HFT Hammerfest Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

15:23 → 15:43 20min
HAA Hasvik Lapangan Terbang Hasvik, Norway
WIDEROE
15:23 → 16:35 1j 12min
TOS Tromso Lapangan Terbang Tromso, Norway
WIDEROE
15:58 → 16:40 42min
TOS Tromso Lapangan Terbang Tromso, Norway
WIDEROE
17:58 → 18:40 42min
TOS Tromso Lapangan Terbang Tromso, Norway
WIDEROE
19:50 → 20:35 45min
TOS Tromso Lapangan Terbang Tromso, Norway
WIDEROE
21:25 → 22:25 1j 00min
MEH Mehamn Lapangan Terbang Mehamn, Norway
WIDEROE
21:25 → 23:40 2j 15min
KKN Kirkenes Lapangan Terbang Kirkenes, Norway
WIDEROE
21:25 → 21:50 25min
HVG Honningsvag Lapangan Terbang Honningsvag, Norway
WIDEROE
21:25 → 23:10 1j 45min
VDS Vadso Lapangan Terbang Vadso, Norway
WIDEROE
22:35 → 23:20 45min
VDS Vadso Lapangan Terbang Vadso, Norway
WIDEROE

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

hotel paling hampir

cntlog