RDU Raleigh-Durham International Airport

Flyginformation

05:17 → 06:40 1h 23min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
05:30 → 06:40 1h 10min
CLT Charlotte Douglas International Airport Charlotte, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
05:35 → 06:53 2h 18min
ORD Chicago O'Hare International Airport Chicago, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
05:48 → 07:50 3h 02min
DFW Dallas Fort Worth International Airport Dallas-Fort Worth, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
06:00 → 08:04 2h 04min
BOS Boston Logan International Airport Boston, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
06:00 → 07:45 1h 45min
DTW Detroit Wayne County International Airport Detroit, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
06:00 → 08:19 5h 19min
LAX Los Angeles International Airport Los Angeles, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
06:00 → 07:37 1h 37min
LGA New York La Guardia Airport New York, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
06:00 → 08:12 2h 12min
MIA Miami International Airport Miami, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
06:00 → 07:45 2h 45min
MSP Minneapolis International Airport Minneapolis-St Paul, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
06:05 → 22:25 16h 20min
BWI Baltimore Washington International Airport Baltimore, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:05 → 07:40 3h 35min
DEN Denver International Airport Denver, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:05 → 13:55 10h 50min
LAS Las Vegas McCarran International Airport Las Vegas, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:05 → 12:00 8h 55min
LGB Long Beach Airport Long Beach, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:05 → 09:45 6h 40min
RNO Reno-Tahoe International Airport Reno, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:15 → 07:40 1h 25min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:15 → 08:21 2h 06min
FLL Fort Lauderdale Hollywood International Airport Fort Lauderdale, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
06:15 → 08:50 3h 35min
JAN Jackson Evers International Airport Jackson, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:15 → 12:20 6h 05min
MCO Orlando International Airport Orlando, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:30 → 10:10 6h 40min
GEG Spokane International Airport Spokane, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:30 → 07:25 1h 55min
MDW Chicago Midway International Airport Chicago, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:30 → 15:50 12h 20min
PHX Phoenix Sky Harbor International Airport Phoenix, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:30 → 13:00 9h 30min
SJC San Jose Norman Y. Mineta International Airport San Jose, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
06:45 → 07:52 2h 07min
ORD Chicago O'Hare International Airport Chicago, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
07:00 → 07:30 1h 30min
BNA Nashville International Airport Nashville, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
07:00 → 08:17 1h 17min
CLT Charlotte Douglas International Airport Charlotte, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
07:00 → 10:05 4h 05min
DAL Dallas Fort Worth Dallas Love Field Dallas-Fort Worth, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
07:00 → 09:12 2h 12min
FLL Fort Lauderdale Hollywood International Airport Fort Lauderdale, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
07:00 → 08:39 2h 39min
IAH Houston George Bush International Airport Houston, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
07:00 → 08:52 4h 52min
LAS Las Vegas McCarran International Airport Las Vegas, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
07:00 → 09:20 5h 20min
LAX Los Angeles International Airport Los Angeles, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
07:00 → 17:15 11h 15min
MDW Chicago Midway International Airport Chicago, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
07:00 → 11:15 7h 15min
PHX Phoenix Sky Harbor International Airport Phoenix, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
07:05 → 08:56 1h 51min
JFK New York J F Kennedy International Airport New York, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
07:15 → 09:26 2h 11min
MIA Miami International Airport Miami, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
07:20 → 10:13 5h 53min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Förenta staterna
ALASKA AIRLINES
07:20 → 10:19 5h 59min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
07:25 → 08:30 1h 05min
BWI Baltimore Washington International Airport Baltimore, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
07:25 → 10:30 4h 05min
VPS Destin-Ft Walton Beach Airport Destin-Ft Walton Beach, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
07:28 → 09:01 1h 33min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
