YOW Ottawa Macdonald-Cartier Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

05:25 → 06:31 1h 06min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
06:00 → 07:50 1h 50min
DTW Detroit Wayne County Internationale Luchthaven Detroit, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
06:00 → 07:28 1h 28min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
06:00 → 07:38 1h 38min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
06:00 → 06:42 42min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
06:00 → 07:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
06:20 → 08:47 4h 27min
YYC Calgary Internationale Luchthaven Calgary, Canada
AIR CANADA
06:25 → 07:50 1h 25min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
AIR CANADA
06:30 → 07:56 1h 26min
LGA New York LaGuardia Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
06:30 → 07:23 53min
YQB Quebec Internationale Luchthaven Quebec, Canada
AIR CANADA
06:30 → 07:34 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
06:45 → 10:34 3h 49min
YQT Thunder Bay Internationale Luchthaven Thunder Bay, Canada
PORTER AIRLINES
06:45 → 07:49 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
06:45 → 07:47 1h 02min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
06:55 → 08:18 1h 23min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
AIR CANADA
07:00 → 09:51 1h 51min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
AIR CANADA
07:00 → 09:21 5h 21min
YVR Vancouver Internationale Luchthaven Vancouver, Canada
AIR CANADA
07:00 → 08:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
07:45 → 08:49 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
07:45 → 08:47 1h 02min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
08:00 → 10:28 4h 28min
YYC Calgary Internationale Luchthaven Calgary, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
08:00 → 09:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
08:10 → 10:26 4h 16min
YEG Edmonton Internationale Luchthaven Edmonton, Canada
AIR CANADA
08:15 → 08:59 44min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
08:45 → 09:49 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
09:00 → 11:25 5h 25min
YVR Vancouver Internationale Luchthaven Vancouver, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
09:00 → 10:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
09:10 → 10:45 1h 35min
DCA Washington Ronald Reagan National Luchthaven Washington, Verenigde Staten
AIR CANADA
09:10 → 12:02 1h 52min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
09:10 → 10:54 2h 44min
YWG Winnipeg James Armstrong Richardson Internationale Luchthaven Winnipeg, Canada
AIR CANADA
09:15 → 12:29 3h 14min
YFB Iqaluit Luchthaven Iqaluit, Canada
CANADIAN NORTH
09:15 → 12:25 3h 10min
YFB Iqaluit Luchthaven Iqaluit, Canada
FIRST AIR
09:45 → 13:34 3h 49min
YQT Thunder Bay Internationale Luchthaven Thunder Bay, Canada
PORTER AIRLINES
09:45 → 10:49 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
09:45 → 10:57 1h 12min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
10:00 → 12:50 1h 50min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
PORTER AIRLINES
10:00 → 11:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
10:20 → 11:45 1h 25min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
AIR CANADA
10:20 → 11:50 1h 30min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
10:25 → 12:54 1h 29min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
AIR CANADA
10:45 → 11:57 1h 12min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
10:50 → 13:17 1h 27min
YQM Greater Moncton Internationale Luchthaven Moncton, Canada
AIR CANADA
11:00 → 12:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
11:05 → 13:32 1h 27min
YFC Fredericton Internationale Luchthaven Fredericton, Canada
PORTER AIRLINES
11:17 → 12:45 1h 28min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
11:40 → 12:22 42min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
11:45 → 12:49 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
12:00 → 13:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
12:10 → 14:42 1h 32min
YSJ Saint John Luchthaven Saint John, Canada
PORTER AIRLINES
12:40 → 15:31 1h 51min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
AIR CANADA
12:45 → 13:57 1h 12min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
13:00 → 14:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
13:05 → 16:49 3h 44min
YQT Thunder Bay Internationale Luchthaven Thunder Bay, Canada
PORTER AIRLINES
13:05 → 14:09 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
13:11 → 14:45 1h 34min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
13:40 → 16:32 1h 52min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
13:45 → 14:57 1h 12min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
