1
18:05 - 06:30
12小时25分钟
传输数: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
18:05 - 06:30
12小时25分钟
传输数: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    18:05 - 06:30
    12小时25分钟
    传输数: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    18:05 Эрдэнэт Erdenet
    311(Эрдэнэт-Дархан-1) 311(Erdenet-Darkhan-1)
    前往Сүхбаатар Sukhbaatar
    (4小时25分钟
    直通车 Дархан-1 Darkhan-1
    311(Дархан-1-Улаанбаатар) 311(Darkhan-1-Ulaanbaatar)
    前往Замын- Yүд Zamiin-Uud
    (6小时50分钟
    06:30 Улаанбаатар Ulaanbaatar
  2. 2
    18:05 - 06:30
    12小时25分钟
    传输数: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    18:05 Эрдэнэт Erdenet
    311(Эрдэнэт-Дархан-1) 311(Erdenet-Darkhan-1)
    前往Сүхбаатар Sukhbaatar
    (3小时43分钟
    21:48 00:24 Салхит Salkhit
    264(Сүхбаатар-Улаанбаатар) 264(Sukhbaatar-Ulaanbaatar)
    前往Замын- Yүд Zamiin-Uud
    (6小时6分钟
    06:30 Улаанбаатар Ulaanbaatar
cntlog