BPN Balikpapan Luchthaven

Vlucht informatie

06:00 → 06:30 1h 30min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
06:00 → 07:10 2h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
06:10 → 07:05 55min
MJU Tampa Padang Luchthaven Mamuju, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
06:20 → 08:30 3h 10min
PNK Pontianak Luchthaven Pontianak, Indonesië
GARUDA INDONESIA
06:20 → 06:20 1h 00min
PKY Panarung Luchthaven Palangkaraya, Indonesië
GARUDA INDONESIA
06:20 → 06:15 55min
PKY Panarung Luchthaven Palangkaraya, Indonesië
BUSINESS AIR
06:25 → 07:35 2h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
06:30 → 07:35 1h 05min
UPG Sultan Hasanuddin Internationale Luchthaven Makassar, Indonesië
LION AIR
06:40 → 07:20 1h 40min
SRG Achmad Yani Internationale Luchthaven Semarang, Indonesië
LION AIR
07:20 → 07:55 1h 35min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
CITILINK
07:35 → 08:15 1h 40min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
LION AIR
07:35 → 08:15 1h 40min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
LION AIR
07:35 → 08:25 50min
BDJ Syamsudin Noor Luchthaven Banjarmasin, Indonesië
LION AIR
07:35 → 09:30 2h 55min
BDO Husein Sastranegara Internationale Luchthaven Bandung, Indonesië
LION AIR
07:45 → 08:55 2h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
08:15 → 08:45 1h 30min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
08:15 → 08:45 1h 30min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
08:30 → 09:40 1h 10min
BEJ Berau Luchthaven Tanjung Redeb, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
08:50 → 09:45 55min
BEJ Berau Luchthaven Tanjung Redeb, Indonesië
GARUDA INDONESIA
09:10 → 09:55 1h 45min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
09:15 → 09:45 1h 30min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
09:20 → 09:55 1h 35min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
CITILINK
09:20 → 10:20 2h 00min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
09:20 → 09:50 1h 30min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
09:45 → 10:55 2h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
10:00 → 11:10 2h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
10:00 → 11:15 1h 15min
TRK Tarakan Luchthaven Tarakan, Indonesië
BATIK AIR
10:15 → 10:50 35min
GHS West Kutai Melalan Airport West Kutai, Indonesië
EXPRESS AIR
10:45 → 11:50 1h 05min
TRK Tarakan Luchthaven Tarakan, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
10:55 → 11:35 1h 40min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
10:55 → 12:05 2h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
11:00 → 12:10 1h 10min
UPG Sultan Hasanuddin Internationale Luchthaven Makassar, Indonesië
LION AIR
11:00 → 12:20 1h 20min
BEJ Berau Luchthaven Tanjung Redeb, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
11:10 → 13:25 2h 15min
SIN Singapore Changi Internationale Luchthaven Singapore, Singapore
SILKAIR
11:10 → 12:15 1h 05min
TRK Tarakan Luchthaven Tarakan, Indonesië
LION AIR
11:10 → 12:15 1h 05min
TRK Tarakan Luchthaven Tarakan, Indonesië
LION AIR
11:30 → 12:30 1h 00min
TJS Tanjung Harapan Luchthaven Tanjung Selor, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
11:35 → 12:45 2h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
11:50 → 12:50 2h 00min
HLP Halim Perdanakusuma Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
11:50 → 13:20 1h 30min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
CITILINK
11:50 → 12:55 1h 05min
UPG Sultan Hasanuddin Internationale Luchthaven Makassar, Indonesië
CITILINK
12:00 → 12:55 55min
BDJ Syamsudin Noor Luchthaven Banjarmasin, Indonesië
GARUDA INDONESIA
12:05 → 12:45 1h 40min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
12:20 → 13:30 1h 10min
BDJ Syamsudin Noor Luchthaven Banjarmasin, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
12:20 → 13:00 40min
GHS West Kutai Melalan Airport West Kutai, Indonesië
EXPRESS AIR
13:05 → 14:15 2h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
13:35 → 15:15 1h 40min
MDC Sam Ratulangi Internationale Luchthaven Manado, Indonesië
LION AIR
13:50 → 15:00 2h 10min
HLP Halim Perdanakusuma Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
14:15 → 15:10 1h 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
14:20 → 15:40 1h 20min
BEJ Berau Luchthaven Tanjung Redeb, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
14:25 → 15:35 1h 10min
BDJ Syamsudin Noor Luchthaven Banjarmasin, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
14:40 → 15:35 55min
BEJ Berau Luchthaven Tanjung Redeb, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
14:40 → 15:50 1h 10min
UPG Sultan Hasanuddin Internationale Luchthaven Makassar, Indonesië
LION AIR
14:40 → 15:55 2h 15min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
CITILINK
14:50 → 15:55 2h 05min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
15:15 → 15:45 1h 30min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
15:15 → 15:10 55min
PKY Panarung Luchthaven Palangkaraya, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
15:15 → 15:45 1h 30min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
15:30 → 16:25 55min
BDJ Syamsudin Noor Luchthaven Banjarmasin, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
15:40 → 16:50 1h 10min
BEJ Berau Luchthaven Tanjung Redeb, Indonesië
BUSINESS AIR
16:00 → 17:00 1h 00min
BEJ Berau Luchthaven Tanjung Redeb, Indonesië
GARUDA INDONESIA
17:20 → 17:50 1h 30min
PNK Pontianak Luchthaven Pontianak, Indonesië
LION AIR
17:20 → 18:25 1h 05min
BDJ Syamsudin Noor Luchthaven Banjarmasin, Indonesië
NAM AIR
17:30 → 18:50 1h 20min
BEJ Berau Luchthaven Tanjung Redeb, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
18:00 → 19:10 1h 10min
BDJ Syamsudin Noor Luchthaven Banjarmasin, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
18:00 → 18:30 1h 30min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
LION AIR
18:05 → 22:15 5h 10min
PKU Pekanbaru Luchthaven Pekanbaru, Indonesië
LION AIR
18:05 → 19:05 2h 00min
BDO Husein Sastranegara Internationale Luchthaven Bandung, Indonesië
LION AIR
18:10 → 19:10 2h 00min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
CITILINK
18:20 → 19:15 55min
PLW Mutiara Luchthaven Palu, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
18:20 → 18:50 1h 30min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
18:20 → 19:25 1h 05min
TRK Tarakan Luchthaven Tarakan, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
18:30 → 19:30 1h 00min
TRK Tarakan Luchthaven Tarakan, Indonesië
LION AIR
18:30 → 19:35 1h 05min
TRK Tarakan Luchthaven Tarakan, Indonesië
LION AIR
18:40 → 23:00 4h 20min
DPS Denpasar Bali Internationale Luchthaven Denpasar-Bali, Indonesië
LION AIR
18:40 → 19:25 1h 45min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
LION AIR
18:40 → 19:35 55min
BEJ Berau Luchthaven Tanjung Redeb, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
18:55 → 19:50 55min
PLW Mutiara Luchthaven Palu, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
19:00 → 20:05 1h 05min
UPG Sultan Hasanuddin Internationale Luchthaven Makassar, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
19:05 → 20:05 1h 00min
PLW Mutiara Luchthaven Palu, Indonesië
BUSINESS AIR
19:30 → 20:15 45min
PLW Mutiara Luchthaven Palu, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
19:45 → 20:55 2h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
20:00 → 21:10 2h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
21:15 → 22:10 55min
PLW Mutiara Luchthaven Palu, Indonesië
LION AIR

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij