2019/08/22  00:46  出發
1
00:49 - 01:30
41分鐘
傳輸數: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
01:03 - 01:45
42分鐘
傳輸數: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    00:49 - 01:30
    41分鐘
    傳輸數: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    00:49 Solli
    Tram Line 12
    往Kjelsas 
    (10分鐘
    00:59 00:59 Jernbanetorget(Oslo S)[Tram]
    步行( 4分鐘
    01:03 01:11 Jernbanetorget(Oslo S)
    T-bane Line 4(Vestli-Bergkrystallen)
    往Bergkrystallen 
    (19分鐘
    01:30 Munkelia
  2. 2
    01:03 - 01:45
    42分鐘
    傳輸數: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    01:03 Solli
    Tram Line 13
    往Grefsen station 
    (8分鐘
    01:11 01:11 Jernbanetorget(Oslo S)[Tram]
    步行( 4分鐘
    01:15 01:26 Jernbanetorget(Oslo S)
    T-bane Line 4(Vestli-Bergkrystallen)
    往Bergkrystallen 
    (19分鐘
    01:45 Munkelia
cntlog