GCI Guernsey Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

07:00 → 07:55 55min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
HAHN AIR
07:05 → 07:50 45min
SOU Southampton Lapangan Terbang Southampton, United Kingdom
HAHN AIR
07:15 → 08:00 45min
SOU Southampton Lapangan Terbang Southampton, United Kingdom
FLYBE
07:40 → 08:00 20min
JER Jersey Lapangan Terbang Jersey, United Kingdom
HAHN AIR
08:10 → 08:30 20min
JER Jersey Lapangan Terbang Jersey, United Kingdom
FLYBE
08:25 → 09:30 1j 05min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
HAHN AIR
08:25 → 08:50 25min
JER Jersey Lapangan Terbang Jersey, United Kingdom
FLYBE
08:25 → 08:45 20min
ACI Alderney Lapangan Terbang Alderney, United Kingdom
HAHN AIR
08:25 → 10:25 2j 00min
BHX Birmingham Lapangan Terbang Antarabangsa Birmingham, United Kingdom
FLYBE
09:00 → 09:45 45min
EXT Exeter Lapangan Terbang Antarabangsa Exeter, United Kingdom
FLYBE
09:15 → 10:10 55min
BRS Bristol Lapangan Terbang Bristol, United Kingdom
HAHN AIR
09:30 → 09:50 20min
JER Jersey Lapangan Terbang Jersey, United Kingdom
FLYBE
09:45 → 11:00 1j 15min
SEN London Southend Lapangan Terbang London, United Kingdom
FLYBE
09:50 → 11:20 1j 30min
MAN Manchester Lapangan Terbang Manchester, United Kingdom
HAHN AIR
10:20 → 11:20 1j 00min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
HAHN AIR
10:50 → 12:20 1j 30min
LPL Liverpool John Lennon Lapangan Terbang Liverpool, United Kingdom
FLYBE
11:20 → 11:40 20min
ACI Alderney Lapangan Terbang Alderney, United Kingdom
HAHN AIR
12:00 → 13:30 1j 30min
LBA Leeds Bradford Lapangan Terbang Antarabangsa Leeds Bradford, United Kingdom
HAHN AIR
13:10 → 13:55 45min
SOU Southampton Lapangan Terbang Southampton, United Kingdom
FLYBE
13:45 → 14:55 1j 10min
STN London Stansted Lapangan Terbang London, United Kingdom
HAHN AIR
14:40 → 15:40 1j 00min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
HAHN AIR
14:40 → 15:45 1j 05min
LHR London Heathrow Lapangan Terbang London, United Kingdom
FLYBE
14:50 → 15:10 20min
JER Jersey Lapangan Terbang Jersey, United Kingdom
FLYBE
15:10 → 15:30 20min
ACI Alderney Lapangan Terbang Alderney, United Kingdom
HAHN AIR
16:15 → 17:00 45min
SOU Southampton Lapangan Terbang Southampton, United Kingdom
FLYBE
16:30 → 18:00 1j 30min
EXT Exeter Lapangan Terbang Antarabangsa Exeter, United Kingdom
FLYBE
16:30 → 16:55 25min
JER Jersey Lapangan Terbang Jersey, United Kingdom
FLYBE
16:30 → 17:30 1j 00min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
HAHN AIR
16:50 → 17:55 1j 05min
BHX Birmingham Lapangan Terbang Antarabangsa Birmingham, United Kingdom
FLYBE
17:00 → 17:20 20min
JER Jersey Lapangan Terbang Jersey, United Kingdom
HAHN AIR
17:20 → 18:45 1j 25min
MAN Manchester Lapangan Terbang Manchester, United Kingdom
HAHN AIR
17:20 → 17:40 20min
JER Jersey Lapangan Terbang Jersey, United Kingdom
FLYBE
17:30 → 17:50 20min
ACI Alderney Lapangan Terbang Alderney, United Kingdom
HAHN AIR
18:10 → 19:10 1j 00min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
HAHN AIR
18:30 → 19:15 45min
SOU Southampton Lapangan Terbang Southampton, United Kingdom
HAHN AIR
18:40 → 19:00 20min
JER Jersey Lapangan Terbang Jersey, United Kingdom
FLYBE
18:45 → 19:30 45min
SOU Southampton Lapangan Terbang Southampton, United Kingdom
FLYBE

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

stesen terdekat

hotel paling hampir