KYP Kyaukpyu Luchthaven

Vlucht informatie

13:10 → 13:45 35min
AKY Sittwe Luchthaven Sittwe, Myanmar
MYANMAR NATIONAL AIRLINES
15:00 → 16:50 1h 50min
RGN Yangon Internationale Luchthaven Yangon, Myanmar
MYANMAR NATIONAL AIRLINES
15:00 → 15:35 35min
SNW Thandwe Luchthaven Thandwe, Myanmar
MYANMAR NATIONAL AIRLINES

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

cntlog