BTH Hang Nadim Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

07:00 → 08:05 1h 05min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
CITILINK
07:05 → 08:50 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
08:35 → 10:20 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
08:35 → 10:20 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
CITILINK
08:45 → 10:10 1h 25min
NTX Ranai Luchthaven Natuna, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
08:50 → 09:55 1h 05min
DUM Dumai Luchthaven Dumai, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
09:00 → 10:40 1h 40min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
09:00 → 11:10 2h 10min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
09:10 → 11:25 2h 15min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
CITILINK
09:20 → 10:25 1h 05min
PDG Minangkabau Internationale Luchthaven Padang, Indonesië
LION AIR
09:20 → 10:50 1h 30min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
LION AIR
09:30 → 10:45 1h 15min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
09:45 → 11:40 1h 55min
SRG Achmad Yani Internationale Luchthaven Semarang, Indonesië
LION AIR
10:00 → 10:50 50min
PKU Pekanbaru Luchthaven Pekanbaru, Indonesië
LION AIR
10:20 → 11:50 1h 30min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
CITILINK
10:30 → 11:30 1h 00min
PKU Pekanbaru Luchthaven Pekanbaru, Indonesië
CITILINK
11:00 → 13:20 1h 20min
SZB Kuala Lumpur Sultan Abdul Aziz Shah Luchthaven Kuala Lumpur, Maleisië
MALINDO AIR
11:45 → 13:25 1h 40min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
12:00 → 13:15 1h 15min
PNK Pontianak Luchthaven Pontianak, Indonesië
LION AIR
12:10 → 13:25 1h 15min
MWK Matak Luchthaven Matak, Indonesië
EXPRESS AIR
12:25 → 13:35 1h 10min
NTX Ranai Luchthaven Natuna, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
12:30 → 13:35 1h 05min
LMU Letung Luchthaven Jemaja Island, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
13:00 → 14:15 1h 15min
TKG Radin Inten II Luchthaven Bandar Lampung, Indonesië
LION AIR
13:30 → 14:15 45min
PKU Pekanbaru Luchthaven Pekanbaru, Indonesië
LION AIR
13:30 → 14:25 55min
PKU Pekanbaru Luchthaven Pekanbaru, Indonesië
CITILINK
13:45 → 15:30 1h 45min
BDO Husein Sastranegara Internationale Luchthaven Bandung, Indonesië
LION AIR
13:45 → 17:25 3h 40min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
14:15 → 15:55 1h 40min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
CITILINK
14:40 → 16:00 1h 20min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
LION AIR
14:45 → 17:00 2h 15min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
CITILINK
15:00 → 22:40 6h 40min
BPN Balikpapan Luchthaven Balikpapan, Indonesië
LION AIR
15:00 → 16:05 1h 05min
PDG Minangkabau Internationale Luchthaven Padang, Indonesië
LION AIR
15:00 → 17:00 2h 00min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
LION AIR
15:00 → 16:15 1h 15min
PNK Pontianak Luchthaven Pontianak, Indonesië
CITILINK
15:35 → 17:20 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
15:50 → 17:10 1h 20min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
LION AIR
16:15 → 17:15 1h 00min
DJB Sultan Thaha Luchthaven Jambi, Indonesië
GARUDA INDONESIA
16:20 → 18:00 1h 40min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
16:25 → 17:45 1h 20min
PDG Minangkabau Internationale Luchthaven Padang, Indonesië
CITILINK
16:30 → 17:25 55min
DJB Sultan Thaha Luchthaven Jambi, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
16:35 → 19:05 2h 30min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
LION AIR
16:35 → 17:35 1h 00min
PGK Depati Amir Luchthaven Pangkalpinang, Indonesië
LION AIR
16:40 → 18:45 2h 05min
PKU Pekanbaru Luchthaven Pekanbaru, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
16:40 → 17:10 30min
TNJ Raja Haji Fisabilillah Luchthaven Tanjung Pinang, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
16:45 → 18:30 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
17:05 → 18:25 1h 20min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
LION AIR
17:05 → 18:25 1h 20min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
LION AIR
17:10 → 18:10 1h 00min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
LION AIR
17:20 → 19:05 1h 45min
HLP Halim Perdanakusuma Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
17:20 → 21:15 3h 55min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
BATIK AIR
17:30 → 18:45 1h 15min
PNK Pontianak Luchthaven Pontianak, Indonesië
LION AIR
17:30 → 19:00 1h 30min
KNO Kuala Namu Internationale Luchthaven Medan, Indonesië
CITILINK
17:30 → 18:25 55min
DJB Sultan Thaha Luchthaven Jambi, Indonesië
LION AIR
17:30 → 21:00 3h 30min
BDO Husein Sastranegara Internationale Luchthaven Bandung, Indonesië
LION AIR
17:55 → 19:30 1h 35min
BKS Fatmawati Soekarno Luchthaven Bengkulu, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
18:20 → 20:00 1h 40min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
CITILINK
18:20 → 20:30 2h 10min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
19:00 → 20:45 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
19:45 → 21:30 1h 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij