2019/08/26  09:26  Lähtö
1
09:35 - 10:08
33min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
09:33 - 10:08
35min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
09:43 - 10:15
32min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    09:35 - 10:08
    33min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    09:35 Solli
    Tram Line 12
    Sidottu Kjelsas 
    (10min
    09:45 09:45 Jernbanetorget(Oslo S)[Tram]
    Kävele( 4min
    09:49 09:49 Jernbanetorget(Oslo S)
    T-bane Line 1(Frognerseteren-Bergkrystallen)
    Sidottu Bergkrystallen 
    (19min
    10:08 Munkelia
  2. 2
    09:33 - 10:08
    35min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    09:33 Solli
    Tram Line 13
    Sidottu Grefsen station 
    (8min
    09:41 09:41 Jernbanetorget(Oslo S)[Tram]
    Kävele( 4min
    09:45 09:49 Jernbanetorget(Oslo S)
    T-bane Line 1(Frognerseteren-Bergkrystallen)
    Sidottu Bergkrystallen 
    (19min
    10:08 Munkelia
  3. 3
    09:43 - 10:15
    32min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    09:43 Solli
    Tram Line 13
    Sidottu Grefsen station 
    (8min
    09:51 09:51 Jernbanetorget(Oslo S)[Tram]
    Kävele( 4min
    09:55 09:56 Jernbanetorget(Oslo S)
    T-bane Line 4(Vestli-Bergkrystallen)
    Sidottu Bergkrystallen 
    (19min
    10:15 Munkelia
cntlog