2019/11/17  12:04  Vertrek
1
12:10 - 13:25
1h15min
Aantal transfers: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
2
12:10 - 13:37
1h27min
Aantal transfers: 5
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    12:10 - 13:25
    1h15min
    Aantal transfers: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12:10 Po Lam
    Tseung Kwan O Line(Tseung Kwan O-Po Lam)
    Op weg naar North Point 
    (4min
    12:14 12:15 Tseung Kwan O
    Tseung Kwan O Line(North Point-Tseung Kwan O)
    Op weg naar North Point 
    (11min
    12:26 12:33 North Point
    Island Line
    Op weg naar Kennedy Town 
    (12min
    HKD 15,00
    12:45 12:45 Central
    Lopen( 13min
    12:58 13:02 Hong Kong
    Airport Express Line
    Op weg naar AsiaWorld-Expo 
    (23min
    13:25 Airport
  2. 2
    12:10 - 13:37
    1h27min
    Aantal transfers: 5
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    12:10 Po Lam
    Tseung Kwan O Line(Tseung Kwan O-Po Lam)
    Op weg naar North Point 
    (4min
    12:14 12:15 Tseung Kwan O
    Tseung Kwan O Line(North Point-Tseung Kwan O)
    Op weg naar North Point 
    (5min
    12:20 12:25 Yau Tong
    Kwun Tong Line
    Op weg naar Whampoa 
    (22min
    12:47 12:52 Prince Edward
    Tsuen Wan Line
    Op weg naar Tsuen Wan 
    (11min
    13:03 13:12 Lai King
    Tung Chung Line
    Op weg naar Tung Chung 
    (3min
    HKD 14,00
    13:15 13:24 Tsing Yi
    Airport Express Line
    Op weg naar AsiaWorld-Expo 
    (13min
    13:37 Airport
cntlog