TKG Radin Inten II Luchthaven

Vlucht informatie

06:10 → 07:00 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
06:25 → 07:25 1h 00min
BDO Husein Sastranegara Internationale Luchthaven Bandung, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
06:30 → 07:20 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
07:05 → 07:50 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
08:00 → 08:55 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
08:10 → 09:30 1h 20min
BDO Husein Sastranegara Internationale Luchthaven Bandung, Indonesië
GARUDA INDONESIA
08:40 → 09:35 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
09:05 → 10:15 1h 10min
BKS Fatmawati Soekarno Luchthaven Bengkulu, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
09:25 → 10:25 1h 00min
BDO Husein Sastranegara Internationale Luchthaven Bandung, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
10:10 → 12:05 1h 55min
SOC Adisumarmo Internationale Luchthaven Surakarta, Indonesië
NAM AIR
10:45 → 11:40 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
11:25 → 13:00 1h 35min
SUB Juanda Internationale Luchthaven Surabaya, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
11:35 → 12:25 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
11:50 → 12:40 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
12:25 → 13:45 1h 20min
DJB Sultan Thaha Luchthaven Jambi, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
12:25 → 15:35 3h 10min
PDG Minangkabau Internationale Luchthaven Padang, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
14:00 → 14:55 55min
HLP Halim Perdanakusuma Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
CITILINK
14:25 → 15:20 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
15:00 → 16:15 1h 15min
BTH Hang Nadim Internationale Luchthaven Batam, Indonesië
LION AIR
15:50 → 16:45 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
LION AIR
16:20 → 17:15 55min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
AOM FRENCH AIRLINES
16:50 → 18:05 1h 15min
JOG Adisucipto Internationale Luchthaven Yogyakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
17:05 → 18:00 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
17:10 → 18:00 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
17:40 → 18:25 45min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR
18:00 → 18:55 55min
HLP Halim Perdanakusuma Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
BATIK AIR
18:45 → 19:40 55min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
GARUDA INDONESIA
20:10 → 21:00 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
NAM AIR
20:20 → 21:25 1h 05min
PLM Palembang Luchthaven Palembang, Indonesië
CITILINK
20:40 → 21:30 50min
CGK Jakarta Soekarno-Hatta Internationale Luchthaven Jakarta, Indonesië
SRIWIJAYA AIR

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

dichtstbijzijnde stations

hotels dichtstbij

cntlog