1
12:57 - 14:21
1h24min
Antal överföringar: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
2
12:37 - 14:30
1h53min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
3
12:37 - 14:42
2h5min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 

För turer med avsnitt där biljettpris inte kan hittas kommer det totala priset inklusive biljettpriserna för dessa avsnitt inte att visas.
  1. 1
    12:57 - 14:21
    1h24min
    Antal överföringar: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12:57 六郷土手 Rokugodote
    京急本線 Keikyu Main Line
    På väg till 泉岳寺 Sengakuji
    (3min
    13:00 13:05 京急蒲田 Keikyu-Kamata
    京急本線快特 Keikyu Main Line Rapid Limited Express
    På väg till 泉岳寺 Sengakuji
    (6min
    JPY 240
    13:11 13:17 品川 Shinagawa
    JR上野東京ライン JR Ueno Tokyo Line
    På väg till 東京 Tokyo
    (8min
    Genom tåget 東京 Tokyo
    JR常磐線 JR Joban Line
    På väg till 松戸 Matsudo
    (10min
    JPY 200
    Ingen platsreservation : JPY 0
    1:a klass : JPY 580
    13:36 13:45 日暮里 Nippori
    京成成田空港線スカイライナー Keisei Narita Airport Line Skyliner
    På väg till 成田空港(成田第1ターミナル) Narita Airport Terminal 1
    (36min
    JPY 1 270
    Platsreservation : JPY 1 250
    14:21 空港第2ビル(成田第2・第3ターミナル) Narita Airport Terminal 2 3
  2. 2
    12:37 - 14:30
    1h53min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12:37 六郷土手 Rokugodote
    京急本線 Keikyu Main Line
    På väg till 泉岳寺 Sengakuji
    (3min
    12:40 12:49 京急蒲田 Keikyu-Kamata
    京急本線快特 Keikyu Main Line Rapid Limited Express
    På väg till 泉岳寺 Sengakuji
    (10min
    Genom tåget 泉岳寺 Sengakuji
    都営浅草線エアポート快特 Toei Asakusa Line Airport Rapid Express
    På väg till 押上[スカイツリー前] Oshiage(SKYTREE)
    (20min
    Genom tåget 押上[スカイツリー前] Oshiage(SKYTREE) 13:26 13:30 青砥 Aoto
    京成本線特急 Keisei Main Line Express
    På väg till 成田空港(成田第1ターミナル) Narita Airport Terminal 1
    (1h0min
    JPY 1 460
    14:30 空港第2ビル(成田第2・第3ターミナル) Narita Airport Terminal 2 3
  3. 3
    12:37 - 14:42
    2h5min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12:37 六郷土手 Rokugodote
    京急本線 Keikyu Main Line
    På väg till 泉岳寺 Sengakuji
    (22min
    JPY 240
    12:59 13:06 品川 Shinagawa
    JR横須賀線 JR Yokosuka Line
    På väg till 東京 Tokyo
    (7min
    Genom tåget 東京 Tokyo Genom tåget 佐倉 Sakura(Chiba) Genom tåget 成田 Narita
    JR成田線快速(成田-成田空港) JR Narita Line Rapid(Narita-Narita Airport)
    På väg till 成田空港(成田第1ターミナル) Narita Airport Terminal 1
    (12min
    JPY 1 520
    Ingen platsreservation : JPY 0
    1:a klass : JPY 800
    14:42 空港第2ビル(成田第2・第3ターミナル) Narita Airport Terminal 2 3
cntlog