BUS Batumi Lapangan Terbang Antarabangsa

Maklumat penerbangan

07:30 → 10:30 4j 00min
MSQ Minsk Lapangan Terbang Antarabangsa Minsk, Belarus
BELAVIA
09:45 → 11:15 2j 30min
TLV Tel Aviv-Yafo Ben Gurion Lapangan Terbang Antarabangsa Tel Aviv-Yafo, Israel
ISRAIR AIRLINES
10:05 → 13:25 4j 20min
RIX Riga Lapangan Terbang Antarabangsa Riga, Latvia
AIR BALTIC
10:25 → 11:55 2j 30min
TLV Tel Aviv-Yafo Ben Gurion Lapangan Terbang Antarabangsa Tel Aviv-Yafo, Israel
ARKIA
10:35 → 11:45 2j 10min
IST Istanbul Ataturk Lapangan Terbang Antarabangsa Istanbul, Turki
TURKISH AIRLINES
12:15 → 13:45 2j 30min
TLV Tel Aviv-Yafo Ben Gurion Lapangan Terbang Antarabangsa Tel Aviv-Yafo, Israel
ISRAIR AIRLINES
12:35 → 14:55 3j 20min
RUH Raja Khalid Lapangan Terbang Antarabangsa Riyadh, Arab Saudi
FLYNAS
13:15 → 14:40 2j 25min
TLV Tel Aviv-Yafo Ben Gurion Lapangan Terbang Antarabangsa Tel Aviv-Yafo, Israel
ISRAIR AIRLINES
16:40 → 20:10 3j 30min
DXB Dubai Lapangan Terbang Antarabangsa Dubai, Emiriah Arab Bersatu
FLYDUBAI
16:50 → 18:20 1j 30min
GYD Baku Heydar Aliyev Lapangan Terbang Antarabangsa Baku, Azerbaijan
AZERBAIJAN AIRLINES
18:05 → 19:20 2j 15min
TLV Tel Aviv-Yafo Ben Gurion Lapangan Terbang Antarabangsa Tel Aviv-Yafo, Israel
EL AL
19:55 → 22:45 3j 50min
DME Moscow Domodedovo Lapangan Terbang Antarabangsa Moscow, Rusia
RES WINGS AIRLINES
22:05 → 23:15 2j 10min
IST Istanbul Ataturk Lapangan Terbang Antarabangsa Istanbul, Turki
TURKISH AIRLINES
23:50 → 02:50 4j 00min
JED Raja Abdulaziz Lapangan Terbang Antarabangsa Jeddah, Arab Saudi
FLYNAS

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

hotel paling hampir

cntlog