ANX Andoya Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

05:45 → 06:30 45min
BOO Bodo Lapangan Terbang Bodo, Norway
WIDEROE
09:15 → 09:45 30min
TOS Tromso Lapangan Terbang Tromso, Norway
WIDEROE
13:30 → 14:15 45min
BOO Bodo Lapangan Terbang Bodo, Norway
WIDEROE
16:00 → 16:30 30min
TOS Tromso Lapangan Terbang Tromso, Norway
WIDEROE
17:45 → 18:30 45min
BOO Bodo Lapangan Terbang Bodo, Norway
WIDEROE

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

hotel paling hampir

cntlog