2020/04/05  10:25  Lähtö
1
10:45 - 11:01
16min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
10:30 - 11:09
39min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
11:15 - 11:30
15min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    10:45 - 11:01
    16min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    10:45 Stansted Airport
    Stansted Mountfitchet - Cambridge
    Sidottu Liverpool Street 
    (5min
    Junan läpi Stansted Mountfitchet
    Tottenham Hale - Stansted Mountfitchet
    Sidottu Liverpool Street 
    (10min
    11:01 Harlow Town
  2. 2
    10:30 - 11:09
    39min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    10:30 Stansted Airport
    Stansted Airport - Liverpool Street
    Sidottu Liverpool Street 
    (8min
    10:38 11:00 Bishops Stortford
    Tottenham Hale - Waterbeach
    Sidottu Liverpool Street 
    (9min
    11:09 Harlow Town
  3. 3
    11:15 - 11:30
    15min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    11:15 Stansted Airport
    Stansted Airport - Liverpool Street
    Sidottu Liverpool Street 
    (15min
    11:30 Harlow Town
cntlog