2020/02/29  14:20  Avgång
1
22:24 - 09:48
11h24min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
18:24 - 09:48
15h24min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
3
14:24 - 09:48
19h24min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
4
08:27 - 11:48
3h21min
Antal överföringar: 4
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 
  1. 1
    22:24 - 09:48
    11h24min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    22:24 Shoeburyness
    Shoeburyness - Stratford
    På väg till Stratford 
    (1h0min
    23:24 23:38 Stratford
    Norwich - Stratford
    På väg till Sheringham 
    (2h2min
    01:40 09:36 Norwich
    Norwich - Great Yarmouth
    På väg till Lowestoft 
    (12min
    09:48 Buckenham
  2. 2
    18:24 - 09:48
    15h24min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    18:24 Shoeburyness
    Shoeburyness - Stratford
    På väg till Stratford 
    (58min
    Genom tåget Stratford
    Liverpool Street - Southminster
    På väg till Liverpool Street 
    (7min
    19:30 20:00 Liverpool Street
    Norwich - Liverpool Street
    På väg till Sheringham 
    (1h48min
    21:48 09:36 Norwich
    Norwich - Great Yarmouth
    På väg till Lowestoft 
    (12min
    09:48 Buckenham
  3. 3
    14:24 - 09:48
    19h24min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    14:24 Shoeburyness
    Shoeburyness - Stratford
    På väg till Stratford 
    (58min
    15:22 23:38 Stratford
    Norwich - Stratford
    På väg till Sheringham 
    (2h2min
    01:40 09:36 Norwich
    Norwich - Great Yarmouth
    På väg till Lowestoft 
    (12min
    09:48 Buckenham
  4. 4
    08:27 - 11:48
    3h21min
    Antal överföringar: 4
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    08:27 Shoeburyness
    Shoeburyness - Fenchurch Street
    På väg till Fenchurch Street 
    (8min
    08:35 08:35 Southend Central
    Gångväg( 13min
    08:48 08:49 Southend Victoria
    Liverpool Street - Southend Victoria
    På väg till Shenfield 
    (33min
    09:22 09:32 Shenfield
    Harwich Town - Liverpool Street
    På väg till Colchester 
    (33min
    Genom tåget Marks Tey
    Norwich - Shenfield
    På väg till Sheringham 
    (14min
    10:20 10:34 Manningtree
    Norwich - Liverpool Street
    På väg till Sheringham 
    (55min
    11:29 11:36 Norwich
    Norwich - Great Yarmouth
    På väg till Lowestoft 
    (12min
    11:48 Buckenham
cntlog