaven Malabo, Equatoriaal-Guinea
AIR FRANCE
10:35 → 13:05 2h 30min
ARN Stockholm Arlanda Luchthaven Stockholm, Zweden
SAS SCANDINAVIAN AIRLINES
10:35 → 14:15 2h 40min
VNO Vilnius Internationale Luchthaven Vilnius, Litouwen
AIR BALTIC
10:40 → 11:20 1h 40min
DUB Dublin Luchthaven Dublin, Ierland
AER LINGUS
10:40 → 14:50 11h 10min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
AIR FRANCE
10:50 → 14:50 3h 00min
HEL Helsinki Internationale Luchthaven Helsinki, Finland
FINNAIR
10:55 → 16:15 11h 20min
CUN Cancun Internationale Luchthaven Cancun, Mexico
AIR FRANCE
11:00 → 06:35 12h 35min
SIN Singapore Changi Internationale Luchthaven Singapore, Singapore
SINGAPORE AIRLINES
11:05 → 13:55 2h 50min
FEZ Fes Saiss Luchthaven Fes, Marokko
AIR ARABIA MAROC
11:05 → 16:35 3h 30min
IST Istanboel Atatürk Internationale Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
11:15 → 15:05 10h 50min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:30 → 12:25 55min
BRU Brussels Internationale Luchthaven Brussels, België
BRUSSELE AIRLINES
11:35 → 21:25 20h 50min
PPT Papeete Internationale Luchthaven Tahiti, Frans-Polynesië
AIR TAHITI NUI
11:35 → 13:50 2h 15min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
11:35 → 12:15 9h 40min
YVR Vancouver Internationale Luchthaven Vancouver, Canada
AIR TAHITI NUI
11:55 → 17:30 12h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AIR FRANCE
12:10 → 16:20 3h 10min
ATH Athene Internationale Luchthaven Athens, Griekenland
AEGEAN AIRLINES
12:10 → 15:30 3h 20min
RAK Marrakesh Menara Luchthaven Marrakech, Marokko
AIR FRANCE
12:10 → 13:15 1h 05min
RNS Rennes St. Jacques Luchthaven Rennes, Frankrijk
AIR FRANCE
12:15 → 14:20 2h 05min
FCO Rome Fiumicino Luchthaven Rome, Italië
ALITALIA
12:20 → 13:35 1h 15min
DUS Düsseldorf Internationale Luchthaven Duesseldorf, Duitsland
AIR FRANCE
12:25 → 15:35 3h 10min
CMN Casablanca Mohammed V Luchthaven Casablanca, Marokko
AIR FRANCE
12:25 → 14:20 1h 55min
CPH Kopenhagen Kastrup Internationale Luchthaven Copenhagen, Denemarken
AIR FRANCE
12:30 → 20:30 9h 00min
CKY Conakry Internationale Luchthaven Conakry, Guinea
AIR FRANCE
12:30 → 18:05 6h 35min
FNA Freetown Lungi Internationale Luchthaven Freetown, Sierra Leone
AIR FRANCE
12:30 → 13:55 1h 25min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
AIR FRANCE
12:30 → 13:40 1h 10min
LYS Lyon-Saint Exupéry Luchthaven Lyon, Frankrijk
AIR FRANCE
12:30 → 14:50 2h 20min
ZAG Zagreb Internationale Luchthaven Zagreb, Kroatië
CROATIA AIRLINES
12:35 → 14:05 1h 30min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
AIR FRANCE
12:35 → 13:40 1h 05min
NTE Nantes Atlantique Luchthaven Nantes, Frankrijk
AIR FRANCE
12:35 → 18:35 4h 00min
SVO Moskou Sheremetyevo Internationale Luchthaven Moscow, Rusland
AEROFLOT RUSSIAN AIRLINES
12:40 → 14:00 1h 20min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
AIR FRANCE
12:40 → 14:10 1h 30min
PUF Pau Pyrenees Luchthaven Pau, Frankrijk
AIR FRANCE
12:55 → 14:20 1h 25min
BIQ Biarritz Luchthaven Biarritz, Frankrijk
AIR FRANCE
12:55 → 14:10 1h 15min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
AIR FRANCE
12:55 → 21:55 9h 00min
DLA Douala Internationale Luchthaven Douala, Kameroen
AIR FRANCE
12:55 → 14:20 1h 25min
MRS Marseille Provence Luchthaven Marseille, Frankrijk
