1
00:59 - 08:12
7h13min
Antal överföringar: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. walk
  13.  > 
2
01:19 - 08:30
7h11min
Antal överföringar: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. walk
  13.  > 
3
20:26 - 08:44
12h18min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
4
20:26 - 09:55
13h29min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    00:59 - 08:12
    7h13min
    Antal överföringar: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. walk
    13.  > 
    00:59 石家庄北 Shijiazhuangbei
    K257 次 Train K257
    På väg till 广州 Guangzhou
    (5h21min
    06:20 06:20 郑州 Zhengzhou
    Gångväg( 10min
    06:30 06:33 郑州火车站 Zhengzhou Railway Station
    郑州地铁1号线 Zhengzhou Metro Line 1
    På väg till 河南大学新区 New Campus of Henan University
    (8min
    06:41 06:48 紫荆山 Zijingshan
    郑州地铁2号线 Zhengzhou Metro Line 2
    På väg till 南四环(郑州) Nansihuan(Zhengzhou)
    (20min
    07:08 07:12 南四环(郑州) Nansihuan(Zhengzhou)
    郑州地铁城郊线 Zhengzhou Metro Chengjiao Line
    På väg till 新郑机场 Xinzheng International Airport
    (50min
    08:02 08:02 新郑机场 Xinzheng International Airport
    Gångväg( 10min
    08:12 新郑机场 Xinzheng Airport
  2. 2
    01:19 - 08:30
    7h11min
    Antal överföringar: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. walk
    13.  > 
    01:19 石家庄北 Shijiazhuangbei
    K257 次 Train K257
    På väg till 广州 Guangzhou
    (5h21min
    06:40 06:40 郑州 Zhengzhou
    Gångväg( 10min
    06:50 06:53 郑州火车站 Zhengzhou Railway Station
    郑州地铁1号线 Zhengzhou Metro Line 1
    På väg till 河南大学新区 New Campus of Henan University
    (8min
    07:01 07:04 紫荆山 Zijingshan
    郑州地铁2号线 Zhengzhou Metro Line 2
    På väg till 南四环(郑州) Nansihuan(Zhengzhou)
    (20min
    07:24 07:30 南四环(郑州) Nansihuan(Zhengzhou)
    郑州地铁城郊线 Zhengzhou Metro Chengjiao Line
    På väg till 新郑机场 Xinzheng International Airport
    (50min
    08:20 08:20 新郑机场 Xinzheng International Airport
    Gångväg( 10min
    08:30 新郑机场 Xinzheng Airport
  3. 3
    20:26 - 08:44
    12h18min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    20:26 石家庄北 Shijiazhuangbei
    K257 次 Train K257
    På väg till 广州 Guangzhou
    (5h21min
    01:47 08:17 郑州 Zhengzhou
    C2885 次 Train C2885
    På väg till 新郑机场 Xinzheng Airport
    (27min
    08:44 新郑机场 Xinzheng Airport
  4. 4
    20:26 - 09:55
    13h29min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    20:26 石家庄北 Shijiazhuangbei
    K257 次 Train K257
    På väg till 石家庄 Shijiazhuang
    (1min
    20:27 02:57 石家庄 Shijiazhuang
    Z75 次 Train Z75
    På väg till 汉口 Hankou
    (1min
    02:58 09:28 郑州 Zhengzhou
    C2885 次 Train C2885
    På väg till 新郑机场 Xinzheng Airport
    (27min
    09:55 新郑机场 Xinzheng Airport
cntlog