1
19:38 - 20:09
31min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
19:34 - 20:09
35min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
19:27 - 20:09
42min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    19:38 - 20:09
    31min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    19:38 Årstaberg Arstaberg 19:44 19:50 Stockholm City(Stockholms central)
    Arlanda Express
    På vei til Arlanda Norra 
    (19min
    20:09 Arlanda Södra Arlanda Sodra
  2. 2
    19:34 - 20:09
    35min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    19:34 Årstaberg Arstaberg 19:40 19:50 Stockholm City(Stockholms central)
    Arlanda Express
    På vei til Arlanda Norra 
    (19min
    20:09 Arlanda Södra Arlanda Sodra
  3. 3
    19:27 - 20:09
    42min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    19:27 Årstaberg Arstaberg
    [41][41X]Pendeltåg [41][41X]Commuter Train
    På vei til Märsta Marsta
    (6min
    19:33 19:50 Stockholm City(Stockholms central)
    Arlanda Express
    På vei til Arlanda Norra 
    (19min
    20:09 Arlanda Södra Arlanda Sodra
cntlog