2020/04/08  19:28  Avgång
1
19:32 - 19:50
18min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
19:40 - 19:51
11min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
3
19:47 - 19:59
12min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    19:32 - 19:50
    18min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    19:32 Nöldnerplatz Noldnerplatz
    S75
    På väg till East Station(Berlin) 
    (5min
    19:37 19:43 Warschauer Str.
    S3
    På väg till Spandau 
    (7min
    19:50 Alexanderplatz
  2. 2
    19:40 - 19:51
    11min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    19:40 Nöldnerplatz Noldnerplatz
    S5 S5
    På väg till Westkreuz(Berlin) 
    (11min
    19:51 Alexanderplatz
  3. 3
    19:47 - 19:59
    12min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    19:47 Nöldnerplatz Noldnerplatz
    S7
    På väg till Potsdam Central Station 
    (12min
    19:59 Alexanderplatz
cntlog