1
06:24 - 06:39
15min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
06:18 - 06:39
21min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

För turer med avsnitt där biljettpris inte kan hittas kommer det totala priset inklusive biljettpriserna för dessa avsnitt inte att visas.
  1. 1
    06:24 - 06:39
    15min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:24 ศูนย์วัฒนธรรมแห่งประเทศไทย Thailand Cultural Centre
    รถไฟฟ้ามหานคร สายสีน้ำเงิน [MRT]Blue Line
    På väg till หัวลำโพง/หัวลำโพง[รฟม.] Hua Lamphong[MRT]
    (6min
    THB 21,00
    06:30 06:30 สุขุมวิท Sukhumvit
    Gångväg( 8min
    06:38 06:38 สถานีอโศก Asok[BTS] 06:39 นานา Nana
  2. 2
    06:18 - 06:39
    21min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:18 ศูนย์วัฒนธรรมแห่งประเทศไทย Thailand Cultural Centre
    รถไฟฟ้ามหานคร สายสีน้ำเงิน [MRT]Blue Line
    På väg till หัวลำโพง/หัวลำโพง[รฟม.] Hua Lamphong[MRT]
    (6min
    THB 21,00
    06:24 06:24 สุขุมวิท Sukhumvit
    Gångväg( 8min
    06:32 06:38 สถานีอโศก Asok[BTS] 06:39 นานา Nana
cntlog