AIR FRANCE
12:55 → 19:30 6h 35min
NSI Yaounde Nsimalen Internationale Luchthaven Yaounde, Kameroen
AIR FRANCE
13:00 → 07:35 11h 35min
CAN Guangzhou Internationale Luchthaven Guangzhou, China
CHINA SOUTHERN AIRLINES
13:00 → 15:55 2h 55min
DJE Djerba Luchthaven Djerba, Tunesië
NOUVELAIR TUNISIE
13:00 → 17:25 9h 25min
PUJ Punta Cana Luchthaven Punta Cana, Dominicaanse Republiek
AIR FRANCE
13:00 → 20:35 12h 35min
SDQ Las Americas Internationale Luchthaven Santo Domingo, Dominicaanse Republiek
AIR FRANCE
13:05 → 15:20 2h 15min
KRK Kraków Luchthaven Krakow, Polen
EASYJET
13:10 → 18:35 6h 25min
ACC Kotoka Internationale Luchthaven Accra, Ghana
AIR FRANCE
13:10 → 14:35 1h 25min
MPL Montpellier Méditerranée Luchthaven Montpellier, Frankrijk
AIR FRANCE
13:10 → 09:10 12h 00min
NRT Tokyo Narita Internationale Luchthaven Tokyo, Japan
AIR FRANCE
13:10 → 21:35 9h 25min
OUA Ouagadougou Luchthaven Ouagadougou, Burkina Faso
AIR FRANCE
13:15 → 15:20 8h 05min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
AIR FRANCE
13:20 → 22:55 6h 35min
AUH Abu Dhabi Internationale Luchthaven Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten
ETIHAD AIRWAYS
13:20 → 02:45 8h 55min
BOM Bombay Internationale Luchthaven Mumbai, Indië
AIR FRANCE
13:20 → 14:10 1h 50min
DUB Dublin Luchthaven Dublin, Ierland
AER LINGUS
13:25 → 17:55 10h 30min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AIR FRANCE
13:30 → 17:40 3h 10min
KBP Kiev Boryspil Internationale Luchthaven Kiev, Oekraïne
AIR FRANCE
13:35 → 16:30 8h 55min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
AIR FRANCE
13:40 → 18:55 4h 15min
BEY Beirut Internationale Luchthaven Beirut, Libanon
MIDDLE EAST AIRLINES
13:40 → 23:20 6h 40min
DXB Dubai Internationale Luchthaven Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
AIR FRANCE
13:40 → 15:20 7h 40min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
13:40 → 14:55 1h 15min
ZRH Zurich Luchthaven Zurich, Zwitserland
SWISS
13:45 → 18:35 11h 50min
SJO Juan Santamaria Internationale Luchthaven San Jose, Costa Rica
AIR FRANCE
13:50 → 15:50 8h 00min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR FRANCE
13:55 → 19:10 3h 15min
SAW Istanboel Sabiha Gökçen Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
14:00 → 18:00 10h 00min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
AIR FRANCE
14:00 → 16:25 8h 25min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR FRANCE
14:05 → 19:30 6h 25min
ABJ Abidjan Luchthaven Abidjan, Côte d'Ivoire
AIR FRANCE
14:05 → 16:30 2h 25min
TUN Tunis-Carthage Internationale Luchthaven Tunis, Tunesië
AIR FRANCE
14:15 → 15:30 2h 15min
OPO Porto Luchthaven Porto, Portugal
AIR FRANCE
14:20 → 17:00 8h 40min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
AIR FRANCE
14:30 → 15:50 1h 20min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
14:30 → 17:00 2h 30min
TUN Tunis-Carthage Internationale Luchthaven Tunis, Tunesië
NOUVELAIR TUNISIE
14:35 → 16:40 2h 05min
FCO Rome Fiumicino Luchthaven Rome, Italië
AIR FRANCE
14:40 → 00:30 6h 50min
DXB Dubai Internationale Luchthaven Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
EMIRATES
14:40 → 16:25 1h 45min
PRG Praag Luchthaven Prague, Tsjechische Republiek
CZECH AIRLINES
14:50 → 20:05 4h 15min
CAI Caïro Luchthaven Cairo, Egypte
EGYPTAIR
