2024-04-21 Tidtabell för flyg

  1. AIR ALPS AVIATION A6-7125 Airbus Industrie A321 (Sharklets)
    06:40 → 09:00
    2h 20min
    Bokning
  2. KUNMING AIRLINES KY-8275 Boeing 737-800 Passenger
    08:15 → 10:05
    1h 50min
    Bokning
  3. CHINA EASTERN AIRLINES MU-5897 Boeing 737-500 (winglets) Passenger
    08:45 → 10:50
    2h 05min
    Bokning
  4. CHINA EASTERN AIRLINES MU-5749 Boeing 737 Passenger
    13:00 → 15:15
    2h 15min
    Bokning
  5. TIANJIN AIRLINES GS-6578 Airbus A320
    14:05 → 16:05
    2h 00min
    Bokning
  6. HAINAN AIRLINES HU-7642 Boeing 737-800 Passenger
    14:30 → 16:35
    2h 05min
    Bokning
  7. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-5974
    16:05 → 18:00
    1h 55min
    Bokning
  8. CHINA EASTERN AIRLINES MU-5190 Airbus A320
    16:25 → 18:30
    2h 05min
    Bokning
  9. CHINA SOUTHERN AIRLINES CZ-6436 Airbus A320
    18:00 → 20:00
    2h 00min
    Bokning
  10. OKAY AIRWAYS BK-2798 Boeing 737-500 (winglets) Passenger
    18:05 → 20:25
    2h 20min
    Bokning
  11. AIR ALPS AVIATION A6-7119 Airbus A321
    20:20 → 22:15
    1h 55min
    Bokning
  12. KUNMING AIRLINES KY-3020 Boeing 737-800 Passenger
    21:00 → 23:05
    2h 05min
    Bokning
  13. CHENGDU AIRLINES EU-2875 Airbus A320
    23:05 → 01:10
    2h 05min
    Bokning

Airport Lista

Reseinformation

Närmaste stationer

närmaste hotell

cntlog