BER  Berlin PAR  Paris

SXF→CDG
Berlin Schoenefeld Airport→Paris Charles de Gaulle International Airport
02h 50min (1 Flyg/Dag)
EASYJET
TXL→CDG
Berlin Tegel Airport→Paris Charles de Gaulle International Airport
02h 50min (7 Flyg/Dag)
AIR FRANCE / EASYJET
TXL→ORY
Berlin Tegel Airport→Paris Orly Airport
02h 50min (2 Flyg/Dag)
EASYJET

Lägg märke till: Den visar tiden lokal tid.

Powered by OAG

Berlin Schoenefeld Airport→Paris Charles de Gaulle International Airport

  1. EASYJET U2-4554 Airbus A319
    19:05 → 20:55
    1h 50min
    Bokning
Se mer(1Flyg)

Berlin Tegel Airport→Paris Charles de Gaulle International Airport

  1. AIR FRANCE AF-1135 Airbus A321
    06:25 → 08:15
    1h 50min
    Bokning
  2. EASYJET U2-5673 Airbus A320
    09:30 → 11:25
    1h 55min
    Bokning
  3. AIR FRANCE AF-1435 Airbus A319
    10:05 → 11:55
    1h 50min
    Bokning
Se mer(7Flyg)

Berlin Tegel Airport→Paris Orly Airport

  1. EASYJET U2-5535 Airbus A320
    15:50 → 17:40
    1h 50min
    Bokning
  2. EASYJET U2-5537 Airbus A320
    20:30 → 22:15
    1h 45min
    Bokning
Se mer(2Flyg)
cntlog