RMQ Taichung Luchthaven

Vlucht informatie

07:00 → 08:05 1h 05min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
UNI AIR
07:10 → 07:55 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
UNI AIR
07:20 → 08:25 1h 05min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
07:20 → 08:00 40min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
FAR EAST AIR TRANSPORT
07:30 → 12:00 3h 30min
NRT Tokyo Narita Internationale Luchthaven Tokyo, Japan
MANDARIN AIRLINES
07:40 → 08:25 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
07:40 → 09:10 1h 30min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
MANDARIN AIRLINES
08:00 → 10:20 3h 20min
SGN Ho Chi Minh City Internationale Luchthaven Ho Chi Minh City, Viet Nam
MANDARIN AIRLINES
08:20 → 09:15 55min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
08:30 → 09:35 1h 05min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
UNI AIR
09:40 → 10:25 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
UNI AIR
09:50 → 10:50 1h 00min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
FAR EAST AIR TRANSPORT
10:00 → 13:40 2h 40min
ICN Seoul Incheon Internationale Luchthaven Seoul, Korea
T'WAY AIRLINES
10:05 → 11:10 1h 05min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
10:15 → 11:55 1h 40min
MFM Macau Internationale Luchthaven Macau, Macau SAR
EVA AIRWAYS
10:15 → 11:20 1h 05min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
UNI AIR
10:40 → 11:25 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
11:30 → 12:10 40min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
12:10 → 13:15 1h 05min
LZN Matsu Nangan Luchthaven Nangan, Taiwan
UNI AIR
12:20 → 14:50 3h 30min
SGN Ho Chi Minh City Internationale Luchthaven Ho Chi Minh City, Viet Nam
VIETJET AIR
12:30 → 15:50 3h 20min
KMG Kunming Internationale Luchthaven Kunming, China
CHINA EASTERN AIRLINES
12:30 → 14:10 1h 40min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
HONG KONG EXPRESS AIRWAYS
13:00 → 13:45 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
13:00 → 14:00 1h 00min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
FAR EAST AIR TRANSPORT
13:00 → 14:30 1h 30min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
MANDARIN AIRLINES
13:20 → 14:25 1h 05min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
13:35 → 14:40 1h 05min
LZN Matsu Nangan Luchthaven Nangan, Taiwan
UNI AIR
14:00 → 14:35 35min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
FAR EAST AIR TRANSPORT
14:30 → 15:15 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
UNI AIR
14:30 → 17:15 3h 45min
BKK Bangkok Suvarnabhumi Internationale Luchthaven Bangkok, Thailand
AERO VIP
14:40 → 16:25 1h 45min
HGH Hangzhou Internationale Luchthaven Hangzhou, China
MANDARIN AIRLINES
14:50 → 16:30 1h 40min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
DRAGONAIR
15:00 → 16:05 1h 05min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
UNI AIR
15:10 → 15:50 40min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
FAR EAST AIR TRANSPORT
15:30 → 16:15 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
UNI AIR
15:40 → 16:45 1h 05min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
15:45 → 18:15 3h 30min
SGN Ho Chi Minh City Internationale Luchthaven Ho Chi Minh City, Viet Nam
VIETJET AIR
16:10 → 17:10 1h 00min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
FAR EAST AIR TRANSPORT
16:30 → 18:10 1h 40min
SZX Shenzhen Internationale Luchthaven Shenzhen, China
UNI AIR
16:35 → 17:20 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
16:50 → 17:55 1h 05min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
UNI AIR
16:55 → 18:25 1h 30min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
MANDARIN AIRLINES
17:35 → 19:25 2h 50min
HAN Hanoi Internationale Luchthaven Hanoi, Viet Nam
VIETJET AIR
18:00 → 20:30 1h 30min
OKA Okinawa Naha Luchthaven Okinawa, Japan
MANDARIN AIRLINES
18:10 → 19:15 1h 05min
KNH Kinmen Luchthaven Kinmen, Taiwan
UNI AIR
18:20 → 19:05 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
UNI AIR
18:20 → 19:50 1h 30min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
MANDARIN AIRLINES
18:35 → 21:05 2h 30min
SYX Sanya Internationale Luchthaven Sanya, China
SICHUAN AIRLINES
18:40 → 20:20 1h 40min
HKG Hongkong Internationale Luchthaven Hong Kong, Hong Kong
HONG KONG EXPRESS AIRWAYS
18:50 → 19:50 1h 00min
HUN Hualien Luchthaven Hualien, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
19:15 → 20:00 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
MANDARIN AIRLINES
19:20 → 20:00 40min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
FAR EAST AIR TRANSPORT
20:05 → 20:50 45min
MZG Magong Luchthaven Magong, Taiwan
UNI AIR

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

dichtstbijzijnde stations

hotels dichtstbij

Staat om een ​​plek te vinden.