2021/01/15  23:59  Vertrek
1
23:59 - 00:16
17min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
00:28 - 00:34
6min
Aantal transfers: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
3
05:43 - 05:48
5min
Aantal transfers: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
4
06:29 - 06:36
7min
Aantal transfers: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    23:59 - 00:16
    17min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    23:59 茶屋町 Chayamachi
    マリンライナー Marine Liner
    Op weg naar 児島 Kojima
    (7min
    JPY 240
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 0
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 530
    Green Car : JPY 780
    00:06 00:09 児島 Kojima
    マリンライナー Marine Liner
    Op weg naar 岡山 Okayama
    (7min
    JPY 200
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 0
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 530
    Green Car : JPY 780
    00:16 木見 Kimi
  2. 2
    00:28 - 00:34
    6min
    Aantal transfers: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    00:28 茶屋町 Chayamachi
    マリンライナー Marine Liner
    Op weg naar 児島 Kojima
    (6min
    JPY 190
    00:34 木見 Kimi
  3. 3
    05:43 - 05:48
    5min
    Aantal transfers: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    05:43 茶屋町 Chayamachi
    マリンライナー Marine Liner
    Op weg naar 児島 Kojima
    (5min
    JPY 190
    05:48 木見 Kimi
  4. 4
    06:29 - 06:36
    7min
    Aantal transfers: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:29 茶屋町 Chayamachi 06:36 木見 Kimi
cntlog