PKU Pekanbaru Luchthaven

Vlucht informatie

06:00 → 07:40 1h 40min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
06:05 → 07:45 1h 40min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
06:10 → 07:20 1h 10min
TNJ Raja Haji Fisabilillah Luchthaven Tanjung Pinang, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
06:10 → 08:15 2h 05min
BTH Hang Nadim Internationale Luchthaven Batam, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
06:20 → 08:05 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
06:30 → 09:00 2h 30min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
06:30 → 08:50 2h 20min
BDO Husein Sastranegara Internationale Luchthaven Bandung, Indonesië
LION AIR
06:30 → 12:35 5h 05min
BPN Balikpapan Luchthaven Balikpapan, Indonesië
LION AIR
07:20 → 08:30 1h 10min
DJB Sultan Thaha Luchthaven Jambi, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
07:45 → 09:55 2h 10min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
CITILINK
08:25 → 10:10 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
09:20 → 10:25 1h 05min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
LION AIR
09:25 → 11:15 1h 50min
BDO Husein Sastranegara Internationale Luchthaven Bandung, Indonesië
CITILINK
09:40 → 11:40 2h 00min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
LION AIR
10:55 → 12:50 55min
KUL Kuala Lumpur Internationale Luchthaven Kuala Lumpur, Maleisië
AIRASIA
11:05 → 12:55 1h 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
11:40 → 12:20 40min
BTH Hang Nadim Internationale Luchthaven Batam, Indonesië
LION AIR
11:55 → 13:45 1h 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
12:00 → 13:00 1h 00min
BTH Hang Nadim Internationale Luchthaven Batam, Indonesië
CITILINK
12:20 → 14:00 1h 40min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
12:20 → 14:25 1h 05min
MKZ Batu Berendam Luchthaven Malacca, Maleisië
MALINDO AIR
13:00 → 14:50 1h 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
13:10 → 15:00 1h 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
CITILINK
13:10 → 14:05 55min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
14:05 → 15:10 1h 05min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
CITILINK
14:25 → 15:30 1h 05min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
LION AIR
14:25 → 14:55 30min
DUM Dumai Luchthaven Dumai, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
15:00 → 15:55 55min
BTH Hang Nadim Internationale Luchthaven Batam, Indonesië
CITILINK
15:00 → 15:45 45min
BTH Hang Nadim Internationale Luchthaven Batam, Indonesië
LION AIR
15:35 → 16:15 40min
PDG Minangkabau Internationale Luchthaven Padang, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
16:00 → 17:45 1h 45min
HLP Halim Perdanakusuma Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
16:00 → 17:45 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
16:15 → 18:10 55min
KUL Kuala Lumpur Internationale Luchthaven Kuala Lumpur, Maleisië
AIRASIA
16:35 → 18:25 1h 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
17:00 → 18:45 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
18:25 → 19:30 1h 05min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
LION AIR
18:25 → 20:15 1h 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
18:55 → 20:45 1h 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
19:30 → 21:15 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
20:15 → 22:10 1h 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
CITILINK

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij