LOP Lombok Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

06:00 → 06:00 1h 00min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
LION AIR
06:00 → 06:55 1h 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
06:30 → 07:00 30min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
07:00 → 07:00 1h 00min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
07:00 → 07:55 1h 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
INDONESIA AIRASIA
07:00 → 10:00 3h 00min
KUL Kuala Lumpur Internationale Luchthaven Kuala Lumpur, Maleisië
INDONESIA AIRASIA
07:50 → 08:30 40min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
08:10 → 08:40 30min
SWQ Sumbawa Besar Luchthaven Sumbawa, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
08:40 → 08:35 55min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
09:40 → 09:35 55min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
09:40 → 10:40 2h 00min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
09:50 → 10:40 50min
BMU Bima Luchthaven Bima, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
10:05 → 10:35 30min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
LION AIR
10:20 → 11:25 1h 05min
UPG Sultan Hasanuddin Internationale Luchthaven Makassar, Indonesië
LION AIR
10:45 → 11:55 1h 10min
BMU Bima Luchthaven Bima, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
10:50 → 11:35 45min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
GARUDA INDONESIA
11:20 → 13:50 2h 30min
SIN Singapore Changi Internationale Luchthaven Singapore, Singapore
SILKAIR
11:35 → 11:30 55min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
11:40 → 12:10 30min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
LION AIR
11:45 → 12:45 2h 00min
HLP Halim Perdanakusuma Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
11:50 → 12:30 40min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
INDONESIA AIRASIA
12:00 → 12:15 1h 15min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
CITILINK
12:40 → 13:40 2h 00min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
12:50 → 13:30 40min
BMU Bima Luchthaven Bima, Indonesië
NAM AIR
13:05 → 14:00 55min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
GARUDA INDONESIA
13:45 → 15:40 2h 55min
SRG Achmad Yani Internationale Luchthaven Semarang, Indonesië
GARUDA INDONESIA
13:45 → 14:00 1h 15min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
GARUDA INDONESIA
13:55 → 15:10 1h 15min
LBJ Komodo Luchthaven Labuan Bajo, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
14:45 → 14:40 55min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
14:45 → 18:40 3h 55min
PER Perth Luchthaven Perth, Coral Sea Islands
INDONESIA AIRASIA
14:50 → 15:50 2h 00min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
15:30 → 16:00 30min
SWQ Sumbawa Besar Luchthaven Sumbawa, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
16:00 → 17:00 1h 00min
BMU Bima Luchthaven Bima, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
16:10 → 17:00 1h 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
17:30 → 18:25 1h 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
INDONESIA AIRASIA
17:45 → 18:05 20min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
LION AIR
17:50 → 18:30 40min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
19:35 → 21:35 2h 00min
KOE El Tari Luchthaven Kupang, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
19:40 → 19:35 55min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
19:40 → 20:20 1h 40min
KJT Kertajati Internationale Luchthaven Majalengka, Indonesië
LION AIR
20:20 → 20:55 35min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
NAM AIR
21:00 → 21:55 55min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
GARUDA INDONESIA
21:30 → 22:15 1h 45min
SRG Achmad Yani Internationale Luchthaven Semarang, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

cntlog