07:30 → 09:15 1h 45min
TPA Tampa International Airport Tampa, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
07:35 → 08:55 1h 20min
DCA Washington Ronald Reagan National Airport Washington, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
07:50 → 09:24 1h 34min
EWR Newark Liberty International Airport New York, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
08:00 → 09:59 2h 59min
CUN Cancun International Airport Cancun, mexico
JETBLUE AIRWAYS
08:00 → 09:28 1h 28min
PHL Philadelphia International Airport Philadelphia, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
08:06 → 09:47 1h 41min
LGA New York La Guardia Airport New York, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
08:15 → 09:23 1h 08min
IAD Washington Dulles International Airport Washington, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
08:20 → 09:52 1h 32min
MCO Orlando International Airport Orlando, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
08:20 → 10:08 4h 48min
PHX Phoenix Sky Harbor International Airport Phoenix, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
08:23 → 10:36 2h 13min
MIA Miami International Airport Miami, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
08:30 → 10:20 3h 50min
DEN Denver International Airport Denver, Förenta staterna
FRONTIER AIRLINES
08:45 → 10:30 3h 45min
DEN Denver International Airport Denver, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
08:50 → 10:18 1h 28min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
08:59 → 10:16 1h 17min
CLT Charlotte Douglas International Airport Charlotte, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
08:59 → 10:43 1h 44min
TPA Tampa International Airport Tampa, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
09:05 → 10:57 1h 52min
MCO Orlando International Airport Orlando, Förenta staterna
FRONTIER AIRLINES
09:12 → 10:58 1h 46min
MCO Orlando International Airport Orlando, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
09:33 → 10:55 2h 22min
ORD Chicago O'Hare International Airport Chicago, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
09:35 → 11:28 1h 53min
BOS Boston Logan International Airport Boston, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
09:36 → 11:18 1h 42min
DTW Detroit Wayne County International Airport Detroit, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
10:00 → 11:20 1h 20min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
10:00 → 11:22 1h 22min
PIT Pittsburgh International Airport Pittsburgh, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
10:20 → 12:25 2h 05min
FLL Fort Lauderdale Hollywood International Airport Fort Lauderdale, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
10:30 → 12:36 2h 06min
BOS Boston Logan International Airport Boston, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
10:38 → 12:23 1h 45min
JFK New York J F Kennedy International Airport New York, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
10:58 → 12:32 1h 34min
JFK New York J F Kennedy International Airport New York, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
11:00 → 12:14 1h 14min
CLT Charlotte Douglas International Airport Charlotte, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
11:19 → 12:52 1h 33min
PHL Philadelphia International Airport Philadelphia, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
11:23 → 12:51 1h 28min
PHL Philadelphia International Airport Philadelphia, Förenta staterna
FRONTIER AIRLINES
11:45 → 13:12 1h 27min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
11:55 → 14:06 2h 11min
FLL Fort Lauderdale Hollywood International Airport Fort Lauderdale, Förenta staterna
SPIRIT AIRLINES
11:57 → 13:55 2h 58min
DFW Dallas Fort Worth International Airport Dallas-Fort Worth, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
12:05 → 14:00 2h 55min
AUS Austin Bergstrom International Airport Austin, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
12:38 → 16:14 3h 36min
SJU Luis Munoz Marin International Airport San Juan, Puerto Rico
FRONTIER AIRLINES
12:40 → 14:52 2h 12min
MIA Miami International Airport Miami, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
12:40 → 14:25 2h 45min
MSP Minneapolis International Airport Minneapolis-St Paul, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
12:56 → 14:09 1h 13min
CLT Charlotte Douglas International Airport Charlotte, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
13:04 → 14:30 2h 26min
ORD Chicago O'Hare International Airport Chicago, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
13:10 → 14:43 1h 33min
PHL Philadelphia International Airport Philadelphia, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
13:14 → 14:54 1h 40min
EWR Newark Liberty International Airport New York, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
13:15 → 15:07 2h 52min
IAH Houston George Bush International Airport Houston, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