14:50 → 17:00 2h 10min
GOT Göteborg-Landvetter Luchthaven Goteborg, Zweden
AIR FRANCE
14:55 → 18:45 8h 50min
FDF Martinique Aimé Césaire Internationale Luchthaven Fort de France, Martinique
AIR FRANCE
15:05 → 23:30 6h 25min
DOH Doha Internationale Luchthaven Doha, Katar
QATAR AIRWAYS
15:20 → 17:05 1h 45min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
AIR FRANCE
15:20 → 17:00 1h 40min
BER Brandenburg Internationale Luchthaven Berlin, Duitsland
AIR FRANCE
15:20 → 17:25 2h 05min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
AIR FRANCE
15:25 → 19:25 9h 00min
PTP Pointe-a-Pitre Luchthaven Pointe-a-Pitre, Guadeloupe
AIR FRANCE
15:30 → 17:05 1h 35min
HAM Hamburg Luchthaven Hamburg, Duitsland
AIR FRANCE
15:35 → 17:00 1h 25min
MXP Milan Malpensa Internationale Luchthaven Milan, Italië
AIR FRANCE
15:35 → 16:55 1h 20min
TLS Toulouse-Blagnac Luchthaven Toulouse, Frankrijk
AIR FRANCE
15:40 → 20:35 5h 55min
DSS Blaise Diagne Internationale Luchthaven Dakar, Senegal
AIR FRANCE
15:40 → 18:30 8h 50min
DTW Detroit Wayne County Internationale Luchthaven Detroit, Verenigde Staten
AIR FRANCE
15:40 → 20:05 10h 25min
HAV José Martí Internationale Luchthaven Havana, Cuba
AIR FRANCE
15:40 → 17:55 9h 15min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
AIR FRANCE
15:45 → 17:25 1h 40min
BLQ Bologna Luchthaven Bologna, Italië
AIR FRANCE
15:50 → 16:20 1h 30min
MAN Manchester Luchthaven Manchester, Verenigd Koninkrijk
AIR FRANCE
15:50 → 17:20 1h 30min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
AIR FRANCE
15:55 → 09:15 11h 20min
BKK Bangkok Suvarnabhumi Internationale Luchthaven Bangkok, Thailand
AIR FRANCE
16:15 → 17:25 1h 10min
GVA Genève Luchthaven Geneva, Zwitserland
AIR FRANCE
16:15 → 21:30 4h 15min
TLV Tel Aviv-Jaffa Ben-Gurion Internationale Luchthaven Tel Aviv-Yafo, Israël
EL AL
16:20 → 17:35 1h 15min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
AIR FRANCE
16:20 → 19:15 8h 55min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
AIR FRANCE
16:45 → 17:30 1h 45min
DUB Dublin Luchthaven Dublin, Ierland
AER LINGUS
16:45 → 00:10 5h 25min
JED Koning Abdoel Aziz Internationale Luchthaven Jeddah, Saoedi-Arabië
SAUDI ARABIAN AIRLINES
16:50 → 20:00 3h 10min
CMN Casablanca Mohammed V Luchthaven Casablanca, Marokko
ROYAL AIR MAROC
17:05 → 18:05 1h 00min
CFE Clermont-Ferrand Auvergne Luchthaven Clermont-Ferrand, Frankrijk
AIR FRANCE
17:55 → 19:10 1h 15min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
18:00 → 19:25 1h 25min
MRS Marseille Provence Luchthaven Marseille, Frankrijk
AIR FRANCE
18:10 → 20:10 2h 00min
CPH Kopenhagen Kastrup Internationale Luchthaven Copenhagen, Denemarken
AIR FRANCE
18:15 → 19:35 1h 20min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
AIR FRANCE
18:30 → 21:40 3h 10min
CMN Casablanca Mohammed V Luchthaven Casablanca, Marokko
AIR FRANCE
18:40 → 20:00 1h 20min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
18:40 → 00:10 3h 30min
IST Istanboel Atatürk Internationale Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
18:45 → 20:20 1h 35min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
EASYJET
19:35 → 10:00 10h 25min
MLE Male Internationale Luchthaven Male, Maldiven
AIR FRANCE
19:45 → 14:55 11h 10min
ICN Seoul Incheon Internationale Luchthaven Seoul, Korea