14:00 → 14:44 44min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
14:00 → 15:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
14:05 → 15:09 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
14:30 → 17:05 1h 35min
YYG Charlottetown Luchthaven Charlottetown, Canada
AIR CANADA
14:46 → 16:18 1h 32min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
15:00 → 17:40 2h 40min
YQG Windsor Luchthaven Windsor, Canada
PORTER AIRLINES
15:00 → 16:04 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
15:00 → 15:44 44min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
15:00 → 16:20 1h 20min
YXU London Internationale Luchthaven London, Canada
AIR CANADA
15:00 → 16:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
15:15 → 18:07 1h 52min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
PORTER AIRLINES
15:30 → 16:29 59min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
15:45 → 16:57 1h 12min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
16:00 → 19:49 3h 49min
YQT Thunder Bay Internationale Luchthaven Thunder Bay, Canada
PORTER AIRLINES
16:00 → 17:00 1h 00min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
16:00 → 16:44 44min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
16:00 → 17:46 2h 46min
YWG Winnipeg James Armstrong Richardson Internationale Luchthaven Winnipeg, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
16:00 → 17:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
16:15 → 17:42 1h 27min
LGA New York LaGuardia Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
16:20 → 17:25 1h 05min
YQB Quebec Internationale Luchthaven Quebec, Canada
AIR CANADA
16:30 → 17:30 1h 00min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
16:40 → 18:24 1h 44min
DTW Detroit Wayne County Internationale Luchthaven Detroit, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
16:40 → 19:07 4h 27min
YYC Calgary Internationale Luchthaven Calgary, Canada
AIR CANADA
16:45 → 19:14 1h 29min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
AIR CANADA
16:45 → 17:57 1h 12min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
17:00 → 18:04 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
17:00 → 18:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
17:05 → 19:57 1h 52min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
PORTER AIRLINES
17:05 → 22:45 4h 10min
YYT St. John's Internationale Luchthaven St. John's, Canada
PORTER AIRLINES
17:30 → 19:15 1h 45min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
17:30 → 18:29 59min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
17:40 → 18:24 44min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
17:45 → 18:57 1h 12min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
17:50 → 20:11 5h 21min
YVR Vancouver Internationale Luchthaven Vancouver, Canada
AIR CANADA
18:00 → 20:32 1h 32min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
18:00 → 19:04 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
18:00 → 19:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
18:25 → 19:59 1h 34min
DCA Washington Ronald Reagan National Luchthaven Washington, Verenigde Staten
AIR CANADA
18:30 → 19:34 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
18:45 → 19:47 1h 02min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
18:55 → 20:18 1h 23min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
AIR CANADA
19:00 → 21:28 4h 28min
YYC Calgary Internationale Luchthaven Calgary, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
19:00 → 20:04 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
19:05 → 20:29 1h 24min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
AIR CANADA
19:05 → 19:47 42min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
19:10 → 20:54 2h 44min
YWG Winnipeg James Armstrong Richardson Internationale Luchthaven Winnipeg, Canada
AIR CANADA
19:15 → 20:19 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
19:23 → 20:55 1h 32min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
19:45 → 20:57 1h 12min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
19:50 → 21:21 1h 31min
YXU London Internationale Luchthaven London, Canada
AIR CANADA
20:10 → 22:52 1h 42min
YQM Greater Moncton Internationale Luchthaven Moncton, Canada
PORTER AIRLINES
20:20 → 21:24 1h 04min
YTZ Billy Bishop Toronto City Luchthaven Toronto, Canada
PORTER AIRLINES
20:45 → 21:57 1h 12min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
20:50 → 21:54 1h 04min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
21:00 → 23:12 1h 12min
YFC Fredericton Internationale Luchthaven Fredericton, Canada
AIR CANADA
22:35 → 10:25 6h 50min
LHR London Heathrow Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
AIR CANADA
22:50 → 01:19 1h 29min
YHZ Halifax Internationale Luchthaven Halifax, Canada
AIR CANADA

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

cntlog