JER Jersey Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

07:00 → 07:50 50min
SOU Southampton Lapangan Terbang Southampton, United Kingdom
FLYBE
07:05 → 08:10 1j 05min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
07:20 → 08:45 1j 25min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
FLYBE
07:30 → 07:50 20min
GCI Guernsey Lapangan Terbang Guernsey Island, United Kingdom
FLYBE
08:10 → 09:45 1j 35min
EXT Exeter Lapangan Terbang Antarabangsa Exeter, United Kingdom
FLYBE
08:10 → 08:35 25min
GCI Guernsey Lapangan Terbang Guernsey Island, United Kingdom
FLYBE
08:20 → 08:40 20min
GCI Guernsey Lapangan Terbang Guernsey Island, United Kingdom
HAHN AIR
08:50 → 09:10 20min
GCI Guernsey Lapangan Terbang Guernsey Island, United Kingdom
FLYBE
09:00 → 10:00 1j 00min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
EASYJET
09:15 → 10:25 1j 10min
BHX Birmingham Lapangan Terbang Antarabangsa Birmingham, United Kingdom
FLYBE
09:35 → 10:35 1j 00min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
10:00 → 10:20 20min
GCI Guernsey Lapangan Terbang Guernsey Island, United Kingdom
FLYBE
11:00 → 11:50 50min
SOU Southampton Lapangan Terbang Southampton, United Kingdom
FLYBE
11:30 → 12:55 1j 25min
BFS Belfast Lapangan Terbang Antarabangsa Belfast, United Kingdom
EASYJET
12:15 → 13:25 1j 10min
BHX Birmingham Lapangan Terbang Antarabangsa Birmingham, United Kingdom
FLYBE
12:25 → 13:40 1j 15min
DSA Lapangan Terbang Robin Hood Doncaster Sheffield Doncaster Sheffield, United Kingdom
FLYBE
12:45 → 14:05 1j 20min
MAN Manchester Lapangan Terbang Manchester, United Kingdom
FLYBE
13:10 → 14:40 1j 30min
GLA Glasgow Lapangan Terbang Antarabangsa Glasgow, United Kingdom
EASYJET
13:20 → 14:55 1j 35min
EDI Edinburgh Lapangan Terbang Edinburgh, United Kingdom
EASYJET
13:55 → 14:55 1j 00min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
14:15 → 15:30 1j 15min
LBA Leeds Bradford Lapangan Terbang Antarabangsa Leeds Bradford, United Kingdom
JET2.COM
14:40 → 15:40 1j 00min
BRS Bristol Lapangan Terbang Bristol, United Kingdom
FLYBE
14:40 → 15:45 1j 05min
LPL Liverpool John Lennon Lapangan Terbang Liverpool, United Kingdom
EASYJET
14:45 → 15:55 1j 10min
EMA Nottingham Midlands Timur Lapangan Terbang Nottingham, United Kingdom
FLYBE
15:15 → 16:15 1j 00min
SEN London Southend Lapangan Terbang London, United Kingdom
EASYJET
16:00 → 16:25 25min
GCI Guernsey Lapangan Terbang Guernsey Island, United Kingdom
FLYBE
16:00 → 17:55 1j 55min
BHX Birmingham Lapangan Terbang Antarabangsa Birmingham, United Kingdom
FLYBE
16:40 → 17:30 50min
SOU Southampton Lapangan Terbang Southampton, United Kingdom
FLYBE
16:40 → 17:00 20min
GCI Guernsey Lapangan Terbang Guernsey Island, United Kingdom
FLYBE
17:10 → 18:35 1j 25min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
FLYBE
17:20 → 18:00 40min
EXT Exeter Lapangan Terbang Antarabangsa Exeter, United Kingdom
FLYBE
17:35 → 18:35 1j 00min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
17:40 → 18:00 20min
GCI Guernsey Lapangan Terbang Guernsey Island, United Kingdom
HAHN AIR
17:40 → 18:30 50min
CWL Cardiff Lapangan Terbang Cardiff, United Kingdom
FLYBE
18:00 → 18:20 20min
GCI Guernsey Lapangan Terbang Guernsey Island, United Kingdom
FLYBE
18:30 → 19:20 50min
SOU Southampton Lapangan Terbang Southampton, United Kingdom
FLYBE
18:50 → 19:50 1j 00min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
EASYJET
19:35 → 20:40 1j 05min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
20:50 → 21:50 1j 00min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
EASYJET
21:10 → 22:15 1j 05min
LTN London Luton Lapangan Terbang London, United Kingdom
EASYJET

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

stesen terdekat

hotel paling hampir