2019/11/14  03:04  Avgang
1
04:55 - 05:25
30min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
04:55 - 05:25
30min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
04:40 - 05:25
45min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    04:55 - 05:25
    30min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    04:55 Circular Quay
    T8 Airport Line(Macarthur-Town Hall)0323
    På vei til Macarthur 
    (8min
    05:03 05:08 Central 05:25 Arncliffe
  2. 2
    04:55 - 05:25
    30min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    04:55 Circular Quay
    T8 Airport Line(Macarthur-Town Hall)0323
    På vei til Macarthur 
    (23min
    05:18 05:22 Wolli Creek 05:25 Arncliffe
  3. 3
    04:40 - 05:25
    45min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    04:40 Circular Quay
    T8 Airport Line(Macarthur-Town Hall)0323
    På vei til Macarthur 
    (23min
    05:03 05:22 Wolli Creek 05:25 Arncliffe
cntlog