EVE Harstad Narvik Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

06:20 → 07:00 40min
BOO Bodo Lapangan Terbang Bodo, Norway
WIDEROE
06:30 → 08:15 1j 45min
OSL Oslo Lapangan Terbang Oslo, Norway
SAS SCANDINAVIAN AIRLINES
06:35 → 08:20 1j 45min
OSL Oslo Lapangan Terbang Oslo, Norway
NORWEGIAN AIR SHUTTLE
09:20 → 09:55 35min
TOS Tromso Lapangan Terbang Tromso, Norway
WIDEROE
10:40 → 12:20 1j 40min
OSL Oslo Lapangan Terbang Oslo, Norway
SAS SCANDINAVIAN AIRLINES
11:05 → 12:50 1j 45min
OSL Oslo Lapangan Terbang Oslo, Norway
NORWEGIAN AIR SHUTTLE
14:05 → 14:45 40min
BOO Bodo Lapangan Terbang Bodo, Norway
WIDEROE
15:40 → 17:25 1j 45min
OSL Oslo Lapangan Terbang Oslo, Norway
NORWEGIAN AIR SHUTTLE
16:00 → 16:35 35min
TOS Tromso Lapangan Terbang Tromso, Norway
WIDEROE
18:05 → 19:45 1j 40min
OSL Oslo Lapangan Terbang Oslo, Norway
SAS SCANDINAVIAN AIRLINES
18:20 → 19:00 40min
BOO Bodo Lapangan Terbang Bodo, Norway
WIDEROE
19:25 → 20:45 1j 20min
TRD Trondheim Vaernes Lapangan Terbang Trondheim, Norway
WIDEROE
20:05 → 21:50 1j 45min
OSL Oslo Lapangan Terbang Oslo, Norway
NORWEGIAN AIR SHUTTLE
22:45 → 23:10 25min
ANX Andoya Lapangan Terbang Andoya, Norway
WIDEROE

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

hotel paling hampir

cntlog