1
04:17 - 04:47
30min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
04:13 - 04:47
34min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
04:26 - 04:49
23min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    04:17 - 04:47
    30min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    04:17 बांद्रा Bandra
    पश्चिम मार्ग [Local]Western Line(CCG-ADH)
    Sidottu चर्चगेट Churchgate(CCG)
    (30min
    04:47 चर्चगेट Churchgate(CCG)
  2. 2
    04:13 - 04:47
    34min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    04:13 बांद्रा Bandra
    हार्बर मार्ग [Local]Harbour Line(Mumbai CST-Bandra)
    Sidottu छत्रपति शिवाजी महाराज टर्मिनस Chhatrapati Shivaji Maharaj Terminus
    (5min
    04:18 04:21 माहिम जंक्शन Mahim junction
    पश्चिम मार्ग [Local]Western Line(CCG-ADH)
    Sidottu चर्चगेट Churchgate(CCG)
    (26min
    04:47 चर्चगेट Churchgate(CCG)
  3. 3
    04:26 - 04:49
    23min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    04:26 बांद्रा Bandra
    पश्चिम मार्ग [Rapid]Western Line(CCG-VR)
    Sidottu चर्चगेट Churchgate(CCG)
    (23min
    04:49 चर्चगेट Churchgate(CCG)
cntlog