VNO Vilnius Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

05:00 → 06:35 1h 35min
SVO Moskou Sheremetyevo Internationale Luchthaven Moscow, Rusland
AEROFLOT RUSSIAN AIRLINES
05:50 → 06:40 50min
RIX Riga Internationale Luchthaven Riga, Letland
AIR BALTIC
06:05 → 07:15 2h 10min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
06:10 → 10:40 3h 30min
KUT Kutaisi Luchthaven Kutaisi, Georgië
WIZZ AIR
06:15 → 07:30 1h 15min
LWO Lviv Internationale Luchthaven Lviv, Oekraïne
WIZZ AIR
06:30 → 07:00 1h 30min
CPH Kopenhagen Kastrup Internationale Luchthaven Copenhagen, Denemarken
SAS SCANDINAVIAN AIRLINES
06:30 → 06:35 1h 05min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
06:30 → 07:30 3h 00min
LCY London City Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
LOT POLISH AIRLINES
07:00 → 09:55 2h 55min
ATH Athene Internationale Luchthaven Athens, Griekenland
WIZZ AIR
07:05 → 08:25 1h 20min
KBP Kiev Boryspil Internationale Luchthaven Kiev, Oekraïne
UKRAINA INTERNATIONAL AIRLINES
08:05 → 09:35 2h 30min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
AIR BALTIC
08:55 → 10:15 1h 20min
TLL Tallinn Luchthaven Tallinn, Estland
AIR BALTIC
09:55 → 11:40 1h 45min
HEL Helsinki Internationale Luchthaven Helsinki, Finland
FINNAIR
10:00 → 10:10 1h 10min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
10:05 → 11:25 4h 20min
KEF Reykjavik Keflavík Internationale Luchthaven Reykjavik, IJsland
WIZZ AIR
10:45 → 11:35 50min
RIX Riga Internationale Luchthaven Riga, Letland
AIR BALTIC
11:05 → 12:40 1h 35min
SVO Moskou Sheremetyevo Internationale Luchthaven Moscow, Rusland
AEROFLOT RUSSIAN AIRLINES
11:10 → 12:50 1h 40min
HEL Helsinki Internationale Luchthaven Helsinki, Finland
FINNAIR
11:40 → 14:30 2h 50min
IST Istanboel Atatürk Internationale Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
13:30 → 14:20 1h 50min
VIE Wenen Internationale Luchthaven Vienna, Oostenrijk
AUSTRIAN AIRLINES AG
13:30 → 14:20 50min
RIX Riga Internationale Luchthaven Riga, Letland
AIR BALTIC
13:40 → 15:25 1h 45min
HEL Helsinki Internationale Luchthaven Helsinki, Finland
FINNAIR
13:40 → 13:45 1h 05min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
13:45 → 14:55 2h 10min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
14:10 → 15:50 2h 40min
MXP Milan Malpensa Internationale Luchthaven Milan, Italië
WIZZ AIR
14:30 → 15:00 1h 30min
TXL Berlijn-Tegel Luchthaven Berlin, Duitsland
AIR BALTIC
15:00 → 15:55 1h 55min
TRF Oslo Torp Luchthaven Oslo, Noorwegen
WIZZ AIR
15:15 → 15:45 1h 30min
CPH Kopenhagen Kastrup Internationale Luchthaven Copenhagen, Denemarken
SAS SCANDINAVIAN AIRLINES
15:20 → 15:25 1h 05min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
16:45 → 17:35 50min
RIX Riga Internationale Luchthaven Riga, Letland
AIR BALTIC
16:55 → 18:15 1h 20min
KBP Kiev Boryspil Internationale Luchthaven Kiev, Oekraïne
UKRAINA INTERNATIONAL AIRLINES
16:55 → 17:55 3h 00min
LCY London City Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
LOT POLISH AIRLINES
17:10 → 18:35 2h 25min
BRU Brussels Internationale Luchthaven Brussels, België
BRUSSELE AIRLINES
18:35 → 20:15 1h 40min
HEL Helsinki Internationale Luchthaven Helsinki, Finland
FINNAIR
18:40 → 19:15 35min
MSQ Minsk Internationale Luchthaven Minsk, Wit-Rusland
BELAVIA
18:50 → 20:00 2h 10min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
18:50 → 19:55 2h 05min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
AIR BALTIC
19:00 → 20:45 1h 45min
SVO Moskou Sheremetyevo Internationale Luchthaven Moscow, Rusland
AEROFLOT RUSSIAN AIRLINES
19:00 → 19:05 1h 05min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
19:15 → 20:40 1h 25min
TLL Tallinn Luchthaven Tallinn, Estland
LOT POLISH AIRLINES
19:30 → 20:50 1h 20min
TLL Tallinn Luchthaven Tallinn, Estland
AIR BALTIC
20:00 → 20:55 2h 55min
LTN London Luton Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
WIZZ AIR
20:00 → 20:55 2h 55min
DSA Robin Hood Airport Doncaster Sheffield Doncaster Sheffield, Verenigd Koninkrijk
WIZZ AIR
20:05 → 22:45 2h 40min
IST Istanboel Atatürk Internationale Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
21:10 → 22:00 50min
RIX Riga Internationale Luchthaven Riga, Letland
AIR BALTIC
21:45 → 23:25 1h 40min
ODS Odessa Internationale Luchthaven Odessa, Oekraïne
UKRAINA INTERNATIONAL AIRLINES

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

Staat om een ​​plek te vinden.
cntlog