2020/04/10  10:12  Avgang
1
10:18 - 22:33
9t15min
Antall overføringer: 5
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. flight
  9.  > 
  10. walk
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 
  16. train
  17.  > 
2
10:18 - 22:33
9t15min
Antall overføringer: 5
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. flight
  9.  > 
  10. walk
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 
  16. train
  17.  > 
3
10:18 - 22:34
9t16min
Antall overføringer: 5
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. flight
  9.  > 
  10. walk
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 
  16. train
  17.  > 
4
10:18 - 22:34
9t16min
Antall overføringer: 5
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. flight
  9.  > 
  10. walk
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 
  16. train
  17.  > 
  1. 1
    10:18 - 22:33
    9t15min
    Antall overføringer: 5
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. flight
    9.  > 
    10. walk
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    16. train
    17.  > 
    10:18 Santa Clara[Cartrain]
    Cartrain(100 Local)
    På vei til San Francisco 
    (1t4min
    11:22 11:35 Millbrae
    [BART]Pittsburg/Bay Point - SFO
    På vei til Antioch(San Francisco) 
    (4min
    11:39 11:39 San Francisco International Airport(Sfo)
    Gå( 10min
    11:49 12:50 San Francisco International Airport
    SFO.SFO - BOS.BOS
    På vei til Logan International Airport 
    (5t40min
    21:30 21:35 Logan International Airport
    Gå( 13min
    21:48 21:48 Terminal A
    [Subway T]SL1
    På vei til South Station 
    (23min
    22:11 22:21 South Station
    [Subway T]RED LINE(Alewife-Braintree)
    På vei til Alewife 
    (3min
    22:24 22:29 Park Street
    [Subway T]GREEN LINE-D
    På vei til Riverside(Massachusetts) 
    (4min
    22:33 Copley
  2. 2
    10:18 - 22:33
    9t15min
    Antall overføringer: 5
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. flight
    9.  > 
    10. walk
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    16. train
    17.  > 
    10:18 Santa Clara[Cartrain]
    Cartrain(100 Local)
    På vei til San Francisco 
    (1t4min
    11:22 11:35 Millbrae
    [BART]Pittsburg/Bay Point - SFO
    På vei til Antioch(San Francisco) 
    (4min
    11:39 11:39 San Francisco International Airport(Sfo)
    Gå( 10min
    11:49 12:50 San Francisco International Airport
    SFO.SFO - BOS.BOS
    På vei til Logan International Airport 
    (5t40min
    21:30 21:35 Logan International Airport
    Gå( 13min
    21:48 21:56 Terminal E
    [Subway T]SL1
    På vei til South Station 
    (15min
    22:11 22:21 South Station
    [Subway T]RED LINE(Alewife-Braintree)
    På vei til Alewife 
    (3min
    22:24 22:29 Park Street
    [Subway T]GREEN LINE-D
    På vei til Riverside(Massachusetts) 
    (4min
    22:33 Copley
  3. 3
    10:18 - 22:34
    9t16min
    Antall overføringer: 5
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. flight
    9.  > 
    10. walk
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    16. train
    17.  > 
    10:18 Santa Clara[Cartrain]
    Cartrain(100 Local)
    På vei til San Francisco 
    (1t4min
    11:22 11:35 Millbrae
    [BART]Pittsburg/Bay Point - SFO
    På vei til Antioch(San Francisco) 
    (4min
    11:39 11:39 San Francisco International Airport(Sfo)
    Gå( 10min
    11:49 12:50 San Francisco International Airport
    SFO.SFO - BOS.BOS
    På vei til Logan International Airport 
    (5t40min
    21:30 21:35 Logan International Airport
    Gå( 13min
    21:48 21:48 Terminal A
    [Subway T]SL1
    På vei til South Station 
    (23min
    22:11 22:22 South Station
    [Subway T]RED LINE(Alewife-Ashmont)
    På vei til Alewife 
    (3min
    22:25 22:30 Park Street
    [Subway T]GREEN LINE-B
    På vei til Boston College 
    (4min
    22:34 Copley
  4. 4
    10:18 - 22:34
    9t16min
    Antall overføringer: 5
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. flight
    9.  > 
    10. walk
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    16. train
    17.  > 
    10:18 Santa Clara[Cartrain]
    Cartrain(100 Local)
    På vei til San Francisco 
    (1t4min
    11:22 11:35 Millbrae
    [BART]Pittsburg/Bay Point - SFO
    På vei til Antioch(San Francisco) 
    (4min
    11:39 11:39 San Francisco International Airport(Sfo)
    Gå( 10min
    11:49 12:50 San Francisco International Airport
    SFO.SFO - BOS.BOS
    På vei til Logan International Airport 
    (5t40min
    21:30 21:35 Logan International Airport
    Gå( 13min
    21:48 21:56 Terminal E
    [Subway T]SL1
    På vei til South Station 
    (15min
    22:11 22:22 South Station
    [Subway T]RED LINE(Alewife-Ashmont)
    På vei til Alewife 
    (3min
    22:25 22:30 Park Street
    [Subway T]GREEN LINE-B
    På vei til Boston College 
    (4min
    22:34 Copley
cntlog