2024-04-21 Tidtabell för flyg

  1. AIR CHINA CA-4061
    07:05 → 11:05
    4h 00min
    Bokning
  2. SICHUAN AIRLINES 3U-8293 Airbus A320
    07:55 → 13:40
    5h 45min
    Bokning
  3. RUILI AIRLINES DR-6547 Boeing 737 Passenger
    08:50 → 16:00
    7h 10min
    Bokning
  4. CHINA EASTERN AIRLINES MU-2666 Airbus A320
    09:00 → 14:50
    5h 50min
    Bokning
  5. CHINA EASTERN AIRLINES MU-2263 Boeing 737 Passenger
    09:35 → 15:45
    6h 10min
    Bokning
  6. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-5366 Airbus A320
    14:35 → 18:20
    3h 45min
    Bokning
  7. LOONG AIR GJ-8547 Airbus A320
    14:50 → 20:45
    5h 55min
    Bokning
  8. CHINA EASTERN AIRLINES MU-5899 Boeing 737-500 (winglets) Passenger
    16:30 → 20:15
    3h 45min
    Bokning
  9. RUILI AIRLINES DR-6585 Boeing 737 Passenger
    20:00 → 01:40
    5h 40min
    Bokning
  10. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-5364 Airbus A320
    20:15 → 00:15
    4h 00min
    Bokning

Airport Lista

Reseinformation

Närmaste stationer

närmaste hotell

cntlog