PGK Depati Amir Luchthaven

Vlucht informatie

07:30 → 08:30 1h 00min
BTH Hang Nadim Internationale Luchthaven Batam, Indonesië
LION AIR
08:00 → 09:15 1h 15min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
08:20 → 09:20 1h 00min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
08:45 → 09:15 30min
TJQ H.A.S. Hanandjoeddin Luchthaven Tanjung Pandan, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
08:55 → 09:35 40min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
NAM AIR
09:00 → 11:25 2h 25min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
09:00 → 09:40 40min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
10:25 → 11:15 50min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
11:05 → 11:45 40min
TJQ H.A.S. Hanandjoeddin Luchthaven Tanjung Pandan, Indonesië
NAM AIR
11:25 → 12:25 1h 00min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
11:50 → 13:00 1h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
12:15 → 13:30 1h 15min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
12:45 → 13:15 30min
TJQ H.A.S. Hanandjoeddin Luchthaven Tanjung Pandan, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
12:55 → 13:45 50min
TJQ H.A.S. Hanandjoeddin Luchthaven Tanjung Pandan, Indonesië
GARUDA INDONESIA
13:25 → 14:40 1h 15min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
CITILINK
13:25 → 14:05 40min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
NAM AIR
13:35 → 14:15 40min
TJQ H.A.S. Hanandjoeddin Luchthaven Tanjung Pandan, Indonesië
NAM AIR
14:00 → 14:40 40min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
NAM AIR
14:00 → 16:25 2h 25min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
NAM AIR
14:50 → 15:55 1h 05min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
15:35 → 16:25 50min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
GARUDA INDONESIA
17:20 → 18:25 1h 05min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
17:25 → 18:40 1h 15min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
17:40 → 18:50 1h 10min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
18:15 → 19:05 50min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
LION AIR
18:15 → 18:55 40min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
LION AIR
19:30 → 20:40 1h 10min
BDO Husein Sastranegara Internationale Luchthaven Bandung, Indonesië
NAM AIR
19:35 → 20:40 1h 05min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
NAM AIR

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij