KNS King Island Luchthaven

Vlucht informatie

08:45 → 09:30 45min
MEB Essendon Luchthaven Melbourne, Coral Sea Islands
SHARP AIRLINE
09:20 → 09:50 30min
BWT Burnie Luchthaven Burnie, Coral Sea Islands
SHARP AIRLINE
09:20 → 10:35 1h 15min
LST Launceston Luchthaven Launceston, Coral Sea Islands
SHARP AIRLINE
12:20 → 13:15 55min
MEL Melbourne Luchthaven Melbourne, Coral Sea Islands
REGIONAL EXPRESS
17:25 → 17:55 30min
BWT Burnie Luchthaven Burnie, Coral Sea Islands
SHARP AIRLINE
17:25 → 18:40 1h 15min
LST Launceston Luchthaven Launceston, Coral Sea Islands
SHARP AIRLINE
17:30 → 18:15 45min
MEB Essendon Luchthaven Melbourne, Coral Sea Islands
SHARP AIRLINE

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij