2020/08/07  05:12  Avgang
1
05:13 - 05:46
33min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
05:14 - 06:01
47min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

For ruter med seksjoner der vi ikke finner en billettpris, vil totalkostnaden, inkludert billettprisene for de aktuelle seksjonene, ikke bli vist.
  1. 1
    05:13 - 05:46
    33min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    05:13 吉祥寺 Kichijoji
    京王井の頭線各停 Keio Inokashira Line Local
    På vei til 渋谷 Shibuya
    (15min
    05:28 05:37 明大前 Meidai-mae
    京王線準特急 Keio Line Semi-Special Express
    På vei til 京王八王子 Keio-hachioji
    (9min
    JPY 250
    05:46 調布 Chofu(Tokyo)
  2. 2
    05:14 - 06:01
    47min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    05:14 吉祥寺 Kichijoji
    JR中央総武線各停 JR Chuosobu Line Local
    På vei til 新宿 Shinjuku
    (19min
    JPY 220
    05:33 05:42 新宿 Shinjuku
    京王線区間急行 Keio Line Semi Express
    På vei til 京王八王子 Keio-hachioji
    (19min
    JPY 250
    06:01 調布 Chofu(Tokyo)
cntlog