SKZ Sukkur Airport

Flyginformation

09:20 → 10:30 1h 10min
KHI Jinnah International Airport Karachi, pakistan
PAKISTAN INTERNATIONAL AIRLINES
19:00 → 21:00 2h 00min
ISB Islamabad International Airport Islamabad, pakistan
PAKISTAN INTERNATIONAL AIRLINES
19:50 → 21:00 1h 10min
KHI Jinnah International Airport Karachi, pakistan
PAKISTAN INTERNATIONAL AIRLINES

Lägg märke till: Den visar tiden lokal tid.

Powered by OAG

Airport Lista

närmaste hotell

cntlog