2024-04-21 Tidtabell för flyg

  1. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-3998 Airbus A320
    07:55 → 11:20
    3h 25min
    Bokning
  2. CHINA EASTERN AIRLINES MU-5701 Boeing 787-9
    08:00 → 11:15
    3h 15min
    Bokning
  3. AIR CHINA CA-8648 Boeing 737-800 Passenger
    08:15 → 11:35
    3h 20min
    Bokning
  4. CHINA EASTERN AIRLINES MU-5703 Boeing 737 Passenger
    09:00 → 12:40
    3h 40min
    Bokning
  5. CHINA UNITED AIRLINES KN-5532 Boeing 737 Passenger
    11:55 → 16:40
    4h 45min
    Bokning
  6. CHINA EASTERN AIRLINES MU-5705 Boeing 737-800 Passenger
    12:00 → 15:15
    3h 15min
    Bokning
  7. CHINA EASTERN AIRLINES MU-9707 Boeing 737 Passenger
    13:05 → 18:00
    4h 55min
    Bokning
  8. XIAMEN AIR MF-8484 Boeing 737-800 Passenger
    13:15 → 16:25
    3h 10min
    Bokning
  9. CHINA UNITED AIRLINES KN-5280 Boeing 737 Passenger
    13:20 → 16:35
    3h 15min
    Bokning
  10. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-6112
    15:00 → 18:20
    3h 20min
    Bokning
  11. CHINA EASTERN AIRLINES MU-5709 Boeing 737 (Mixed Configuration)
    15:00 → 18:15
    3h 15min
    Bokning
  12. BEIJING CAPITAL AIRLINES JD-5630 Airbus A320
    16:05 → 19:15
    3h 10min
    Bokning
  13. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-8842 Airbus A320
    16:50 → 20:15
    3h 25min
    Bokning
  14. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-8942
    18:30 → 22:00
    3h 30min
    Bokning
  15. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-6160
    20:30 → 00:05
    3h 35min
    Bokning
  16. CHINA EASTERN AIRLINES MU-5719 Boeing 737-500 (winglets) Passenger
    21:00 → 00:15
    3h 15min
    Bokning

Airport Lista

Reseinformation

Närmaste stationer

närmaste hotell

cntlog