1
04:09 - 07:25
3h16min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
04:09 - 07:25
3h16min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    04:09 - 07:25
    3h16min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    04:09 පොතුහැර Potuhera
    තලෙයිමන්නාරම මාර්ගය Talaimannar Line
    Op weg naar කොටුව Colombo Fort
    (1h20min
    05:29 06:15 ගම්පහ Gampaha
    උතුරු මාර්ගය Northern Line
    Op weg naar කන්කසන්තුරේ Kankesanthurai
    (1h10min
    07:25 කුරුණෑගල Kurunegala
  2. 2
    04:09 - 07:25
    3h16min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    04:09 පොතුහැර Potuhera
    තලෙයිමන්නාරම මාර්ගය Talaimannar Line
    Op weg naar කොටුව Colombo Fort
    (24min
    04:33 06:57 පොල්ගහවෙල Polgahawela
    උතුරු මාර්ගය Northern Line
    Op weg naar කන්කසන්තුරේ Kankesanthurai
    (28min
    07:25 කුරුණෑගල Kurunegala
cntlog