13:25 → 15:07 1h 42min
LGA New York La Guardia Airport New York, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
13:40 → 15:25 1h 45min
DTW Detroit Wayne County International Airport Detroit, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
13:50 → 15:52 3h 02min
AUS Austin Bergstrom International Airport Austin, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
14:09 → 15:40 1h 31min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
14:10 → 16:07 1h 57min
TPA Tampa International Airport Tampa, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
14:14 → 15:55 1h 41min
LGA New York La Guardia Airport New York, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
14:33 → 15:49 1h 16min
CLT Charlotte Douglas International Airport Charlotte, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
14:39 → 16:21 1h 42min
MCO Orlando International Airport Orlando, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
14:40 → 16:25 1h 45min
MCO Orlando International Airport Orlando, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
14:40 → 20:05 5h 25min
SJU Luis Munoz Marin International Airport San Juan, Puerto Rico
SOUTHWEST AIRLINES
14:45 → 16:24 1h 39min
EWR Newark Liberty International Airport New York, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
14:55 → 16:52 1h 57min
BOS Boston Logan International Airport Boston, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
14:57 → 16:48 1h 51min
JFK New York J F Kennedy International Airport New York, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
15:00 → 16:00 2h 00min
STL St Louis Lambert International Airport St Louis, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
15:15 → 16:26 1h 11min
IAD Washington Dulles International Airport Washington, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
15:25 → 17:05 2h 40min
DAL Dallas Fort Worth Dallas Love Field Dallas-Fort Worth, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
15:25 → 19:50 7h 25min
PDX Portland International Airport Portland, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
15:25 → 23:15 10h 50min
PHX Phoenix Sky Harbor International Airport Phoenix, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
15:35 → 16:40 1h 05min
BWI Baltimore Washington International Airport Baltimore, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
15:35 → 20:20 5h 45min
MDW Chicago Midway International Airport Chicago, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
15:35 → 22:35 8h 00min
OMA Eppley Airfield Omaha, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
15:35 → 18:30 2h 55min
ORF Norfolk International Airport Norfolk, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
15:48 → 17:59 2h 11min
BOS Boston Logan International Airport Boston, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
15:52 → 17:55 3h 03min
DFW Dallas Fort Worth International Airport Dallas-Fort Worth, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
15:52 → 18:03 2h 11min
FLL Fort Lauderdale Hollywood International Airport Fort Lauderdale, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
15:59 → 17:42 1h 43min
LGA New York La Guardia Airport New York, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
16:02 → 17:35 1h 33min
PHL Philadelphia International Airport Philadelphia, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
16:15 → 17:33 1h 18min
CLT Charlotte Douglas International Airport Charlotte, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
16:15 → 18:01 1h 46min
JFK New York J F Kennedy International Airport New York, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
16:30 → 18:27 2h 57min
IAH Houston George Bush International Airport Houston, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
16:45 → 18:19 1h 34min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
16:45 → 18:30 3h 45min
DEN Denver International Airport Denver, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
16:55 → 18:40 3h 45min
DEN Denver International Airport Denver, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
17:10 → 18:35 1h 25min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
17:10 → 20:15 4h 05min
STL St Louis Lambert International Airport St Louis, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
17:15 → 19:35 5h 20min
LAX Los Angeles International Airport Los Angeles, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
17:15 → 19:26 2h 11min
MIA Miami International Airport Miami, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
17:15 → 18:45 2h 30min
ORD Chicago O'Hare International Airport Chicago, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
17:29 → 18:59 1h 30min
TTN Philadelphia Trenton-Mercer Airport Philadelphia, Förenta staterna
FRONTIER AIRLINES
17:30 → 18:51 2h 21min
ORD Chicago O'Hare International Airport Chicago, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
17:33 → 19:39 3h 06min
