2024-04-21 Tidtabell för flyg

  1. TAROM RO-650 ATR 72
    05:25 → 06:35
    1h 10min
    Bokning
  2. TAROM RO-642 ATR 72
    08:55 → 10:05
    1h 10min
    Bokning
  3. HISKY EUROPE H4-275 Airbus A320
    17:30 → 18:20
    0h 50min
    Bokning
  4. TAROM RO-648 Boeing 737-800 (winglets) Passenger
    22:45 → 23:40
    0h 55min
    Bokning

Airport Lista

närmaste hotell

Det går inte att hitta en plats.
cntlog