AIR FRANCE
19:45 → 16:45 14h 00min
PVG Shanghai Pudong Internationale Luchthaven Shanghai, China
AIR FRANCE
19:50 → 21:40 1h 50min
CPH Kopenhagen Kastrup Internationale Luchthaven Copenhagen, Denemarken
SAS SCANDINAVIAN AIRLINES
19:50 → 21:20 1h 30min
LIN Milan Linate Luchthaven Milan, Italië
ALITALIA
19:50 → 22:30 2h 40min
TNG Ibn Batouta Internationale Luchthaven Tangier, Marokko
AIR ARABIA MAROC
20:10 → 06:00 6h 50min
DXB Dubai Internationale Luchthaven Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
AIR FRANCE
20:10 → 22:05 1h 55min
VIE Wenen Internationale Luchthaven Vienna, Oostenrijk
AUSTRIAN AIRLINES AG
20:15 → 06:20 8h 05min
NBO Nairobi Jomo Kenyatta Internationale Luchthaven Nairobi, Kenia
AIR FRANCE
20:30 → 21:55 1h 25min
BIQ Biarritz Luchthaven Biarritz, Frankrijk
AIR FRANCE
20:30 → 21:55 1h 25min
PUF Pau Pyrenees Luchthaven Pau, Frankrijk
AIR FRANCE
20:45 → 22:00 1h 15min
BES Brest Bretagne Luchthaven Brest, Frankrijk
AIR FRANCE
20:45 → 22:05 1h 20min
BOD Bordeaux-Mérignac Luchthaven Bordeaux, Frankrijk
AIR FRANCE
20:45 → 22:25 2h 40min
LIS Lissabon Luchthaven Lisbon, Portugal
AIR FRANCE
20:45 → 21:55 1h 10min
LYS Lyon-Saint Exupéry Luchthaven Lyon, Frankrijk
AIR FRANCE
20:45 → 21:50 1h 05min
NTE Nantes Atlantique Luchthaven Nantes, Frankrijk
AIR FRANCE
20:45 → 22:10 1h 25min
TLS Toulouse-Blagnac Luchthaven Toulouse, Frankrijk
AIR FRANCE
20:50 → 23:05 2h 15min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
AIR FRANCE
20:50 → 22:25 1h 35min
NCE Nice Cote d'Azur Luchthaven Nice, Frankrijk
AIR FRANCE
21:00 → 23:40 2h 40min
ARN Stockholm Arlanda Luchthaven Stockholm, Zweden
AIR FRANCE
21:00 → 22:05 1h 05min
CFE Clermont-Ferrand Auvergne Luchthaven Clermont-Ferrand, Frankrijk
AIR FRANCE
21:00 → 16:35 12h 35min
SIN Singapore Changi Internationale Luchthaven Singapore, Singapore
AIR FRANCE
21:05 → 22:55 1h 50min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
AIR FRANCE
21:15 → 06:20 7h 05min
ADD Addis Abeba Internationale Luchthaven Addis Ababa, Ethiopië
ETHIOPIAN AIRLINES
21:20 → 21:45 1h 25min
LHR London Heathrow Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
AIR FRANCE
21:35 → 07:20 6h 45min
DXB Dubai Internationale Luchthaven Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
EMIRATES
21:35 → 20:25 14h 50min
ICN Seoul Incheon Internationale Luchthaven Seoul, Korea
AIR FRANCE
21:35 → 14:40 10h 05min
TSN Tianjin Internationale Luchthaven Tianjin, China
AIR FRANCE
21:55 → 22:40 1h 45min
DUB Dublin Luchthaven Dublin, Ierland
AER LINGUS
22:00 → 17:45 11h 45min
KIX Osaka Kansai Internationale Luchthaven Osaka, Japan
AIR FRANCE
22:05 → 06:35 8h 30min
LAD Quatro de Fevereiro Luchthaven Luanda, Angola
AIR FRANCE
22:35 → 03:50 4h 15min
TLV Tel Aviv-Jaffa Ben-Gurion Internationale Luchthaven Tel Aviv-Yafo, Israël
EL AL
22:45 → 04:10 12h 25min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
23:20 → 07:20 12h 00min
GRU São Paulo Guarulhos Internationale Luchthaven Sao Paulo, Brazilië
AIR FRANCE
23:30 → 07:25 7h 55min
PNR Pointe-Noire Luchthaven Pointe-Noire, Congo
AIR FRANCE
23:35 → 11:20 10h 45min
JNB Johannesburg Internationale Luchthaven Johannesburg, Zuid-Afrika
AIR FRANCE

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

dichtstbijzijnde stations

hotels dichtstbij

cntlog