DFW Dallas Fort Worth International Airport Dallas-Fort Worth, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
17:35 → 20:25 5h 50min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Förenta staterna
ALASKA AIRLINES
17:41 → 19:32 2h 51min
MSP Minneapolis International Airport Minneapolis-St Paul, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
17:45 → 19:29 1h 44min
EWR Newark Liberty International Airport New York, Förenta staterna
UNITED AIRLINES
18:05 → 20:13 2h 08min
BOS Boston Logan International Airport Boston, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
18:05 → 19:39 1h 34min
PHL Philadelphia International Airport Philadelphia, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
18:08 → 19:39 1h 31min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
18:14 → 19:34 1h 20min
CLT Charlotte Douglas International Airport Charlotte, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
18:15 → 20:05 1h 50min
LGA New York La Guardia Airport New York, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
18:20 → 20:30 2h 10min
FLL Fort Lauderdale Hollywood International Airport Fort Lauderdale, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
18:35 → 23:35 8h 00min
GEG Spokane International Airport Spokane, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
18:35 → 20:05 4h 30min
PHX Phoenix Sky Harbor International Airport Phoenix, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
18:39 → 20:30 1h 51min
DTW Detroit Wayne County International Airport Detroit, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
18:40 → 19:10 1h 30min
BNA Nashville International Airport Nashville, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
18:40 → 21:25 3h 45min
MDW Chicago Midway International Airport Chicago, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
18:40 → 00:30 7h 50min
SLC Salt Lake City International Airport Salt Lake City, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
18:45 → 20:31 1h 46min
EWR Newark Liberty International Airport New York, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
18:50 → 20:35 2h 45min
HOU Houston William P.Hobby Airport Houston, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
18:55 → 21:27 4h 32min
SLC Salt Lake City International Airport Salt Lake City, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
19:00 → 20:25 1h 25min
PIT Pittsburgh International Airport Pittsburgh, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
19:10 → 21:33 5h 23min
LAX Los Angeles International Airport Los Angeles, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
19:10 → 20:05 1h 55min
MDW Chicago Midway International Airport Chicago, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
19:15 → 21:09 1h 54min
JFK New York J F Kennedy International Airport New York, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
19:29 → 21:27 2h 58min
MSP Minneapolis International Airport Minneapolis-St Paul, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
19:30 → 21:03 1h 33min
JAX Jacksonville International Airport Jacksonville, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
19:37 → 21:17 1h 40min
LGA New York La Guardia Airport New York, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
19:40 → 21:20 1h 40min
CLE Cleveland Hopkins International Airport Cleveland, Förenta staterna
FRONTIER AIRLINES
19:40 → 21:44 3h 04min
DFW Dallas Fort Worth International Airport Dallas-Fort Worth, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
19:51 → 21:40 1h 49min
JFK New York J F Kennedy International Airport New York, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
19:55 → 21:30 1h 35min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
20:00 → 00:05 4h 05min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson International Airport Atlanta, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
20:00 → 21:10 1h 10min
BWI Baltimore Washington International Airport Baltimore, Förenta staterna
SOUTHWEST AIRLINES
20:00 → 21:15 1h 15min
DCA Washington Ronald Reagan National Airport Washington, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
20:19 → 21:35 1h 16min
CLT Charlotte Douglas International Airport Charlotte, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
20:35 → 21:15 1h 40min
BNA Nashville International Airport Nashville, Förenta staterna
AMERICAN AIRLINES
20:40 → 22:24 1h 44min
MCO Orlando International Airport Orlando, Förenta staterna
DELTA AIR LINES
20:45 → 22:40 1h 55min
BOS Boston Logan International Airport Boston, Förenta staterna
JETBLUE AIRWAYS
21:19 → 23:24 5h 05min
LAS Las Vegas McCarran International Airport Las Vegas, Förenta staterna
FRONTIER AIRLINES
22:03 → 23:53 1h 50min
TPA Tampa International Airport Tampa, Förenta staterna
FRONTIER AIRLINES
22:14 → 01:50 3h 36min
SJU Luis Munoz Marin International Airport San Juan, Puerto Rico
JETBLUE AIRWAYS

Lägg märke till: Den visar tiden lokal tid.

Powered by OAG

Airport Lista

närmaste hotell

cntlog