1
16:20 - 16:29
9min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
13:40 - 16:29
2h49min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
17:20 - 17:29
9min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    16:20 - 16:29
    9min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    16:20 කොටුව Colombo Fort
    කැළණි වැලි මාර්ගය Kellany Valley Line
    På väg till අවිස්සාවේල්ල Avissawella
    (9min
    16:29 බේස්ලයින් පාර Baseline Road
  2. 2
    13:40 - 16:29
    2h49min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    13:40 කොටුව Colombo Fort 13:45 16:25 මරදාන Maradana
    කැළණි වැලි මාර්ගය Kellany Valley Line
    På väg till අවිස්සාවේල්ල Avissawella
    (4min
    16:29 බේස්ලයින් පාර Baseline Road
  3. 3
    17:20 - 17:29
    9min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    17:20 කොටුව Colombo Fort
    කැළණි වැලි මාර්ගය Kellany Valley Line
    På väg till අවිස්සාවේල්ල Avissawella
    (9min
    17:29 බේස්ලයින් පාර Baseline Road
cntlog